Erwin

CHW
 • Content count

  1,608
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Erwin last won the day on July 21 2020

Erwin had the most liked content!

About Erwin

 • Rank
  Field Marshal
 • Birthday 05/22/1987

Profile Information

 • Cinsiyet
  Bilinmiyor
 • Yaşadığı yer
  Istanbul

Contact Methods

 • Skype
  erwinfht

Recent Profile Visitors

1,222 profile views
 1. Kojima'dan ne çıksa oynarım arkadaş zaten kaçarı yok. MGS5 bile sevmememe rağmen 2 defa aldım.
 2. Yuh nası bir hafıza varsa 1 sene önceki postumu getirdi Firefox. Neyse, yeni Batman muazzam görünüyor. Şu an WB'un yaptığı farklı farklı evrenlere film çekmek. Şu anki yönlerinde tüm Batman'ler aynı anda var olabilir, sadece evrenleri farklı. Mesela Flash'in fragmanında Flash Keaton'ın Batman'inin dünyasına gidiyor. https://www.youtube.com/watch?v=drQWopZDEEY
 3. Ben bunu PS4'de oynuyordum sonra ara verdim, kardeşlik hesabının şifresi kayboldu yarım kaldı. PC'de başlayayım bari.
 4. Elle tutulur bir bilimkurgumuz vardı o da bitiyor. Hem de sadece 6 bölümlük Final sezonuyla. The Expanse...
 5. Dredd bir ara Tv serisi olacaktı ama rafa kalktı o. Zaten Karl Urban da Boys'da döktürüyor.
 6. Bizim sitede de ipb var orada böyle bir sorun yok ondan şeettim. Bazen çalışıyor bazen kalıyor böyle.
 7. Embed mesajlarda sıkıntı var ne gönderebiliyorum ne de editleyebiliyorum mesajı. Youtube linki girdiğinde Yanıtı Yolla veya Editteki kaydet butonları çalışmıyor. @Deathknight Hem Firefox hem Chrome da denedim.
 8. https://youtu.be/Yq2N-9EmedA Cowboy Bebop açılışı çok iyi olmuş neredeyse birebir aynısını yapmışlar Animeyle. Şu ana kadar Faye'i oynayan hatunun biraz tombik olması dışında bir sorun yok.(Jet zenci ama farketmez.)
 9. İzlemediğim uzay filmi kalmadı gibi bir şey. Keşke yeni bişeyler bulsam da izlesem.
 10. Loki ilk bölüm tırt gerisi iyiydi yav.
 11. Plex ile onları sorunsuz oynatmak mümkün, sadece TV'nin dibinie bir adet access point/repeater tarzı bir şey konulacak ve Plex ayarlarından 20mbps seçilecek.
 12. Playstation istediği kadar yenilik yapsın TR'de aç gözlü Aral yüzünden hiçbir hükmü yok artık benim için. 600-900 tl ye oyun mu olur kafayı yemiş bunlar. Özel fiyat yapan yapıyor. He PS Türkiye Türkiye'de Playstation'ı bitirmek istiyorsa böyle devam etsin. Forumlarda ciddi bir şekilde Xbox'a kayma söz konusu. Eskisi gibi deli PS savunucuları da yok.
 13. Bence Contact en iyi Bilimkurgularda top 5'e girer. Ama Bilimkurgu çok geniş bir kategori. Kendi içinde ayrılması gerekiyor. Bana göre Aliens'da Predator 1-2'de sağlam bilim kurgular ama Contact ile bir değiller. Hepsi kendi içlerinde başka bir yer tutuyor.
 14. Event Horizon geçenlerde izledim. Kadro şampiyonlar gibi. Film de iyiydi.
 15. Full Tower boş yere yer kaplıyor artık. Çoğu Mid Tower kasa içlerinde acayip geniş alanlar sunuyor zaten. Phanteks P600s ve Be Quiet Dark Base 700 bunlara iyi örnekler.