argelfelhis

Member
 • Content count

  153
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

argelfelhis last won the day on July 14 2020

argelfelhis had the most liked content!

About argelfelhis

 • Rank
  Tainted Soul
 • Birthday 07/30/1981

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Yaşadığı yer
  Istanbul

Recent Profile Visitors

795 profile views
 1. Vpn fiyatları dolar sağolsun uçtu. Dolar diye bakarsan fiyatları makul da TL ye vurunca bence bu hizmet için ödediğimiz rakamlar korkunç.
 2. Merhaba; Uzun yıllardır kullandığım samsun note 4 ü emekliye ayırmaya karar verdim. (Fakir bahanesi :)) Oppo A91 lere baktım özellikleri iyi gibi ama bu tip çin markaları alıp yürümeleri bi yana biraz ürkütüyor beni. Aslında yola IPhone SE almak için çıktım ama elim gitmedi ne yalan söyleyeyim. Ondan sonra eski aşk Note 10 Lite a baktım. Sonra samsungun saçmasapan telefon öldürme politikaları aklıma gelsi bir ürktüm ayrıca bütçemi de zorladı biraz. Siz değerli arkadaşlarım sizce 3500 tl civarında buna alternatif ne bulabilirim? Abi al geç çok tatava yapma da diyebilirsiniz.
 3. Bende çocukların bütün derslerinde bunu kullanıyorum hatta ben bi çep telefonu tirpoda çırt ekleyerek monte edilebilir bi şekle getirdim her yerde kullanıyoruz.
 4. Bu iş The Boys a gider.
 5. Hastası oldum çok güzel cihazlar. Kapasitesini de merak ettim. Media player yerine böyle bişey koysam vallaha uçar kaçarım.
 6. Valla güzel oynuoz evde. Tek arayıp da bulamadığım oyun Grand Slam Tennis. Olan varsa bana satmayı düşünür mü?
 7. Wii işi bedavaya geldi aslında softmod olayına baktım da cihaz benim olmadığı için girmeyeceğim. Sağdan soldan ucuz oyun bulursam alırım 1 - 2 tane. Kendi adıma söyliyeyim beklediğimden oldukça fazla sevdim. O dandik tenis oyununu oynamak bile iyi geldi ki dirsek ve omuz sakatlıklarından dolayı elime raket alamıyorum yıllardır. Çocuklar da beyzbol oyununu oynuyor bi nebze kolay. Mesela Grand slam tennis varmış bulamadım hiçbir yerde fahiş bir fiyat çekmezler ise alırım. apple tv çok güzel şey de. Elma dünyasına adım atmak bi türlü içimden gelmiyor. Hakkını verecek zamanı bulamayacağımdan korkuyorum.
 8. klavyeye alışamadım sanırım. Bide yazdığımı da geri dönüp okumuyorum.(2 defa geri dönüp okudum)
 9. İşte dikkat bozukluğu bizi oraya getirmiş. Bu arada bir arkadaşımdan buldum deniyuceğim bu akşam. İçinde oyunu yok ama bakalım wii sports yeter muhtemelen.
 10. işyeri ve 2 ev arası gidip geliyorum. Notebook Klavyesi ile de kod yazamıyorum. Ufak bi klavye mose 2 lisi arıyordum. Vatandan Logitech Mk240 aldım. Ayrıca Tr versyonunda shiftin yanında yazılımcıların olmaz sa olmazı < > tuşu da var. Hatta evdeki kablolu klavye mousu da iptal ettim direk çantadan çıkarıp bunu koyuyporum masa da daha ferah oldu.
 11. Yoğun dikkat ve stress bozukluğu, duygu durum bozukluğu, migren ve 2 çocuğum var. Ama lazlık yok. Niye sormuştunuz?
 12. Anladım bir ataştırayım. Amaç kaliteden çok terapi aslında. Bide bilgisayarı adam edene kadar çok tükendim. Uğraşmadan televizyona bağlayayım bitsin istiyorum.
 13. Merhaba; Oğlumun el kol koordinasyonu ve dikkat sorunu var. Doktorumuz evde tıkıldığımız için wii gibi bişeyi deneyebileceğimizi söyledi. Kenarda köşede yatan elden çıkarmayı düşündüğünüz bir cihazınız varsa tercihen oyunu da varsa uygun bir fiyata alabilirim.
 14. Bi vites artı el freni şart dirt rally için. Bide halter çalışmam laazım çünkü cidden yoruyor kolu.
 15. https://www.trendyol.com/speed-stand-pro/direksiyon-standi-logitech-g-25-27-29-920-e-uyumlu-p-39389475 Babamda (Doğru duydunuz orta yaş krizini ps4 de sim racing ile atlatymaya çalışıyor) atıl bir g29 vardı sadece PC de çalışıyordu. Ben kendi Pc mi stabil hale getirince böyle bir stand aldım montajını yaptım. Çok kolay olmadı. Direksyonu taktığım yer hala istediğim stabillikte değil direksyon yukarı aşağı hareket ediyor. Çok aşırı masrafa girmeden her ne kadar Trustmasterın vitesi alev alev yansa da logitech bir vites ve bulabilirsem birde ucuz yollu bir el freni bulursam seti tamamlayacağım.