wazzap

CHW
 • Content count

  2,191
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

wazzap last won the day on April 10

wazzap had the most liked content!

About wazzap

 • Rank
  Montezuma
 • Birthday 12/09/1987

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Yaşadığı yer
  Antalya

Recent Profile Visitors

913 profile views
 1. Geçtiğimiz günlerde Phanteks P350X almıştım. Üzerindeki fanlar çok ses yaptığı için devirlerini anakart üzerinden düşürmüştüm. Böyle olunca da kasa içindeki hava akışı biraz yavaşladı. Ben de sessiz bir fan arayışına girdim ve vatandan Xigmatek SC 120 RGB fanını aldım. RGB kısmını kullanmadığım için o konuda pek yorum yapamam ama kullandığım fanlar arasında hava akışı/ses olarak en iyisi. Neredeyse sesi hiç çıkmıyor ve fiyatı düşünüldüğünde oldukça iyi bir hava akışı sağlıyor. Benim gibi sese kafayı bozan manyaklardan biriyseniz f/p oranında çok çok iyi olduğunu düşünerek gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Gerçi ben bunu aldıktan sonra bilisimport; Arctic ve beQuite ürünlerini Türkiye'ye getirmeye başladı. Bu fanı almadan önce bunlara erişme imkanım olsa muhtemelen Arctic sessiz kasa fanlarından birini alırdım.
 2. Eylüle kadar bekleyecekseniz, yeni nesil Ryzenlere de bakın derim.
 3. Kitapta geçiyor sanırım.
 4. LOL Muhtemelen patch falan çıkıp düzelir.
 5. Kıskanç, sen ne bilirsin ki? hıh... @Atrin yem atıyor EA.
 6. Çok büyük Jebait geliyor bence.
 7. Yeni almış olduğum mekanik klavye sayesinde boşa çıkan emektar klavyem satılıktır. Resimlerden de görebileceğiniz üzere sol yön tuşunun kenarında ufak bir kırık mevcut ancak fonksiyonel olarak herhangi bir sıkıntısı yok. Bütün tuşlar çalışıyor. Garantisi yok ancak kutusu duruyor. Fiyat: 50TL + kargo ücreti. https://drive.google.com/file/d/1KxiVSK30iqyyTFFhzdzKB5tM2RW0vEo6/view?usp=sharing https://drive.google.com/file/d/1B11A7cDT3o3GXmxG6cPtyJLGFfT9yDFI/view?usp=sharing https://drive.google.com/file/d/173pZa74HgP69_qLzb9ypKRsfsgJipfyh/view?usp=sharing https://drive.google.com/file/d/1e69WhsgBgAULYkYyfeZaiXpQWW_KQWA_/view?usp=sharing İyi çalışmalar, GY.
 8. Taahhütün bitmesine 15 gün kaldı ama kablonet'ten kimse aramıyor. çok ilginç.
 9. Yazın 1b TL'ye Nokia 6 aldım. Mutluyum.
 10. sen ne ara girdin, o kadar adamı vurdun anlamadım zaten. sanki benden önce girdin servera. şey yazdığını hatırlıyorum, bakalım kurtarabilecek miyim. ben de o an yeni girdin sandım, scoreboarda bakayım derken 40 yazısını görünce garip oldum bi an.
 11. @TatanQaaz duraydın benimkini güzel bir fiyattan verirdim. @Narcissusoda karanlık, pek belli olmuyor.
 12. Böyle bir kutuda geldi. Evet, M harfini gelir gelmez ben çizdim. Tuş çıkarma aparatını denerken yaptım. Aferin bana.