Salona kocaman televizyon önerisi
0

Bu konuda 10 mesaj var

Bir televizyon önerisi başlığıyla yine beraberiz.

Hacılar hocalar, salona televizyon alalım diyoruz, en önemli kriterimiz de büyüklüğü. Anlayacağınız bizim için önemli olan boyu. Sinema ekranı gibi olsun istiyoruz ama projeksiyona sıcak bakmıyoruz. Salon dediğim de 3 küsüre 4 küsür metre birşey.

Uygun fiyata LG'nin 60" plazmasını buldum. Eski seri ama öküz gibi maşallah.

http://www.lg.com/us/tvs/lg-60PN6500-plasma-tv

Ne dersiniz olur mu? Tişikkirlir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam şimdi ben bu 60" plazmayı 880$' a alabiliyorum. Curved amoled 4k falan olanlar bu rakamın 3 katından başlıyor.

Bu televizyon çok düz. Ne smart var, ne 4k var, ne led var, ne amoled var hem de üretimi durmuş eski seri. Bu yüzden bu kadar uygun zaten.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam baştan deseydin fiyatı hiç demezdim zaten. Güzelmiş o fiyata. Ama bilmiyorum yine de,plazma uzmanı Najaz var,ona bir sormak lazım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Zannediyorum o fiyata bundan iyisi olmaz. 

Benim o OLED Ekran iglimi çekti. Fiyatların bu kadar düştüğünü bilmiyordum. En sonra geçen sene baktığımda 20000 in üzerindeydi diye hatırlıyorum. Şimdi LED lerin fiyatına gelmiş nerdeyse. Radarımıza girmiş. incelemelerine baktım biraz, oldukça iyi görünüyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Çok anlamadığım için soruyorum. LED TVler ilk çıktığında plazma TV sahiplerinin, plazma televizyonların renk kalitesinin daha yüksek olduğuna dair iddiaları vardı. Hala aynı muhabbet var mı? Yoksa LEDler plazmaları bu konuda solladı mı?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Zannediyorum o fiyata bundan iyisi olmaz. 

Benim o OLED Ekran iglimi çekti. Fiyatların bu kadar düştüğünü bilmiyordum. En sonra geçen sene baktığımda 20000 in üzerindeydi diye hatırlıyorum. Şimdi LED lerin fiyatına gelmiş nerdeyse. Radarımıza girmiş. incelemelerine baktım biraz, oldukça iyi görünüyor.

O fiyata satılan TV'lerin tamamı teşhirdeki ürünler. 6000 TL verip de teşhirdeki TV alınmaz bence; en azından gözü kapalı alınmaz diyeyim. Yerinde görüp çok detaylı inceledikten sonra almak lazım.

Çok anlamadığım için soruyorum. LED TVler ilk çıktığında plazma TV sahiplerinin, plazma televizyonların renk kalitesinin daha yüksek olduğuna dair iddiaları vardı. Hala aynı muhabbet var mı? Yoksa LEDler plazmaları bu konuda solladı mı?

Plazma panellerin en büyük avantajı siyah başarımıydı. Ayrıca, Panasonic plazmaların orta-üst seviye ürünlerinde, THX modu adında, önceden kalibre edilmiş ve renk doğruluğu çok iyi (ve bu açıdan THX sertifikalı) bir görüntüleme modu bulunuyordu. Piyasadaki tüm plazmalarda yok bu özellik.

Whooosh'un bahsettiği LG plazma TV'nin, Türkiye'de 1500 TL gibi bir fiyatla satıldığını hatırlıyorum. Bu fiyatı bildikten sonra bu TV'ye 2500 TL vermezdim ben olsam; gider 2. el Panasonic plazma bakardım. Ama tabii bu USD kurundan sonra eski fiyatları görmek biraz hayal artık...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oncelikle yorum yapan herkese tesekkurler. Biraz buradaki yorumlar birazda magazadaki incelemeler sonrasi bu televizyonu almaktan vazgectim.

Baska birkac magazayi da gezdikten sonra elekta marka 65" led aydinlatmali televizyonda karar kildim.

https://www.elektadirect.com/shop/led/65-led-smart-television-eled-65smart/

1000$'a falan geldi. Salona kurunca cok tatli oldu. Duvari neredeyse boydan boya kapatti.

Goruntu kalitesi ve parlakligi gayet iyi.Hatta magazadaki mor gosteren sumsuktan karsilastirdiktan sonra cok cok iyi oldugunu dusunuyorum.

Detaylara goz atarsaniz biraz malzeme kalitesi belli oluyor ama kimsenin ona dikkat edebilecegini sanmiyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok