Civilization serisi
0

Bu konuda 44 mesaj var

Hocam iade edin. O DLC bundlelarda sadece bir kaç tane ek paket var. Ne Gods&Kings, ne de Brave New World paketi var.

Sizin alacağınız Civilization V: Complete Edition, ancak o daha indirime girmeyi bırak; bilerek tanımlanmamış bile. Bu dediğim sürümde bütün DLC ve ek haritalar var.

https://www.g2a.com/civilization-v-complete-edition-steam-cd-key-global.html?___store=turkish

Şuna benziyor. Thanksgiving veya cadılar bayramı ayağına inebilir. Zaten google'da aratırsanız, benzer fiyatları görebilirsiniz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Denildiği üzere Civ 5: Complete edition alınmalı bu saatten sonra. Fakat Civ 5 düz + gods & kings + brave new world şeklinde de alınabilir. Arada önemsiz DLC'ler var. Fakat iki expansion kritik oyun mekanikleri açısından.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada ben de gaza gelip Civ 5'e tekrar başladım antreman olsun diye. Hatta bir multi seansı düşnüüyorum bir kaç arkadaşla birlikte. Gelmek isteyen olursa haberim olsun :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@ObiWan aradaki önemsiz DLClern çoğunda yeni Civler var. Mesela Vikings DLCsinde Vikingler seferine ek olarak Danimarka oyuna dahil oluyor. O yüzden dadece askeri seferler olarak bakmamak lazım.

Multiye ben gelirim diyeceğim de, şu önümüzdeki hafta geçmesi lazım. :/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Eeh, alın? :D Yani multi atar mıyız diye mi soruyorsunuz hocam?

Bu arada doğrudan @ "nick" ile yaptığınız için sanırım bana bildirim gelmedi hocam. Sevgili mod arkadaşlar bu konuyla ilgilensin bi zahmet.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yok o şehri aldı ve puppet yaptı. Zulu oraya şehir koydu ben hiç bulaşmadım bile. Parayla Breziya'nın Zulu'ya savaş açmasını sağladım. City-state de Brezilya'nın müttefiki olunca son vuruşu city-state yapmış. Normalde razeliyorlar ama bu sefer yapmadılar hayret. Bu arada oyunu Sci Vic ile kazandım. Deity tabiki.

Gerçi unutmuşum oyunu bayağıdır oynamayınca. Zulu 2 kez savaş falan açtı, yanımda India vardı. O nukeleri yapmadan ben yaptım. Bundan dolayı oyunun sonları rahat geçti.  

Bahaneyle ben de complete edition yaptım Civ V.  :baba:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok