wazzap

CHW
 • Content count

  2,915
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  29

wazzap last won the day on July 30

wazzap had the most liked content!

About wazzap

 • Rank
  Montezuma
 • Birthday 12/09/1987

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Yaşadığı yer
  Antalya

Recent Profile Visitors

1,722 profile views
 1. mışmışmış kısmı o yüzden züperinsan.
 2. Adamlar süpernova patlaması ile teas yapıyor twitterda.
 3. EA access, Steam'e geliyormuş. yıllık 65 TL olacakmışmışmış.
 4. Hımbıl bımbıl F1 2018 steam key veriyor.
 5. @stardustoyunun grafik ayarları kısmında gözüküyor diyorlardı seçeneklerin etkisini. ama o sadece basit bir kısım içindir muhtemelen.
 6. Etkisi yokmuş diyollav.
 7. Grafikler için en iyi ayarlar şunlar deniyor ama emin olamadım Medium Textures Ultra Model Quality Driver Enforced 16x AF High Shadows Medium Reflections High Clouds TAA Motion Blur On Medium Ambient Occlusion Dynamic Resolution OFF V-SYNC OFF Exclusive Fullscreen ON Bu arada oyun indi ama hala oynamaıdm ben. Nvidia driver vs indirsin, patch gelecekse gelsin oynarım.
 8. Abi sende 3950X olduğundan CPU ile alakası tabi olmaz oyunun. IGN incelemesinde göstermişlerdi CPU scaling var ve 12 threade kadar lineer bir artış var. https://www.ign.com/articles/horizon-zero-dawn-pc-port-analysis
 9. Death Stranding (PC) oynayan yok mu forumda? O kadar para vermem ama içimde kaldı açıkçası.
 10. Ben indirdim oyunu, dün başlamıştı preload ama oyunun incelemeleri pek iyi değil. GPU Scaling berbat ama CPU scaling çok iyi diyorlar. Bir de AMD bu sefer hakikaten basmış herhalde parayı neredeyse rx580 ile gtx1060 arasında 2 kat fps farkı var (40-65). @stardusthttps://www.ign.com/articles/horizon-zero-dawn-pc-port-analysis 7700K üzmesin.
 11. Aslında yeri tam burası değil ama yine de buraya yazmak istedim. IGN, Horizon Zero Dawn'ı incelemiş. Oyun 12 Thread'e kadar lineer ölçekleniyor. Grafikleri falan koymuşlar merak edenler bakabilir. İşin ilginç yanı, incelemeyi yapan adam IGN çalışanı olmadığından herkes çok beğenmiş incelemeyi. https://www.ign.com/articles/horizon-zero-dawn-pc-port-analysis
 12. https://www.youtube.com/watch?v=MN8fFM1ZdWo 2. sezon resmi fragman. The Boys
 13. Benim küçükken lego setlerim vardı parça parça. Şu Sabah gazetesinin verdiği 1996 veya 1997 olması lazım tam hatırlamıyorum. Küçük setler veriyordu ama o kadar çok farklı set vardı ki neredeyse istediğim her şeyi yapabiliyordum. Hey gidi hey. Hala alıp oynayasım geliyor ama küçükken aldığım tadı alamayacağımı düşünüp vazgeçiyorum hemen.
 14. Şöyle bir şey gördüm reddit'te. Daha önce hiç duymamıştım, belki de yaşım yetmediğinden. https://tribunemag.co.uk/2020/07/make-your-own-self-managed-socialist-microcomputer Bizim coğrafyada duyan bilen var mıdır?
 15. Yeni konu açmaya değmez bence ama 12 cmlik fanlar hakkında şöyle güzel bir inceleme var. https://www.youtube.com/watch?v=QwftVMGPOiI Aklında soru olan varsa bence yardımcı olur.