Onur

CHW
 • Content count

  635
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Onur last won the day on April 21 2018

Onur had the most liked content!

About Onur

 • Rank
  Punish
 • Birthday 02/02/1989

Profile Information

 • Cinsiyet
  Bilinmiyor
 • Yaşadığı yer
  İzmir

Recent Profile Visitors

837 profile views
 1. Valla benim bisikletin selesi acayip adiydi, hiçbir zaman alışamadım. Bisikleti artık ayakta kullanıyordum. Geçenlerde kullanma fırsatım oldu, değişen birşey yok. Eğer o kadar sert ve rahatsız ise hiç boşuna g.tünüzün rahatını bozmayın, rahat bir sele alın. Lakin alışılacak düzeyde ise durum farklı. Hayırlı uğurlu olsun bu arada.
 2. Spoiler tagı kullanmak yerine forumu nasıl kullanacağımı öğretmek de gerçekten yaratıcılık sınırlarını zorlayan bir çözüm oldu. Tebrik ediyorum. Kaldı ki benim yaşadığım rahatsızlığı yaşayıp sıkıntısını dile getiren @omertocarlos un yaptığı yorumun hemen altına aynı düşüncesizlikle ve samimiyetsizlikle cevap atman aslında tüm olayı özetler nitelikte. Dip Not: Eti cinini omerto' dan alabilirsin.
 3. Arkadaşım zeka dolu yorumlarını merakla okumamakla beraber ne yazık ki tahmin ettiğin gibi başlığa girerek bahsedilen spoiler' ları yemedim. "Okunmamış içerik" kısmından forumun geneline bakarken o heyecanla bok atmak için yazılan spoiler' ları yedim.
 4. Zihniyet 10 numara. Spoiler tag i kullanmak bu kadar zor olmamalı.
 5. Spoiler tagsiz yorumlarinizi ayakta alkisliyor ve 3 puan ile aranızdan ayrılıyorum.
 6. Hocam kat çıkarma vs. sorununuz yoksa direk alın verdiğiniz linktekilerden bir tanesini geçin. Çift amortisör de kullandım, tek de kullandım. Çift amortisör kullanırken sanki pedal gücünü emiyor gibi bir his hatırlıyorum. O yüzden benim önerim güzel bir sele alın (en önemlisi bu bence), onun yanında da tek amortisörlü bütçenize uygun bir bisiklet alın geçin. 5 kg ağırdı hafifti hesabı bana kalırsa anca kat indirme / çıkarmada önem kazanan birşey. E sizde de öyle bir durum yok, bütçe belli, uçup kaçmaya gerek yok bence. cane creek thudbuster LT sele borusu bile öneren olmuş, el insaf ya adam 1000 TL bütçem var diyor, 140 / 300 € fiyat aralığında ürün öneriyorsunuz. Dip Not: Kesinlikle bir bisikletçiye gidip deneyerek alın, denemeden internetten alış veriş yapmayın. Zaten orada denersiniz 26, 27, 28, 29" ne zıkkımsa bütün boylarını.
 7. Şu düşük bütçeli gibi görünen Street Figher: Genesis' e ne demeli?
 8. 3 saatlik bi video buldum hikayeyi anlatan 2 saatini izledim efffsaane
 9. Ben Kof 97' de biraktiydim dovus oyunlarini oynayamadigimi anladigim gun Ben de youutüp' ten izlerim artik
 10. Dövüş oyunu değil mi bu kardeşim 60gb mi boyutu?
 11. Ben bir daha Logitech mouse almam ya. En azından Oyuncu" mouse' ı diye geçinen modellerinden. G5 aldım, garantisi bitti çift click sorunu çıktı. G500s aldım, garantisi bitti çift tıklama sorunu çıktı. Logitech desteğine bir yazdım 4-5 gün sonra standart bir cevap maili gönderdiler uğraşmadım G502 aldım. Şimdi daha 2 yılını doldurmadan G502' de çift tıklama sorunu çıktı... Logitech' e yazdım, yine standart cevap üstüne direttim, aldığınız yere götürün dediler. Vatan bilgisayara teslim ettim mouse' ı, Logitech' den gelen cevabı da ek olarak verdim, sonuç bekliyorum bakalım...
 12. Nisan 5' e kadar satılmaz ise bir arkadaşım düşünebilir.
 13. +1 Seçimlerle filmin sonuna geldiğinizde ve yeni bir seçim yapmak için bir önceki yol haritasına döndüğünüzde ufak tefek eklenmiş detaylar o kadar güzel serpilmiş ki, resmen malum yolla izleyerek bu deneyimi hiç etmişsin.