Satılık 27" Apple Cinema Display 2560x 1440
0

Bu konuda 1 mesaj var

Merhaba

ev de 4 Monitör var. Yer açmak için severek kullandığım 27" Apple Cinema Display monitörümü satacağım. IPS ekran ve şuana kadar kullandığım en iyi IPS ekran açık ara net. Apple'ın bu seride çıkardığı ekranlar Alüminyum ve metal ağırlıklı olduğu için oldukça ağır. Grafik tasarım işi, renk doğruluğu üzerine kafa yorduysanız gerçekten aşırı başarılı. Hatta kullananlar Apple'ın bu seriden sonra çıkardıkları ekranı bunun yanında daha başarısız buluyorlar. Bir kere zaten yeni nesil plastik kasa.

Mini DP port kullanıyor. Bunu PC ye bağlamak için ben MiniDP > Display Port dönüştürücü kullanıyordum. Bununla beraber vereceğim. USB 2.0 bağlantı kablosu ve Magsafe kablosu bulunuyor. Normalde bu ekranlar Mac ile uyumlu çalıştığı için ekran renk ve ışık ayarlarını windows altından değiştirmenize yarayan küçük bir programı var. Bunu kullanarak ayarları yapabilirsiniz. (ClickMonitorDDC_7_2)

Ayrıca monitör de diğer monitörlerin aksine 2.1 Speaker bulunuyor ve oldukça da güçlü ( 49w ). Ben şaşırmıştım. Mikrofon da var gömülü ama onu denemedim. Mac istiyor olabilir. PC ortamında hiç kullanmadım mikrofon olayını. 

İstediğim rakam 9000

Forum eskilerine yardımcı olurum tabi.

Kargo mümkün değil gibi duruyor. Aletin ağırlığı 10kg ve kutusu yok. O yüzden yerinde teslim tercihim. Ya da aldırabiliyorsanız tabi bilemeyeceğim.

modelin teknik detayları için aşağıda ki linke bakabilirsiniz. 

LED Cinema Display (27-inch)

Boyutlar ve Ağırlık
- Yükseklik: 49.1 cm
- Genişlik: 65 cm
- Derinlik(standla beraber): 20.7 cm
- Ağırlık: 10.7 kg

Sistem Gereksinimleri
- Mini DisplayPort bağlantılı bir Mac
- Mac OS X v10.6.4 ve üstü

Ekran
- 27-inç(köşeden köşeye görülebilir görüntü boyutu)ince film transistörü(TFT) ve IPS ile aktif-matris likit kristal ekran

- Desteklenen Çözünürlük: 2560x 1440 px, 1920x 1080 px, 1280x 720 px
- Renkler(Azami): 16.7 milyon
- Görüntü Oranı: 16:9
- Görüntü açısı: 178° dikey; 178° yatay
- Parlaklık(tipik): 375 cd/m^2
- Kontrast Oranı(tipik): 1000:1
- Cevap Verme Zamanı: 12 ms

Çevre Birimleri ve Kablolar
- 3 adet USB 2.0 port
- Kensington güvenlik yuvası
- Üç bağlantılı tek kablo: Ses Destekli Mini DisplayPort, evrensel MagSafe(85W'a kadar), USB 2.0

Ses ve Görüntü
- Kamera ve mikrofon: Yerleşil iSight ve mikrofon
- Hoparlör: Yerleşik 2.1 hoparlör sistemi (Maksimum 49 watt)
- Ses Destekli Mini Display Port bağlantısı

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok