Erwin

CHW
 • Content count

  1,845
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  21

Erwin last won the day on August 25

Erwin had the most liked content!

About Erwin

 • Rank
  Field Marshal
 • Birthday 05/22/1987

Profile Information

 • Cinsiyet
  Bilinmiyor
 • Yaşadığı yer
  Istanbul

Contact Methods

 • Skype
  erwinfht

Recent Profile Visitors

1,614 profile views
 1. Phillips kahve makinesi 2 haftadır bende de var. Gerçekten çok iyi ve pratik. Annem bile hadi kahve yapmıyor musun demeye başladı. Badem sütüyle kahve yapmayı denedim ama köpürmesi kötü bir daha yapmam sanırım.
 2. Ben bu zımbırtının suyunu içemiyorum. Lanet boğazım hemen farkı anlıyor. Bağırsaklar desen zaten ayrı muamma hemen çalışmayı bırakıyorlar protesto olarak.
 3. Counter hala beleş. Son çıkan MW oyunlarının hala SE versiyonları yok mesela, Campaign oynayamıyoz.
 4. Ev ucuz olsun diye değil de bir tanıdığım sırf misafir çok gelmesin diye dağın başında almıştı evi. Tam benim yapacağım bir şey valla, hak veriyorum o yüzden.
 5. Son sefer kasa değişirken su soğutucuyu bile anakartla bir taşımıştım yeni kasaya. Hayır bir de her seferinde kolay bitireyim derken mutlaka bir taraflara bir kablo sıkışır, vida falan kaçar sonra tekrar uğraşır dururum.
 6. Loki özellikle 2.sezon çok iyi. Olmuş olmuş.
 7. Stalker 2 alayım dedim üşendim. 399tl idi. 59.99$ olmuş. "Firing up the old weapons system." Welcome back Torrentleech, my old friend.
 8. Kasa çok güzel güle güle kullan. Phanteks kasaların hastasıyım ama kendimi tutup buna geçmeyeceğim. P600S güzel.
 9. 40 bine 48C3 aldık LG'den gayet gözel. Bu sadece monitör onda TV özelliği de var. Gerçi Najaz o odadaki ıvırı zıvırı satsa 2-3 oled parası çıkar heralde.
 10. Ben Amazon'dan aldım bir tane annem çok memnun valla. https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0BL6NL1DD/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o09_s00?ie=UTF8&psc=1 Şöyle bir şey.
 11. @stardust zaten korku oyunu oynayamıyordu böyle olursa hepten kalpten gider. Şununla bir Alien: Isolation tarzı bir oyun çıksa ne manyak olurdu yav.
 12. https://www.youtube.com/watch?v=2NNbF1Z_V_k üffff
 13. Ikea'da otomatik yükseklik ayarlı masalar var ama çok pahalı gerçekten. Uppspel diye geçiyor baktım gene zam yemiş. 21.299 olmuş. En mantıklısı şu görünüyor artık: https://www.ikea.com.tr/urun/utespelare-siyah-oyuncu-masasi-80507627
 14. %50 indirime girse de alsak. Blizz bunun da içine etmiş diye duydum, doğru mu?