Onur

CHW
 • Content count

  735
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Onur last won the day on March 14

Onur had the most liked content!

1 Follower

About Onur

 • Rank
  Punish
 • Birthday 02/02/1989

Profile Information

 • Cinsiyet
  Bilinmiyor
 • Yaşadığı yer
  İzmir

Recent Profile Visitors

1,261 profile views
 1. Düzeltme: Geçen senenin sonunda el değiştirmiş. Firma yaşıyor ama çok şikayet varmış. Biraz daha araştırayım olmadı iptal ederim siparişi zaten havale / eft seçmiştim yarın ödemesini yapacaktım. Ekleme: İptal ettim siparişi ya, batmadıysa da yakında batar bu firma. Kuyuya taş attığın için teşekkürler @CandleGarden Başka bir bahara kaldı artık Dyson maceramız, ne Dyson Türkiye' de var, ne de 3700 altı fiyatla başka yerde satışı var.
 2. Sonunda iyi bir fiyata buldum ve ben de an itibari ile aldım. İstanbul Bilişim' de havale ile 2.379,28 TL' ye satışa sunulmuş. Bakalım inşallah bir sıkıntı çıkmadan elimize ulaşır.
 3. Şöyle iczah etmeye çalışayım o zaman söylemek istediğimi, Steam' da 269 TL değerindeki oyunu 28 liraya edinmiş oldum.
 4. Valla ne derseniz diyin, Assasins Creed Odyssey' ı 88 küsür liraya indirmişler, 60 lira da indirim çekim vardı, 28 liraya mis gibi oyun elde etmiş oldum. Daha iyisi uplay hesap eşitlemesi yaptığınız için oyun uplay' den de indirilebilir hale geldi. Epic' in boktan arayüzünü kapattım, uplay' den indirdim, steam' e harici oyun olarak ekledim miss.. Nereden olursa olsun rekabet iyidir.
 5. Ben olsam temiz bir Windows kurulumu ile denerdim.
 6. Detroit kesinlikle sadece 1 kere oynanıp bırakılacak bir oyun bana göre. Neden diyecek olursanız evet sunduğu tercihlerden dolayı 1 kere oynayıp bitirerek bir çok şey kaçırmış oluyorsunuz fakat oyunda sinematikleri konuşmaları hızlı geçmek diye bir seçenek yok. Hal böyle olunca 2. oynayışınızda inanılmaz bayık hale geliyor. Tecrübe ile sabittir, 1' den fazla oynayabilen varsa saygı duyarım.
 7. Valla iyi oldu bu bilgi, ben de ne zamandır alacaktım bi tartı, patlattım bi tane.
 8. Aykut Enişte http://www.beyazperde.com/filmler/film-272924/ Türk komedisine olan ön yargımdan dolayı normal şartlarda dönüp bakmazdım bile. Filmler ve Filmler' de önerilmesi üzerine bir şans vereyim dedim. Gerçekten durum komedisini çok güzel bir şekilde işleyen bir film yapmışlar. Filmde en fazla 2 küfür geçiyordur ki onlar da karakter öyle bir duruma düşüyor ki tuhaf kaçmıyor. Netflix' de var, izlemenizi kesinlikle öneririm. Eşim ile ben bayağı bir güldük.
 9. Total War Warhammer 2. O kadar sardı ki beni anlatamam. Total War serisine cuk diye oturmuş Warhammer evreni, çünkü evrende barış yok. Total War seviyorsanız kesinlikle denemeniz lazım, indirimdeyken almıştım (Total War Warhammer 1' 50 TL' ye, beğenince indirim bitmeden 2' yi 70 TL' ye almıştım, 2 oyuna da sahip olursanız 2. oyuna ücret ödemeden birkaç DLC daha indirebiliyorsunuz, yeni campaing vs.). Şimdi ücretli DLC' ler için indirim bekliyorum.
 10. Standartta gelen ayarı böyle değil mi zaten? İstersen sen değiştiriyorsun mobilden de güncelleme alsın diye. Benimki de hem wifi hem de şarjda ise güncelleme alıyor. Standart ayarı bu şekildeydi değiştirmedim. (Huewai Nova)
 11. Notebook herhangi bir domain' de değil ise garip bir durum söz konusu sizde.
 12. Şirket laptopu ve domainde iseniz şirketinizin IT' si bir ayar yapmıştır.
 13. Benim 1070 de sorunsuz bir şekilde çalışıyor gibi. Sadece hoparlör için de aktif et dersem nvidia ses aygitini kullanan kullanmayan tüm ses çıkışlarında cizirti oluyor. O yuzden sadece mikrofon olacak şekilde ayarladim, sene olmuş 2020 daha yeni çözebiliyoruz su mikrofon işini.
 14. Ben de Warhammer Total War 50 liraya düşünce onu aldım, baktım baya saracak gibi gittim 70 liraya düşen Total War 2' sini de aldım. Oynarım inşallah
 15. Evet ya ben de bi garipsedim. Olay zaten insanoğlunun çok yabancı olduğu üstün bir ırka karşı, insanoğlunun teknolojik yöntemler ile kendisini geliştirip karşı koymaya çalışma savaşı. Psijik guclere sahip insanlari yaratma vs. insan ırkının gelişimini baz alan bir yapıdan karma irklara geçiş bi garipsetti ve cezbetmedi beni.