Erwin

CHW
 • Content count

  1,575
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Erwin last won the day on July 21 2020

Erwin had the most liked content!

About Erwin

 • Rank
  Field Marshal
 • Birthday 05/22/1987

Profile Information

 • Cinsiyet
  Bilinmiyor
 • Yaşadığı yer
  Istanbul

Contact Methods

 • Skype
  erwinfht

Recent Profile Visitors

1,112 profile views
 1. Benim Samsung ısınana kadar rengarenk çizgiler yapıyor bayadır. En sonunda dayanamadım dün DELL 27" S2721DGF sipariş ettim. LG Nano IPS paneli var bunda da. Itopya olması düşündürüyor ama fiyatı indirimle birlikte diğer yerlere göre 700TL daha avantajlıydı. 3599TL'den almış oldum.
 2. Full Metal Alchemist Brotherhood'u bitirdim. Attack on Titan Manga'nın finaline kadar okuyup 4.sezonu güncelle noktaladım. Code Geass bitti. Netflix'de Seven Deadly Sins başladım. Onun dışında hayvan gibi Fairy Tail izliyorum.
 3. Kaptan yeni tüyo RSR. Hadi hayırlı işler. Şu an alırsan 1-3$ arası rahat satarsın 6-7 aya.
 4. kıçınıtekmelemek.to adresinden buldum ben 1080p. (kickass)
 5. 6 bölümlük Gunbuster var ama bulması bayağı zor. (Youtube'da dandik kalitede var ama)
 6. Attack on Titan beni her geçen bölüm daha bir şaşırtmaya ve hayran bırakmaya devam ediyor. 3.sezondayım ve her bölüm sürprizlerle dolu.
 7. İşin kötüsü de ilk kez internetten o kadar zaman inceleyip hoşuma gitmeyen bir ürün bulmuş olmam. Yoksa çoğu yerde Recommended, Rtings özellikle bayağı övmüştü.
 8. Kablonet'ten aşırı memnunum(Bakırköy-İncirli) Evde 2 adet TV'de Kablo TV kullanıyoruz. 100 Mbps Kablo + Üst paket Kablo + Temel Paket Kablo + Spor Paketi + Sinema paketi aylık 122TL'den 24 ay taahhüt verdim tekrardan.
 9. Steelseries Arctis 7 aldım kablosuz bir kulaklık olsun, PS5 alınca da kullanırım diye. Amazon'da 28 Şubat'a kadar iade sürem var. 2 hafta geçti kulaklığa pek ısınamadım. 25 saat falan şarjı gidiyor bu harika ancak kulaklık sesi çok az. Mixer falan kurup internette bulduğum şekilde boost yaptım ancak halen pek tatmin ettiği söylenemez. Sennheiser Hd598 kadar bir performans beklemiyordum ancak ses seviyesi beni hiç tatmin etmedi. Yoksa positional audio ve bass olayları falan gayet güzel.
 10. Şimdi tek yapmaları gereken şu High Republic işinden sonra Extended Universe üçlemesi yapmaları. KOTOR falan da olur.
 11. Ahahaha biliyordum. Dün izlediğimden beri suratımda anlamsız bir gülümsemeyle geziyorum. Yani bekliyordum ama bu şekilde değildi. Mükemmel. Filoni'nin Action Figürü çıksın.
 12. Lan ben 59gb boşa mı indirdim şimdi bir de 1.30 a kadar bekledim gece bitsin de bu akşam başlayayım diye.
 13. Bu akşam biraz yayınları izleyip yapıştırdım ben de. Yarın akşam ve haftasonu baya bir oynarım. Yılbaşından önceki hafta ve sonraki muhtemel evden iş olacak gene en az bir 100 saat gömerim heralde.
 14. Nette gezerken gördüm, ilk başta Mark Hamill sandım ama değil. Sebastian Stan as Luke Skywalker. Grogu'ya cevap verecek kişi keşke bu olsa.
 15. Ahsoka Twi'lek değil ki, Togruta denen bir ırktan.