Peregrine

CHW
 • Content count

  1,383
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  53

Peregrine last won the day on May 4

Peregrine had the most liked content!

About Peregrine

 • Rank
  Coolduck
 • Birthday 12/01/1980

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Yaşadığı yer
  Mordor

Recent Profile Visitors

2,426 profile views
 1. Aynen, benim Victus laptop'da da yok. Çıkarcı HP batarya degrade olsun, yeni batarya satayım diye çoğu consumer sınıfı cihaza koymuyor, 7 yıl önce aldığım Dell de hem şarjı kesme hem de şarja başlama değerleri manual olarak girilebiliyordu bios dan. Örneğin şarjı %60 da durdur ve %50 ye düşene kadar tekrar şarj etme gibi.
 2. Aynen; "hell is other people"
 3. NVidia'da rBar her oyun için varsayılan açık olmuyor. Performans testi yapıyorlar, performansa olumluysa driver'dan o oyun için profil atıyorlar. Muhtemelen custom rBar profili atamışlardır. rBar da yaklaşık %15 civarı farkettiriyor zaten.
 4. Alan Wake 2'ye walking simulator diyenler de oldu, SE olarak az bakıp hak ediyorsa alırsınız en kötü..
 5. @Atrin Aynen, lastikten sonra gidon yükselticiyi sökerek de deneyin. O kadar masraf yapmışsınız, hemen soğumak yok öyle.
 6. Oyun, isminin hakkını vermiş diyelim.
 7. GOG DRM'siz satıyor, DRM olmayınca direk ortamlara düşüyor, kazma/kürek gerekmediği için.
 8. Çok iyi 😍, paylaşım için teşekkürler.
 9. https://kayiprihtim.com/haber/shogun-2-3-sezon-onayi-aldi/ Shogun sevenlere iyi haber, ancak kitap senaryosunun sonuna kadar işlendiği için şimdi senaristler ile yola devam edilecek, umarım 💩'a sarmaz.
 10. Control çok iyidir, benim de açıp baştan oynayasım var.
 11. Windscribe Frankfurt olmadı maalesef. SE devam ederim oynamak istersem artık.
 12. Imei çaktırmıştır
 13. Sizin yaşadığınız konum galiba orası, Epic hesabı açtığınız falan. Benim için VPN işe yaramıyor Tr'de açılmış hesap olduğundan sanırım.
 14. Hocam Proton VPN ile Amsterdam, NL denedim olmadı, siz hangi konumdan alabildiniz? edit: hüstın teksas da denedim olmadı, belli ki hesabın açıldığı bölgeyi beğenmiyor, yeni hesap açmakla uğraşamam ama epiğe heytmeyıl yazılabilir tabi
 15. Aynen hocam, tüm yazdıklarınıza katılıyorum. Bir de av malzemesi satan yerlerde ya da hepsibuda vs yerlerde farklı adlarla satılan basit şarjlı elektroşok cihazlarından da alırsanız köpek sürülerine karşı da oldukça caydırıcı oluyor, sesini duyup da tabanları yağlamayan köpek bir veya iki tane gördüm, ya aptal ya da sağırdı onlar da sanırım. Saldırgan sürülerde dahi etkili oluyor. Ama tabi yüzde yüz güvenip sürünün ortasına dalmayın edit: Dazer II ve benzeri/türevi, insan kulağının duyamayacağı yüksek frekanslı sesle köpek kaçıran cihazlar çok başarısız elektro şok cihazına göre, yaşlı veya saldırgan köpeklerde neredeyse etkisiz. Çoğu köpek pek de umursamıyor.