Sinema ve Tiyatro Fırsatlar
0

Bu konuda 5 mesaj var

Ender de olsa sinema ve tiyatro biletleri için kampanyalar olabiliyor. Rastladıkça burada paylaşalım lütfen.

Vodafone Red tarifesinde olanlarda seans ve gün ayırt etmeksizin bir bilet alana diğeri bedavaymış. Ayda en fazla iki defa bu kampanyaya katılanabiliyormuş. 6666'ya BILET yazarak gönderiyorsunuz ve şifre geliyor.

Yararlanmak isteyen olursa bu ay için bendeki şifrelerden birini verebilirim ve talep olursa önümüzdeki aylarda da devam ederim. Ancak lütfen kullanmayacaksanız şifre istemeyin zira başkası kullanabilir.

İyi seyirler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ender de olsa sinema ve tiyatro biletleri için kampanyalar olabiliyor. Rastladıkça burada paylaşalım lütfen.

Vodafone Red tarifesinde olanlarda seans ve gün ayırt etmeksizin bir bilet alana diğeri bedavaymış. Ayda en fazla iki defa bu kampanyaya katılanabiliyormuş. 6666'ya BILET yazarak gönderiyorsunuz ve şifre geliyor.

Yararlanmak isteyen olursa bu ay için bendeki şifrelerden birini verebilirim ve talep olursa önümüzdeki aylarda da devam ederim. Ancak lütfen kullanmayacaksanız şifre istemeyin zira başkası kullanabilir.

İyi seyirler.

Tüm salonlarda geçerli mi? Yoksa belirli yerler mi?

İyi seyirler.

Tüm salonlarda geçerli mi? Yoksa belirli yerler mi?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Biz Turkcell Profesyoneller Kulübü'nin Cuma akşamları 17'den sonra 1 alana 1 bedava kampanyasını kullanıyoruz Cinemaximum'larda. Eskiden her cuma'ydı, artık ayda bir defa ile sınırlamışlar.

Optimum'da da çarşamba günleri 7 tl biletler sanırım, onu denemedim henüz.

Açıkçası benim için sinemanın ederi kişi başı 10 tl. Böyle kampanyalar olmasa gitmem sanırım. Cinemaximum'lar olmuş kişi başi başı 22-23 TL. 2 kişi git, yemek ye 100 TL. O paraya değmiyor açıkçası.

Chronos beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Almadım, almayı da düşünmüyorum ama şöyle bir şey olduğunu da paylaşayım : http://www.sinemia.com/

Özetlersek ayda 59 liraya, en fazla günde bir tane olmak üzere istediğiniz salonda (3D dahil) sinemaya gidebiliyormuşsunuz. Tek kartı birden fazla kişi kullanmasın diye bir kısım teknolojiler geliştirmiş gibiler. 

Yaşadığım şehirde zaten sinema 10-15 TL bandında, ayda 4 defa sinemaya gider miyim bilmiyorum (adam gibi film olmayabiliyor), hal böyleyken sistem bana çok çekici gelmiyor, kullananların yorumunu okudum ama güvenilirliğini de bilmiyorum tabi. Sadece fikir olsun diye paylaşayım dedim. Bir sebepten gelen geçen her filmi izleme alışkanlığına sahip, vakti de olan birisi için iyi bir fırsata benziyor. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok