Fifa 16 PC Versiyonu Tuş Özelleştir-ememe Aptallığı Devam Ediyor
0

Bu konuda 5 mesaj var

Merhaba,

Az önce 3.5 gb'lık Fifa 16 demosunu indirdim ve Fifa 15'teki klavye tuşlarını özelleştirememe aptallığının aynen devam ettiğini gördüm. Yahu hareket tuşlarını yukarı-aşağı-sağ-sol yapmak istiyorum, bu kadar basit... Yok izin vermiyor, ben değiştiriyorum o eski haline döndürüyor. Fifa 15'i de bu yüzden oynayamamıştım...

Var mıdır bir çözüm yolu?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben gamepad' deki tuşları değiştirmedim, alternative yaptım geçtim, demodur diye üstünde durmadım.

Fifa 15' de değiştirebilmiştim çünkü.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Problem sanırım klavye'ye has, bende gamepad falan yok. Oyun da oynamıyorum zaten, sadece canım sıkıldıkça açar 1-2 maç yaparım diye indirdim ama nafile...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tekrar denedim düzeldi, sanırım 1 kerelik bir problemmiş. Fakat oyun FIFA 14'ün 10 sene ilerisinde, hem grafikler hem de oynanış açısından çok ama çok yol kat edilmiş. Fifa 14 ne yaparsam yapıyım topa sahip olamıyordum çünkü oyuncular topu ayağında tutamıyordu, topu kontrol etmek için 5-10 metre mesafeye ve 2-3 saniyeye ihtiyaç duyuyorlardı. Bu saçmalık yüzünden de hızlı paslaşma imkansızdı. FIFA 16 bu yönden çok başarılı, ilk maçımda resmen Barça'yı sahadan sildim, 8-0 yendim :) (Tabii güzel olan 8-0 kazanmak değil, istediğim futbolu sahaya yansıtabilmekti :P )

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok