PS Plus aboneliklerine % 500'e varan ZAM geldi ..
0

Bu konuda 30 mesaj var

4 yıl EA Play aboneliği aldım. Üst üste alınabiliyormuş. Sırf Dead Space'in kütüphanede olması bile ödenen parayı amorti ediyor. Ki tahminim, yakın zamanda 1400 TL'ye satılan Jedi Survivor'ın da kütüphaneye ekleneceği.

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 11/30/2023 at 0:42 AM, Najaz said:

4 yıl EA Play aboneliği aldım. Üst üste alınabiliyormuş. Sırf Dead Space'in kütüphanede olması bile ödenen parayı amorti ediyor. Ki tahminim, yakın zamanda 1400 TL'ye satılan Jedi Survivor'ın da kütüphaneye ekleneceği.

Ben de alayım. PS Plus olmadan single player oyunları oynamamızda bir kısıtlama olmayacağına eminiz di mi ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi Playstation hesabıma girdim, bacanak hem PS Plus Extra üyeliğini uzatmış (1700 küsür lira para verip), hem de EA Play almış hesaba. Ben de 250 liraya 1 sene daha uzattım sadece EA Play'i. Dead Space'i de indiriyorum bakalım :icon_twisted: :lol:

Najaz beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 25.11.2023 at 09:46, Najaz said:

Ben 4 yıllık almayı düşünüyorum ama kredi kartının hesap kesim tarihini bekliyorum; ayın 29'u gelsin deneyeceğim. EA da TL ile satış yapmayı bırakırsa, PS Plus'ta olduğu gibi 4 yıllık parasına ancak 1 yıllık alabileceğiz gibi duruyor.

Kendi kendini gerçekleştiren kehanet:

Steam'den sonra EA App de dolara geçti.

PS Store'da EA Play 1 yıllık abonelik hala 250 TL olarak gözüküyor ancak satın alım yapılamıyor; "Something went wrong" hatası veriyor :) Bugün-yarın fiyatlar güncellenecektir, bakalım ne kadar olacak?

Ekleme: 1 yıllık EA Play 870 TL olacakmış.

Najaz tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, Najaz said:

Kendi kendini gerçekleştiren kehanet:

Steam'den sonra EA App de dolara geçti.

PS Store'da EA Play 1 yıllık abonelik hala 250 TL olarak gözüküyor ancak satın alım yapılamıyor; "Something went wrong" hatası veriyor :) Bugün-yarın fiyatlar güncellenecektir, bakalım ne kadar olacak?

Ekleme: 1 yıllık EA Play 870 TL olacakmış.

Ben simdi denedim, satin alabildim... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok