E3 2018
1 1

Bu konuda 5 mesaj var

Forum olmus aglayani yok ama olsun acalim konusunu, E3 2018 basladi... EA, Microsoft ve Bethesda konferanslari sona erdi... Bu gece (Pzt.) TR saati ile 23.00'da Ubisoft, 04.00'da Sony konferanslari var... Nintendo'nunki de yanilmiyorsam Sali aksami saat 19.00'da... 

Microsoft konferansini izledim bastan sona... En dikkat cekici kisim bence Ninja Theory'i satin alarak first party studio yapmalari idi... Ninja Theory disinda Playground Games, Undead Labs ve Compulsion Games'i de satin almislar... Konferansta yeni nesil Xbox icin calismalara basladiklarini bile soylediler niyeyse... Pek cok oyun gosterildi fakat gosterilen oyunlarin hepsi ya PC'ye ya da tum platformlara cikan oyunlar... "Iyi bir PC'si olan birisinin Xbox almak icin hicbir sebebi yok" durumu olustu tam olarak... Halo Infinite, Gears 5 ve Forza Horizon 4 PC'ye de geliyorlar mesela... Fallout 76, Cyberpunk, Sekiro: Shadows Die Twice (From Software), Dying Light 2 , DMC5 vs. bir suru oyun gosterildi ama iyi bir PC'niz varsa Xbox almaya degecek birsey yoktu... 

Bethesda'nin konferansini izlemedim ama gordugum kadariyla Elder Scrolls VI ve sci-fi rpg Starlight, Wolfenstein Youngblood, DOOM Eternal vs. pek cok oyun duyuruldu, Fallout 76 ile ilgili bilgiler verildi... Bir de super eglenceli bir video vardi Skyrim Very Special Edition diye... Simdilik en guzel konferans Bethesda'ninkiydi bence fakat Elder Scrolls VI 2021'de filan gelecek sanirim cunku "Starfield'dan sonra cikacak" demisler ki onun da cikis tarihi aciklanmadi bile... 

Sony'nin cok ekstra birseyi olacagini sanmiyorum, sabah 4'te kalkip izlenecek kadar heyecan verici bir konferans beklemiyorum... Indie'lere abanacaklar gibi yine...Nintendo'nunkini daha cok merak ediyorum bakalim ne cikacak... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
13 minutes ago, JardeL said:

Forum olmus aglayani yok ama olsun acalim konusunu, E3 2018 basladi...

Her oyuna ayrı ayrı başlık açıldığı için E3 2018'in konusunun olmaması normal.

Güzel oyunlar var, hatta MS'in konferansı beklediğimden çok daha iyiydi ama diğer konferansları bekliyorum açıkçası. Bethesda'nınki bana gore biraz sonük kaldı. Elder Scrolls 6'nın tarihini verselerdi en azından. Cyberpunk 2077 beklediğimden de iyi gorünüyor. Oynanış gorüntüsü çıkarsa daha da belli olur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Last of Us Part 2 için saat sayıyorum resmen. Tabi 04.00'da kalkıp izlemem orası ayrı :)

Kojima'nın oyunu Sony konferansında mı tanıtılıcak ? Onuda bekliyorum. Birde Samuray lı bir oyun vardı o da güzel olucak gibi. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tam bakmadim ama Sony'nin konferansinda bekledigim gibi pek birsey yok gibi... Death Stranding tanitimi guzel, begendim ama "hicbirsey anlamadim" diyerek elestirenler de cok... 

Ubisoft konferansini izledim bastan sona, adamlar bir suru oyun duyurdular ama cogu "cinematic trailer" idi... Beyond Good and Evil 2 filan bayagi guzeldi... Genel itibariyle iyiydi Ubisoft konferansi bana kalirsa... Komik durumlar da oldu; mikrofonu acik unuttuklari anlardaki konusmalar vs. ... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Her zamanki gibi yine kimsenin anlam veremediği bir Kojima oyunuyla karşı karşıyayız. Eline senaryo verilip konunun anlatıldığı oyuncuları bile oyunu anlamıyorken biz ne yapıp çozelim bilemedim (bkz). Başka bir walking simulator'a donüşmez umarım.

Ubisoft konferansı ultra sonüktü bence, soylenecek pek bir şey bulamıyorum. Sony'nin de ne gostereceğini biliyorduk ama Ubi'den daha iyiydi tabi. MS'in konferansı E3 oncesi en iyisiydi diyebilirim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok