TiesTorN

~Black Angel~
 • Content count

  4,444
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  121

TiesTorN last won the day on March 31

TiesTorN had the most liked content!

1 Follower

About TiesTorN

Profile Information

 • Cinsiyet

Recent Profile Visitors

5,699 profile views
 1. bunlar nasıl fiyatlar arkadaş, dünyayı mı kurtarıyorlar bu klavyeler? logi g213'üm ile mutluyum
 2. şu oyunları day 1 oynamaya çalışanlara oldum olası acımışımdır, gelenek yine bozulmadı.
 3. ne boş işler ya... betaya katılmış hesap olunca ne oluyor ki yani hacca gitmiş adam +10 sevap point falan demekten bir farkı yok.
 4. steam yorumları felaket... sanırım yine iğrenç bir port vakası.
 5. yarın çöp olacak emekleriniz için boşuna uğraşıyorsunuz bu kadar... zaten oyun çıkana kadar 20 kere balance düzenlemesi yer oyun.
 6. kafayı yemişsiniz hepiniz, işiniz gücünüz mü yok... 2 saat sıra mı beklenir 5dk oyuna bakmak için.
 7. fiyatlar düşerse bayilerin iyi kalpliliğinden ötürü düşmeyecek zaten, yeni hükümet vergileri indireceği için düşecek. talep istediği kadar artsın, döviz+ötv düşüşü olursa fiyatlar her türlü düşecek. seçimi beklemekten kasıt bu. olacak diye bir şey yok ama ihtimaller dahilinde.
 8. yoran nedir ki ben de oynadım bitirdim 1-2 hafta önce, gayet akıcıydı...
 9. bunu örnek verecektim ama bilen çıkmaz heralde diye yazmamıştım evet ben de keyifle izliyorum bu adamın videolarını. kendimi görüyorum biraz, aynı özende topluyorum ben de.
 10. oha... dün üye olan adamın soracağı bir soru bu artık son 10 yıldır neredeydin? SE = korsan
 11. arabayı hala topluyorum... mesai saatimiz bittikten sonra kendi arabama geçiyorum ama çok halim kalmıyor tabi, bir kaç saat toparlamaya çalışıp bırakıyorum. o kadar çok incik boncuk işi var ki illallah dedirtti artık... en ufak vidasına klipsine kadar eksiksiz toplamaya çalışınca insan kafayı sıyıracak seviyeye geliyor. bir de toparlarken yenilenmesi gereken parçalar çıkıyor, ön iki çamurluk davlumbazı 23 senedir motorun sıcağına maruz kala kala çıtır kraker gibi olmuş onları takarken hep elimde kaldı gittim 2 tane yan sanayi davlumbaz siparişi verdim. altı üstü plastik parçası ne kadar farkedebilir dediysem de fark muazzammış, yan sanayiler o kadar kötü çıktı ki takamadım bile, param çöpe gitti. sinirlendim gittim üstüne 2 tane de orjinal aldım şimdi onları takacağım. rezalet. 2 tane plastik parçası 10.000 tl. allah belanızı versin.
 12. sonradan eklenen bu tarz özellikler genelde iyi olmuyor. oyun orjinalde neye göre tasarlandıysa (fps) o şekilde oynamak bence daha sağlıklı.
 13. az önce ben de aldım ama baz versiyonu, 134 tl'ye. DLC yorumlarına baktım para vermeye değecek bir şey değil gibi.
 14. yıllardır aynı hikayeler okunuyor. neyse, eğer giderse kimin haklı olduğunu göreceğiz bakalım bahisleri açalım...
 15. bizim piyasada her şey mantık çerçevesinde ilerlemiyor maalesef. damadın gittiği gün doların nasıl çakıldığını hatırlayın. adamın gittiği gün fabrikalar açıldı, üretim falan mı yapıldı sanki? benim tahminim bu da gittiği anda dolar çakılacak, kısa sürede tekrar yükselecek ama bir süre sonra tekrar inmeye başlayacak.