Erwin

CHW
 • Content count

  1,891
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  21

Erwin last won the day on August 25 2023

Erwin had the most liked content!

About Erwin

 • Rank
  Field Marshal
 • Birthday 05/22/1987

Profile Information

 • Cinsiyet
  Bilinmiyor
 • Yaşadığı yer
  Istanbul

Contact Methods

 • Skype
  erwinfht

Recent Profile Visitors

2,173 profile views
 1. Fallout süper ama Amazon'un bir sürü iyi dizisi var. Expanse, Reacher falan. Yıllar sonra bir diziyi 2 günde binge watch yapıp bitirdim Fallout oynayasım geldi yav.
 2. SE olarak oynayacağım bundan sonra oyunları. Çok nadir beni arkadaşlarla eğlendirecek Helldivers gibi oyunlara para veririm anca.
 3. Yok yav, monitor 1st ekran TV secondary'de, dediğim gibi Uzatılmış masaüstü kullanıyorum. Çok saçma bir durum nette de çok göremedim belki karşılaşan olmuştur diye size sorayım dedim. Win11 pek tercih edeceğim bir şey değil maalesef.
 4. Hep Expand modunda benim ekranlar.
 5. PC'ye iki ekran bağlı. Biri normal Monitor olan Dell, diğeri de OLED TV. Monitor Display Port'tan, TV HDMI'dan bağlı. Aptal Windows iki ekranı da aynı anda açmazsam görüntüyü getirmiyor. Normal Monitor'de bildiğin gri bir ekranla karşılaşıyorum. TV'yi çalıştırınca görüntüyü alıyorum. Çok aptalca bir sorun ama çözümünü bulamadım bir türlü daha önce karşılaşan oldu mu? Not: Bu genelde ekranı kullanmadığım zamanlarda zaman aşımına girdikten sonra oluyor.
 6. Aliexpressden alınacak zımbırtıların hepsinin fiyatı hemen hemen burada da aynı. O yüzden boşa para harcamayalım.
 7. Silo güzel dizi, izledim ilk sezon bitti. 2 sezon onayını da almış. Invincible yeni bölümler gelmeye başladı. Prime'da Kore dizisi var Death's Game diye. Ben baya beğendim. İzletiyor kendini eğlenceli. Bir nevi Groundhog Day konseptine benzer ama değişik. Oyun oynuyormuşsun gibi. The Gentlemen güzel olmuş bu haftasonu bir çırpıda izlerim onu da. Constellation'da zorrentten indi ona da girişeceğim. Shogun bu seneki üzümlü kekim. Kadro şampiyonlar ligi gibi. Monarch'da başrol oynayan elemanlar yan rollerde, Cengiz Khan'ı canlandıran aktör yan rolde, başrolünde hastası olduğumuz gerçek samuray Hiroyuki Sanada abimiz var. Portekizlileri de gene çok acayip isimler canlandırıyor. Böyle bir Cast zaten kendini izletiyor ama konusu da mükemmel. Halo ciddi baymaya başladı. Fena değil hani de 6-7 arası gidip geliyor benim gözümde puanı. 2.sezonda gereksiz en az 2 bölüm var. Ben Kessler muhabbetinde kusma noktasına geldim mesela, resmen 3 bölüm Soap Opera izledik.
 8. Acayip Helldivers 2 alasım var ama kendimi halen bir oyuna 1000 küsür lira vermeye ikna edemiyorum.
 9. 4080'ler 60 bin üzerine çıkmaya başlamış o kadar sürmez.
 10. 3 tane Be Quiet! Silent Wings 4 High Speed aldım. Noctua'ları da söküp birini exhaust diğer ikisini de Arctic Su soğutucuya taktım. Tek bir sözüm var artık: Absolute Perfection.
 11. Zaten o kasanın dolu ağırlığı 20kg falandır damacana uçmazsa o da uçmaz.
 12. Fallout 2'yi zamanında bitirmiştim gerisini bir türlü uzun uzadıya oynama şansı bulamadım. Bir yerden sonra hep koptum oyunlardan.
 13. Yok mu ulan şunun ufağı https://www.ikea.com.tr/urun/utespelare-siyah-oyuncu-masasi-80507627 Neyi beğensem boyutu uymuyor odaya.
 14. Bu arada ben de lanet bir mizofoni var, bıktım senelerdir böyle boktan seslere takılmaktan. Gece mesela mutfak kapısını kaparım çünkü buzdolabının sesinden uyuyamıyorum.
 15. Arctic vardı bundan önce onda da garip bir ses vardı, bunlarda da bu çıktı. Bakalım arayışa girdik bu sefer de ya Phanteks yada Be Quiet fan deneyeceğim artık.