Peregrine

Member
 • Content count

  361
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Peregrine last won the day on July 12 2020

Peregrine had the most liked content!

About Peregrine

 • Rank
  Tainted Soul
 • Birthday 12/01/1980

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Yaşadığı yer
  Mordor

Recent Profile Visitors

757 profile views
 1. Trailer full render; bu grafikler oyun içi olamayacak kadar detaylı. Silent Hill esinlenmesi bariz. Sanat yönetimi güzel gibi. Oynanır güzele benziyor ama Horror temalı oyunlar beni gerdiği için çok bakmam herhalde keza Hellblade 'i kurup çok oynamadan kaldırmıştım. Merdiven altından, karanlık köşeleden iblis çıkacak diye Doom 3'ü de pek oynayamamıştım zaten.
 2. Jackie'nin motor iyi kaçıyor. Bir de nomad 'lardan hediye arazi motoru var bana ikisi yetiyor.
 3. Aynen ben de motorla geziyorum ama yine o da klavye ile pek olmuyor; motora binince Xbox 360 controller 'ı alıyorum elime, analog stick ile sorun kalmıyor.
 4. Hayır en düzgün çalışan da buymuş, blok yeme durumu olacak işi bozuyor.
 5. Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Peki FPS 'lerde smearing yapmıyor mu VA ?
 6. River Raid 'in a5200 versiyonu ve Choplifter! 'ın c64 versiyonunu oynuyorum. Çocukluğumun oyunları... Hatta hayatta gördüğüm ilk oyun River Raid 'in c64 versiyonudur; 7 yaşında yokmuşumdur ama net hatırlıyorum; baya bir kilitlenmiştim, beynim yanmıştı, hâlâ da yanıktır zaten.
 7. Single player campaign baya uzun mu? Dişimin kovuğuna sığmayacaksa hiç başlamayayım :))
 8. Amerika 'nın time zone 'una bakıp ona göre aramak gerekebilir diye düşünüyore.
 9. Hahaha, Rivia 'ya kadar yolu var diyorsun.
 10. Claim ettik bakalım, buna sıra gelirse oynarım artık. 🤷‍♂️
 11. Geralt görmesin bunları; görürse hepimizin fakir olduğu yüzümüze bir şamar gibi çarpar, gururumuzu yerle yeksan eyler. Şaka bir yana çok mantıklı bir iş yapmışsın Najaz, scalper ve miner 'lar da g*tlerine soksunlar o GPU 'ları.
 12. Şu çöp ev temizledikleri programın yapımcılarına sizin adresi vereceğim Najaz beyciğim. Yoksa bu işin sonu Cevat Kelle'nin ev versiyonu olacak. Super Bass'lı Aiwa var, yir misiniz?
 13. Paylaşım davası açmasın da sonra...
 14. Var mı yeni/eski öneriler? Bu aralar yokluktan Boruto 'ya (bunu ilk görünce "Boru mu lan bu?" esprisi aklına gelmeyen oldu mu?) sardım; yani durum vahim...
 15. Evet hocam; mini led olan arka aydınlatma, micro led olan panel teknolojisi. OLED panellerdeki O harfine tekabül eden Organic olma faktörünü ortadan kaldırdığı için OLED panelin tüm zayıflıkları micro led 'de ortadan kalkıyor. Mönitör meraklıları için "dilimlenmiş ekmekten sonraki en iyi icat" tabi yemek nasip olursa...