• Announcements

  • Mr.Crunch

   Altyapı Değişikliği İhtimali.   10/31/2019

   https://www.cursedhardware.com/topic/3469-lisans-ücreti/ Ücretli altyapıyı, ücretsiz kullanıyorduk, mevzu çıkma ihtimali çıktı.  O yüzden anket açtık.

TiesTorN

~Black Angel~
 • Content count

  3,308
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  71

TiesTorN last won the day on October 6

TiesTorN had the most liked content!

1 Follower

About TiesTorN

 • Rank
  King of the Road
 • Birthday 01/28/1986

Recent Profile Visitors

1,688 profile views
 1. vr
 2. daha önce de dediğim gibi yağınızı filtrenizi alın gidin herhangi bir mahalle tamircisine, cüzi işçiliğe halleder. standart yağ bakımı için tek gereken şey bir lift olması, ustanın yetenekli olması gerekmiyor.
 3. 5700xt aslında güzel fiyatlara düşmüştü, freesync durumu olmasa çoktan almıştım. monitörüm gsync olduğu için işe yaramıcak.
 4. halo 1'i 2-3 defa bitirmiştim çok severdim... döneminde vuruş hissi en iyi olan oyunlardan da biriydi ayrıca, alakası yok.
 5. ben normal sünger kullanıyorum?
 6. mf bez kurulamak içindir yıkamak için değil
 7. yeni lastik hissiyatı anlatılmaz yaşanır
 8. üşenmeden okudum, yazılan her şeyi de harfi harfine anladım, çok mantıklı geldi. yani yapılabilecek bir şey. eğer böyleyse gerçekten rezalet. ülkemizin gerizekalıca vergilendirme sistemi yüzünden ne hallere düşüyoruz. motor hacmine göre vergi mi kaldı a.k hangi yıldayız.
 9. 5700xt ile aralarındaki fark çok küçük, kaale bile almaya değmeyecek bir fark yani. daha ne kadar yakalayabilir bilmiyorum.
 10. en baba diyebileceğimiz sistemler bile yük altında toplamda 300-400w'dan fazla çekmiyor, gözde fazla büyütmeye gerek yok 1000w 2 kasa kaldırır. şu 5700xt benim de çok kafamı çeliyor ama 5800xt'nin de geleceğini bildiğim için sabrediyorum. uygun fiyatlı olup 2080 ti ayarında olur büyük ihtimalle.
 11. bu ne ki şimdi konumuz süpürgenin kablosuz olması ve ev içindeki rahatlığı. seyyarlıkla ne alakası var. evde bi odadan diğer odaya geçmek de seyyarlık olarak tanımlanabilir yani. 30m2 tek odadan oluşan bir evin varsa durum farklı olabilir evet.
 12. açtırtma şimdi ağzımı bana, çuvalla para götürüyosun. milletin açlığı derdin olduysa alma hiç bişey sokakta falan yaşa hatta... herkesin kendi gücü kendi şartı, v11 mantıklıysa paran da varsa alır geçersin, sanane açtan toktan. madem öyle bi derdin var yardım et açlara 2 seneye pile bişey olmaz, benimki 2.5 sene oldu işte. dikkat edersen 5 sene sonra da benzer performansı görürsün.
 13. parayı kazanan kargo şirketidir, dağıtımı yapan şöförün bir kazancı olmaz aynı maaşı alır, sadece ekstra iş yükü olur
 14. pil öldü diyenlerin o bilinçte olmayan kişiler olduğuna %100 garanti veririm. tamamen yanlış kullanım. elektrikli süpürge gereksinimi tamamen evin büyüklüğüne bağlı aslında, ben sana demiştim v11 alsan senin için daha iyi olabilir diye çünkü x2 pil ömrü var. mesela bizim evde (110m2) elektrikli süpürge ihtiyacı 2.5 senedir hiç hissetmedik. zaten yoktu, alma ihtiyacı da hissetmedik yani. tüm eve hayli hayli yetiyor ama tam sınırda gibi yani. biraz büyük evim olsaydı 150m2 gibi o zaman v11 düşünürdüm. evladiyelik alınıyor bunlar sonuçta. not: pili değiştirilebiliyor zor değil. internetten yedek pil alıp değiştirebilirsin. sadece pratik bir işlem değil o kadar. anlık tak çıkar yapılamaz yani.