Akıllı Telefon Tamiri - cepfix.com
0

Bu konuda 2 mesaj var

Selamlar,

Telefon düşürme konusundaki becerim nedeniyle genelde telefonlarımın ekranlarını çatlatıyorum. Kullandığım telefon genelde Turkcell'den kontratlı olduğu için Platinum'un servisini kullanıyordum ama son zamanlarda kalitesi çok düştü. Son olarak ekranını çatlattığım iPhone 6'yı da Amerika'dan aldığım için başka bir servis aramak zorunda kaldım. Garanti dışında yaptırmak için çözüm ararken bir arkadaşım www.cepfix.com 'u önerdi. Ben de denemekten zarar gelmez diyerek web sitesinden formu doldurup servis istedim. Ertesi gün arayıp gelip telefonumu teslim aldılar, 3 gün içinde de ekranı değiştirip teslim ettiler.

Ben genel olarak hizmetlerinden çok memnun kaldım. İsterseniz yedek telefon da sağlıyorlar ama benim ihtiyacım yoktu talep etmedim, bu yüzden nasıl işliyordur o kısmını bilmiyorum. Ancak telefonu alırken ve teslim ederken taşıdıkları özel kutuları çok güzel hazırlanmış, servis adımlarında maliyet ve tamir onayı için geri dönüyorlar. Telefonla yada mail ile arada bilgi isteyince çok hızlı geri dönüyorlar. Sonuçtan da çok memnunum ekran değişimi sonrasında. Şu andaki haliyle garanti dışında bir ihtiyaç olursa gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Sanırım şu anda sadece İstanbul'da hizmet veriyorlar ama yine de forumda oldukça geniş bir kitleye hitap ediyor olabilir diye düşünerek tecrübemi paylaşmak istedim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok