El Telsizi
0

Bu konuda 4 mesaj var

Selam herkese. Dükkanda alt kat ile üst katın hızlı ve pratik bir şekilde iletişim kurmasına ihtiyacım var. Telefonla olmuyor çünkü. Müşteri önünde telefona bakmak aramak güzel durmuyor. El telsizi alıp bu sorunu çözmek istiyorum. Yukarıda siparişin gittiği printer var ama bazen duymuyorlar. Alt kat olarak sürekli yukarı çıkıp hatırlatma yapmamız gerekiyor. İşler yoğunsa onu da yapamıyoruz. 

https://www.hepsiburada.com/motorola-tlkr-t42-pmr-el-telsizi-pilli-ekonomik-paket-mavi-p-HBV00000QWHBS

Bu tarz bir telsiz alsam iş görür mü ? dükkan devasa değil. Hemen üst katla konuşmak için kullanılacak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, Atrin said:

Selam herkese. Dükkanda alt kat ile üst katın hızlı ve pratik bir şekilde iletişim kurmasına ihtiyacım var. Telefonla olmuyor çünkü. Müşteri önünde telefona bakmak aramak güzel durmuyor. El telsizi alıp bu sorunu çözmek istiyorum. Yukarıda siparişin gittiği printer var ama bazen duymuyorlar. Alt kat olarak sürekli yukarı çıkıp hatırlatma yapmamız gerekiyor. İşler yoğunsa onu da yapamıyoruz. 

https://www.hepsiburada.com/motorola-tlkr-t42-pmr-el-telsizi-pilli-ekonomik-paket-mavi-p-HBV00000QWHBS

Bu tarz bir telsiz alsam iş görür mü ? dükkan devasa değil. Hemen üst katla konuşmak için kullanılacak.

Kullanmadığım bir çift Motorola TLKR T8 telsiz var.İstersen deneme için yollayabilirim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
15 hours ago, yarimpower said:

Kullanmadığım bir çift Motorola TLKR T8 telsiz var.İstersen deneme için yollayabilirim.

Valla hocam cok sevinirim. Satmayi dusunursen de konusabiliriz :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Zamanında bir heves almıştım gün olur lazım olur diye bir kenarda duruyordu.Özelden kargo adresi rica ediyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok