argelfelhis

Member
 • Content count

  148
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

argelfelhis last won the day on July 14

argelfelhis had the most liked content!

About argelfelhis

 • Rank
  Tainted Soul
 • Birthday 07/30/1981

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Yaşadığı yer
  Istanbul

Recent Profile Visitors

527 profile views
 1. Valla güzel oynuoz evde. Tek arayıp da bulamadığım oyun Grand Slam Tennis. Olan varsa bana satmayı düşünür mü?
 2. Wii işi bedavaya geldi aslında softmod olayına baktım da cihaz benim olmadığı için girmeyeceğim. Sağdan soldan ucuz oyun bulursam alırım 1 - 2 tane. Kendi adıma söyliyeyim beklediğimden oldukça fazla sevdim. O dandik tenis oyununu oynamak bile iyi geldi ki dirsek ve omuz sakatlıklarından dolayı elime raket alamıyorum yıllardır. Çocuklar da beyzbol oyununu oynuyor bi nebze kolay. Mesela Grand slam tennis varmış bulamadım hiçbir yerde fahiş bir fiyat çekmezler ise alırım. apple tv çok güzel şey de. Elma dünyasına adım atmak bi türlü içimden gelmiyor. Hakkını verecek zamanı bulamayacağımdan korkuyorum.
 3. klavyeye alışamadım sanırım. Bide yazdığımı da geri dönüp okumuyorum.(2 defa geri dönüp okudum)
 4. İşte dikkat bozukluğu bizi oraya getirmiş. Bu arada bir arkadaşımdan buldum deniyuceğim bu akşam. İçinde oyunu yok ama bakalım wii sports yeter muhtemelen.
 5. işyeri ve 2 ev arası gidip geliyorum. Notebook Klavyesi ile de kod yazamıyorum. Ufak bi klavye mose 2 lisi arıyordum. Vatandan Logitech Mk240 aldım. Ayrıca Tr versyonunda shiftin yanında yazılımcıların olmaz sa olmazı < > tuşu da var. Hatta evdeki kablolu klavye mousu da iptal ettim direk çantadan çıkarıp bunu koyuyporum masa da daha ferah oldu.
 6. Yoğun dikkat ve stress bozukluğu, duygu durum bozukluğu, migren ve 2 çocuğum var. Ama lazlık yok. Niye sormuştunuz?
 7. Anladım bir ataştırayım. Amaç kaliteden çok terapi aslında. Bide bilgisayarı adam edene kadar çok tükendim. Uğraşmadan televizyona bağlayayım bitsin istiyorum.
 8. Merhaba; Oğlumun el kol koordinasyonu ve dikkat sorunu var. Doktorumuz evde tıkıldığımız için wii gibi bişeyi deneyebileceğimizi söyledi. Kenarda köşede yatan elden çıkarmayı düşündüğünüz bir cihazınız varsa tercihen oyunu da varsa uygun bir fiyata alabilirim.
 9. Bi vites artı el freni şart dirt rally için. Bide halter çalışmam laazım çünkü cidden yoruyor kolu.
 10. https://www.trendyol.com/speed-stand-pro/direksiyon-standi-logitech-g-25-27-29-920-e-uyumlu-p-39389475 Babamda (Doğru duydunuz orta yaş krizini ps4 de sim racing ile atlatymaya çalışıyor) atıl bir g29 vardı sadece PC de çalışıyordu. Ben kendi Pc mi stabil hale getirince böyle bir stand aldım montajını yaptım. Çok kolay olmadı. Direksyonu taktığım yer hala istediğim stabillikte değil direksyon yukarı aşağı hareket ediyor. Çok aşırı masrafa girmeden her ne kadar Trustmasterın vitesi alev alev yansa da logitech bir vites ve bulabilirsem birde ucuz yollu bir el freni bulursam seti tamamlayacağım.
 11. Referans kulaklık arıyordum SAMSON SR850 Yarı-Açık Stüdyo Kulaklığı aldım. Çocuklar eskisinin jakını kırdılar. Hem enstrümanlarda hem mini amp de hemde ses kartı çıkışında fiyatına göre tatminkar. Biraz terletiyor yazın da etkisi var ama kalitesi fiyatına göre güzel.
 12. 0 kurulmuş işletim sistemi ve bios ayarlarını resetleyerek yaptım. öncesinde deneme yanılma biraz sağdan soldan bularak tek tek kendim değiştirmiştim herşeyi. Şimdi önce biosu resetleyince yapınca muhtemelen daha doğru oldu. Bide salak gibi cinebenchi önce denemedim. İşlemci en son kaleydi afterburnerda filan hep sağlam duruyordu. Ama hala patlayan tüm oyunlarda deneyemedim. Umarım bi süre stabil kalır da üzerine bişeyler koymaya başlarım.
 13. Ben biosu tekrar 0 ladım işlmeciyi 3600 e çektim tüm overclock ayarlarını kapatıp (bildiğim kadarı ile) bide ramleri de 2400 mhz e çekince cinebench çalıştı. Şimdilik oyun testlerinde patlama olmadı. bana geldiğinde Cpu yu 4000 e çekmişlerdi muhtemelen ramleri 3000 mhz iyapmak için. Şu anda overclock filan da yapamayınca stabilleşti. Bi şekilde sistem bileşenlerim işlemcimi 4000 mhz rami de 3000 e çekmemi kaldırmıyor. Elimde cpu ve boardun nun garanti belgesi ve faturası yok. Bi aldığım elemana sorup değiştirmeyi deniyeyim. Bikaç gün böyle devam edeyim bakalım Gta5 rdr2 de filan ne yapacak. Herkese yardımları için tekrar çok teşekkür ederim.
 14. Cinebench yapınca her defasında black screen of death sorunu. Burada CPU da sorun var diyebiliriz değil mi?
 15. Ekran kartı geldi, Taktım testlerimi yaptım. Ve sonuç aynı. Siyah ekran ve kitlenme. Power suply buldum bi tane bi onu deniycem