• Announcements

  • Mr.Crunch

   Hosting değişikliği ve YouTube linki içeren postlar   06/09/2019

   Sitenin sunucusu değişti. Değişiklik sonrası preview linki olan postlar'da hata mesajı olmadan kaydedilmemeye başladı. Bilgimiz dahilinde, inceleyeceğim. O zamana kadar bu postları preview olmadan, doğrudan link şeklinde yapıştırabilirsiniz.   Hosting ile ilgili soru, sorun başlığı    

Onur

CHW
 • Content count

  642
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Onur last won the day on April 21 2018

Onur had the most liked content!

About Onur

 • Rank
  Punish
 • Birthday 02/02/1989

Profile Information

 • Cinsiyet
  Bilinmiyor
 • Yaşadığı yer
  İzmir

Recent Profile Visitors

883 profile views
 1. Hocam yazılanları okumadım, ben de yakın zamanda çeyiz için beyaz eşya aldım. Buzdolabı, bulaşık ve çamaşır makinalarında önerim Profilo olacaktır. Hem Bosh ve Siemens ile aynı fabrikada ve aynı kalitede üretiliyorlar, hem de servis ağı geniş. Ben aldım memnunum. Bosh ve Siemens' de markaya vereceğiniz parayı başka ihtiyaçlarınızda karşılayabilirsiniz. Nacizhane önerim bu şekilde olacaktır. Hayırlısı olsun şimdiden.
 2. Ba bu şekilde 20 yıl takip edeceksin anlaşılan donanım sektöründeki kampanyaları.
 3. 250 TL' ye elim gitmiyor resmen. Şu anda bile şok oldum fiyatın 150 segmentinde değil de 250 segmentinde olduğunu tekrardan fark ettiğim için.
 4. Ben turk.net' e kafayı taktım ya. 76 TL' ye taşınacağım adrese 75mbit verdiğini söylüyor. Zaten turkcell hattımın da taahhütü bitince ya vodafone ya da turktelekom' a geçeceğim. (Geçiş kampanyaları daha uygun olduğu için)
 5. Kustum desem yeridir.
 6. Şu anda çıkan karara göre: 1. Android güncellemeleri bu telefonlara gelmeyecek, 2. Youtube ve Gmail' e (app. bazındadır diye düşünüyorum) erişim bu telefonlardan olmayacak. Saçmalıklar ülkesinden saçmalıklar dünyasına hızlı bir geçiş yaptığımızı düşünüyorum.
 7. Valla benim bisikletin selesi acayip adiydi, hiçbir zaman alışamadım. Bisikleti artık ayakta kullanıyordum. Geçenlerde kullanma fırsatım oldu, değişen birşey yok. Eğer o kadar sert ve rahatsız ise hiç boşuna g.tünüzün rahatını bozmayın, rahat bir sele alın. Lakin alışılacak düzeyde ise durum farklı. Hayırlı uğurlu olsun bu arada.
 8. Spoiler tagı kullanmak yerine forumu nasıl kullanacağımı öğretmek de gerçekten yaratıcılık sınırlarını zorlayan bir çözüm oldu. Tebrik ediyorum. Kaldı ki benim yaşadığım rahatsızlığı yaşayıp sıkıntısını dile getiren @omertocarlos un yaptığı yorumun hemen altına aynı düşüncesizlikle ve samimiyetsizlikle cevap atman aslında tüm olayı özetler nitelikte. Dip Not: Eti cinini omerto' dan alabilirsin.
 9. Arkadaşım zeka dolu yorumlarını merakla okumamakla beraber ne yazık ki tahmin ettiğin gibi başlığa girerek bahsedilen spoiler' ları yemedim. "Okunmamış içerik" kısmından forumun geneline bakarken o heyecanla bok atmak için yazılan spoiler' ları yedim.
 10. Zihniyet 10 numara. Spoiler tag i kullanmak bu kadar zor olmamalı.
 11. Spoiler tagsiz yorumlarinizi ayakta alkisliyor ve 3 puan ile aranızdan ayrılıyorum.
 12. Hocam kat çıkarma vs. sorununuz yoksa direk alın verdiğiniz linktekilerden bir tanesini geçin. Çift amortisör de kullandım, tek de kullandım. Çift amortisör kullanırken sanki pedal gücünü emiyor gibi bir his hatırlıyorum. O yüzden benim önerim güzel bir sele alın (en önemlisi bu bence), onun yanında da tek amortisörlü bütçenize uygun bir bisiklet alın geçin. 5 kg ağırdı hafifti hesabı bana kalırsa anca kat indirme / çıkarmada önem kazanan birşey. E sizde de öyle bir durum yok, bütçe belli, uçup kaçmaya gerek yok bence. cane creek thudbuster LT sele borusu bile öneren olmuş, el insaf ya adam 1000 TL bütçem var diyor, 140 / 300 € fiyat aralığında ürün öneriyorsunuz. Dip Not: Kesinlikle bir bisikletçiye gidip deneyerek alın, denemeden internetten alış veriş yapmayın. Zaten orada denersiniz 26, 27, 28, 29" ne zıkkımsa bütün boylarını.
 13. Şu düşük bütçeli gibi görünen Street Figher: Genesis' e ne demeli?
 14. 3 saatlik bi video buldum hikayeyi anlatan 2 saatini izledim efffsaane
 15. Ben Kof 97' de biraktiydim dovus oyunlarini oynayamadigimi anladigim gun Ben de youutüp' ten izlerim artik