Microsoft'tan yeni bir araç . Duygu durumu tanıma motoru
0

Bu konuda 8 mesaj var

Fotoğraflarınızı ulu orta bu tarz şeylerle paylaşmayın derim,şahsen ben yapmam. Bir çeşit araştırma verisi olabiliyor. Tabi tercih sizin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Fotoğraflarınızı ulu orta bu tarz şeylerle paylaşmayın derim,şahsen ben yapmam. Bir çeşit araştırma verisi olabiliyor. Tabi tercih sizin.

Facebook kullanıyor musunuz bilmem ama insanların çoğu tüm fotoğraflarını Facebook üzerinden paylaşıyor. 

Onu kullanmayan, iPhoto kullanıyor, Google kullanıyor. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Facebook kullanıyor musunuz bilmem ama insanların çoğu tüm fotoğraflarını Facebook üzerinden paylaşıyor. 

Onu kullanmayan, iPhoto kullanıyor, Google kullanıyor. 

Hayır twitter haricinde herhangi bir sosyal medya kullanmamaktayım. Onuda kullanırken fotoğraflarımı ortaya sermiyorum, bilgi akışını izliyorum sadece.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kendi fotoğrafınızı paylaşmanıza gerek yok . Netten bulduğunuz fotograflar üzerinden deneyebilirsiniz. Denediklerimin hepsininde doğru sonuç verdi , gayet güzel çalışıyor. Bunun kullanım alanı çok geniş olur. 

En basitinden oyun sizi takip edip, duygu durumunuza göre , oyunu değiştirse, zorlaştırıp, kolaylaştırsa, yepyeni bir alan açılmış olur.

Ek olarak , zaten telefon fotoğraflarımı google drive a yedekliyor. Hepsi var google da. Yolda yürürken , kaç kamera sizi çekiyor, nerde ne depoluyor belli değil , o da ayrı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Açıkcası şu snowden olaylarından sonra uyarıda bulunulmuştu, web tracking, end to end chat ve fotoğraf üzerine. Fotoğrafları ssd kullanın cloud kullanmayın yönünden. Bunun sonucunda ırklara göre çalışma yapıldığı söylenmekteydi tabi kurgu malzemeside olabilir.Ben açıkcası bunlara biraz titiz davranıyorum ama günlük hayattada teknolojiden kaçınılması güç.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok