Lumia 1320 - Sinyal Çekim Gücü Problemi
0

Bu konuda 3 mesaj var

Merhaba,

Yaklaşık 1 yıllık 1320 kullanıcısıyım; telefonun sinyal çekim kuvveti oldukça başarılı idi. Hatta pek çok telefonun sinyal bile alamadığı asansörde ben kesilmeden konuşabiliyordum.

Son 1 haftadır bir sıkıntı peydah oldu, telefon bekleme modunda sürekli "1 çubuk" çekiyor ve arayanların çoğu ulaşamıyor. İşin ilginci, telefonu elime alır da arama yapmaya kalkarsam birden tüm çubuklar doluyor. Restart falan çözüm olmadı, yazılımsal bir çözüm yolu olabilir mi? Yoksa servise mi vermek gerekecek?

Teşekkürler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

1320 lerde genel bir stabilite sorunu var hocam bunu en başlarda ben de pek kabul etmek istememiş olsam da durum bu. hanımın kırılan 640 ını yaptırıp 1320 ye elveda diyeceğim yakın zamanda. Anten sorunu ben pek görmemiş olsam da zaman zaman çekmemeye başlaması beni de sinir ediyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yazdıktan sonra 1 kez daha restart attım çözüldü hocam... En azından şimdilik çözüldü... Az önce de 2 çağrı aldım, umarım tekrar bozulmaz...

Evet 1320'ler biraz sorunlu ama benim cihaz şansıma çok stabil çıktı. Ufaklıklar sürekli oynuyorlar, sağa sola düşüyor, çarpıyor...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok