Ev için yazıcı ve pvc kaplama cihazı tavsiyesi
1 1

Bu konuda 6 mesaj var

Merhaba;

Evde oldukça çok resimli kitap yapmak için çıktı alıyoruz. Artık copy centerlara para yağdırmaktan dağıldım. Evde kendi kendime bu işi kotarabilmeyi düşünüyorum. Hayatım boyunca hiç yazıcı satın almadım. Scan de edebilen kullandığınız bu tip cihazlar var ise bana önerirseniz çok sevinirim.

Mesela 

http://www.vatanbilgisayar.com/hp-deskjet-2630-fotokopi-tarayici-wifi-yazici-v1n03b-.html?OM.zn=category_top_sellers-w21&OM.zpc=2630

bu iyimidir? fiyatı uygun gibi.

Pvc kaplama için de

https://www.hepsiburada.com/olympia-a230-a4-pvc-laminasyon-makinesi-p-OFISIKADM31160?magaza=Olympia Türkiye&wt_gl=cpc.nelk.ofis.pla&gclid=Cj0KCQjw3ebdBRC1ARIsAD8U0V6XC286qEME2lrEX9O7HibPBdbjXCnyFrdo-76sWCAmuOCdWaoRd0QaAgHeEALw_wcB

bu var.

argelfelhis tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam doldurulan kartuşlu yazıcılardan alın. Ben canon mg7150 kullanıyorum birkaç senedir, çocuğun bütün ihtiyaçlarını bununla hallediyoruz, yine benim pek çok çıktıyı da bununla alıyorum. Düzenli kullanımda püskürtme ucuyla ilgili problem olmuyor. Oldukça dayanıklı açıkçası. Fotokopi-tarayıcı özellikleri de oldukça yeterli. Ben almadan önce Bursa’da bir şirket olan bitmeyenkartus.com adresinden hangi yazıcılarla uyumlu kartuş sattıklarına bakıp almıştım. Dolu gelen kartuşlar bitince buradan aldığım sürekli reset atılan kartuşlardan alıp 500 ml. mürekkep aldım. Arada bitince yine uygun fiyata mürekkep alıyorum. Geçenlerde uzunca bir süre kullanmayıp çıktı almam gerektiğinde 30-40 sayfa basmak zorunda kaldım püskürtme ucu kısmen tıkandığı için, o da kendiliğinden düzeldi. Canon modellerinden hangisi için şu anda kullanılabiliyor bir bakın bu siteden, ona göre alın derim. Tanklı modeller biraz sıkıntılı olduğundan tavsiye etmiyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 10/7/2018 at 7:24 PM, pentaman said:

Hocam doldurulan kartuşlu yazıcılardan alın. Ben canon mg7150 kullanıyorum birkaç senedir, çocuğun bütün ihtiyaçlarını bununla hallediyoruz, yine benim pek çok çıktıyı da bununla alıyorum. Düzenli kullanımda püskürtme ucuyla ilgili problem olmuyor. Oldukça dayanıklı açıkçası. Fotokopi-tarayıcı özellikleri de oldukça yeterli. Ben almadan önce Bursa’da bir şirket olan bitmeyenkartus.com adresinden hangi yazıcılarla uyumlu kartuş sattıklarına bakıp almıştım. Dolu gelen kartuşlar bitince buradan aldığım sürekli reset atılan kartuşlardan alıp 500 ml. mürekkep aldım. Arada bitince yine uygun fiyata mürekkep alıyorum. Geçenlerde uzunca bir süre kullanmayıp çıktı almam gerektiğinde 30-40 sayfa basmak zorunda kaldım püskürtme ucu kısmen tıkandığı için, o da kendiliğinden düzeldi. Canon modellerinden hangisi için şu anda kullanılabiliyor bir bakın bu siteden, ona göre alın derim. Tanklı modeller biraz sıkıntılı olduğundan tavsiye etmiyorum.

Zamansızlık  yüzünden çok araştırmaya fırsat kalmadan HP3639 aldım. Çok mutsuzum 120 basım diyordu renkli kartuş için 50 de direk patates oldu. Basım kalitesi de çok kötü. Bu doldurma işlerinden de korkuyorum çok zararlı materyaller oldukları için. Bu dolum işleri ne kadar zararlı. Yada bu dolum yapanlar çok kazıklıyorlar mı ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Zararlı olabilecek bir durumu yok, sonuçta muadil bir mürekkep doldurup duruyorsun hocam. Benim aylık çıktı sayım çok değişken ama bazı aylar 1000 sayfa da oluyor. Birer litre aldım 6 renkten de, her boşaldığında dolduruyorum. Şu ana kadar 2 tane renkli lazer yazıcı parası çıkarmıştır tasarruf olarak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben şirkette Epdon tanklı olanlardan kullanıyorum. 386 ve 365 modelleri var. 4 renk 150-200 TL’ye doluyor. Ne kadar gidiyor diye bakmadım ama kesinlikle lazerin %15 maliyeti bile değil. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok