TiesTorN

~Black Angel~
 • Content count

  3,728
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  87

TiesTorN last won the day on April 5

TiesTorN had the most liked content!

1 Follower

About TiesTorN

 • Rank
  King of the Road
 • Birthday 01/28/1986

Recent Profile Visitors

3,288 profile views
 1. trainer kullanan oyuncuyum diye gelmesin buraya...
 2. buralar çöplük olmuş iyice... yıllardır konsola etmediği laf kalmayan küçük star bile konsol oyunları kovalar olmuş... yaprak dökümü
 3. yaw gidin coin başlığına burda napıyosunuz.
 4. teşekkürler. aslında emin olun gerçeği orda gözükenden daha güzel oluyor, bir de oraya her şeyi yansıtamıyoruz, çektiğimiz bir çok şeyi yüklemiyoruz (editlemek çok vakit kaybettirdiği için uğraşmıyoruz) vs. tam bir sosyal medya özürlüyüz sırf bu iş için biriyle anlaşacağız bu gidişle.
 5. https://www.amazon.com.tr/gp/product/B00R04CAWA/ bundan aldık; küçük boyutlu, basit ve işlevsel... işimizi iyi görüyor.
 6. dedim cdpr diğer firmalara benzemez düzeltebilir böyle şeyleri fazla atıp tutmayın diye... adamlar yarım kalmış oyunu tamamlayacaklar resmen patchlerle. hiç bulaşmayıp 1 sene bekleme kararımla ne kadar doğru bir iş yaptığımı tekrar tekrar anlıyorum...
 7. bu ülke kadar komik bi ülke daha az bulunur ya... dolar 8'e gelince her şey zam yiyor. 6.90'a inince tık yok. hadi kısa vadeli düşüşlerde indirim yapmayabilirsin bunu anlarım. ama tekrar 8'e çıkınca tekrar zam yapmak nedir ya? sen zaten önceki zamlarının tamamını 8'e göre yaptın amk.
 8. evet, cuma günü itibariyle hastanedeki işime elveda diyorum... bugün istifamı verdim. ihbar süresini beklemeden ve kıdem tazminatımı alarak çıkıyorum (o nasıl oldu diye sormayın uzun hikaye) kendi işime yoğunlaşma vakti geldi
 9. pin girişlerine ince kablolar sokarak bağlantıyı kendin manuel oluşturabilirsin bence zira bunun için bir connector olduğunu sanmıyorum.
 10. o kadar para verdikten sonra rt ve dlss istiyor insan doğal olarak.
 11. ya sende bi yürü git artık o kötü bu kötü mercedes bu işi bilmiyor bi sen biliyorsun zaten. etrafımda da var böyle senin gibi yıllardır sürekli atıp tutup (alacak paraları da var) bir araba alamayan tipler. laf salatasıyla ömrünüz geçiyor. alacaksanız alın kullanın arkadaş.
 12. bu sefer çözdük gibi... 2 gün sonra yine bozulmazsa şimdilik iyi
 13. mario grafikleri olan bi oyun ne kadar zevk verebilir ki...
 14. elimdeki 980 ti'ın değerini bilip, (kart)geberene kadar kullanacağım sanırım.
 15. araç bizi kandırmış amk. soketi temizlemek 1 hafta yeterli geldi, sonra yine şarj kesti. kolları sıvayıp yine söküp dağıttık alternatörü. daha önce toplarken silikonu eksik kullandığımızı farkettik, içine inceden su almış alet, muhtemelen o yüzden şarj kesiyordu. bu sefer iyice kurulayıp temizleyip toplayıp su girebilecek her noktasını silikonla tıkayıp güzelce kapattık. araca monte edip bakacağız bakalım düzelmiş mi tam deli işi. not: resim alternatörün dağılmış hali, ufak tefek bir kaç parçası da kenarda duruyor ama çıkmamış.