Game of Thrones [Konsollar, PC, Mobil]
0

Bu konuda 6 mesaj var

Oynayan vardir herhangi bir platformda. 4. bolumu cikti.

Bu oyun Telltale'in diger oyunlarina gore sanki daha lineer. Ne secsem ayni sey olacakmis gibi geliyor, ama iste kitaplari/diziyi seven icin keyifli bir oyun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O kadar zamandır multi dışında oyun oynamıyordum ki şu geçen hafta başladığım oyunlarımı temizleme gazıyla forumun bütün singleplayer başlıklarını hortlattım ve hortlatacağım sanırım.. 

Dizi de olduğu gibi hiç beklemediğiniz kişileri öldürücez he he mantığıyla biten bir 1. sezondan ve yaptırdığı seçimler diğer telltale oyunlara kıyasla daha büyük seçimler olmasına rağmen ilerleyen süreçte sonuçların / geri dönüşlerin / olayların akışının pek de benim seçimimi sallamadığını fark ettim ben de... eğer o adam ölecekse sen ne yaparsan yap ölüyor bu da benim baya bi canımı sıktı.. Şimdi 6.  yani son sezona geçtim mesela yine büyük seçimler yaptırıyor ama  bakalım sonunda ne fark edecek göreceğiz.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Klasik Telltale mantığı. İki adam tehlikededir, sadece birini kurtarabileceksindir, seçim yaparsın birini kurtarırsın. O da 3 sahne sonra ölür. Yaptığın seçimler sadece o anı etkiliyor, oyunun sonuna bir etkisi olmuyor. Ha oyun sonuna dair seçimlerde bulunabiliyorsun ama o da oyunun sonunda oluyor. Yaptığın seçimlerin taa oyunun sonuna kadar taşınması gibi bir kurgu olmaz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

PSN Plus ile Temmuz ayında beleş verdikleri için bir indirip bakiyim dedim. Bakmaz olaydım. Half life 1 grafikleri ile oyun yapmışlar resmen. Grafik herşey değildir tamamda oyunun oynanışıda çok boktan. Tam bir çöp oyun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Son 2 telltale oyunu olan Batman ve Game of Thrones arasında inanılmaz fark var grafik olarak... Beto da yeni motora geçmişler neyse ki... game of thrones un grafikleri ağır boktan.. gerçi bu vesileyle kendisini sikko laptopumda bitirebildim... Batman laptopta oynanmıyordu kesinlikle.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok