TiesTorN

~Black Angel~
 • Content count

  3,608
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  80

TiesTorN last won the day on October 14

TiesTorN had the most liked content!

1 Follower

About TiesTorN

 • Rank
  King of the Road
 • Birthday 01/28/1986

Recent Profile Visitors

2,277 profile views
 1. bence de alsın ama kaliteli yapan yerlerin hepsi aşağı yukarı aynı fiyatı çekecek.
 2. eskiden çok söylerdik bunu
 3. benim kafa da aynen bu aslında. sırf motor düşüp de grenajı zarar görüp değiştirildi diye hasar kaydı var ve bu yüzden ucuza satıyor mesela adamın biri. yani kozmetiğin ne olduğu ya da değişmiş olup olmadığı açıkçası umrumda değil, şase sağlam olsun yeter. büyük ihtimalle bu şekilde önemsiz bir hasar yüzünden ucuza satılan bir şey alacağım.
 4. nvidia bence amd'nin hamlesiyle üzülücek ve (umulmadık taş baş yarar hesabı) bol bellekli 3080 yerine 3080 ti göreceğiz, 3070 ve 3070 ti (ya da super işte her neyse) da gelecektir. kartlar çıkar çıkmaz atlayıp satın alan tayfa her zamanki gibi kafayı taşlara vuracak.
 5. ya onlarda da insan emin olamıyor hor mu kullanılmış, düzgün mü vs... motordan da hiç anlamam ki. mesela arabada sorunsuz olması için 100k km'yi geçmemiş aranır genelde. motor için bu sınır nedir?
 6. bu aralar istanbul trafiğinden ilallah dediğim için bir scooter almak istiyorum ama fiyatlar anlamsız uçmuş... almışken dandik bir şey almak da istemiyorum... yamaha nmax aklımdaki alet ama nmax 155'ler 30k'yı görmüş.
 7. X1900XTX çıkar çıkmaz almıştım
 8. dediğim oluyor galiba
 9. bence ryzen 5000 serisi almadan önce 3000 serisi alıp bios update yapıyolar diğer türlü direkt 5000 takılamayacak sanırım.
 10. iyi dilekler için teşekkürler aynı benim durum işte... çoğu hayvan...
 11. kurumsal değil de kibar diyelim. kalp kırmadan başka nasıl yazayım bilemedim insanlar alınıyor genelde söylemem deyince. piyasada bu işi toplamda yapan sadece 4 firmadan biriyiz. bu kadar az yapılan bir iş olunca doğal olarak kimse öğrenmesin diye uğraşıyor insan. duyunca işte bizim gibi birileri gidip bu işe başlayabiliyor. buradaki arkadaşlar için demiyorum ama dışarıdan biri de okuyabilir. biraz komik ama gerçek bu
 12. Üretim yapmıyoruz restore ediyoruz. Tuş ya da panel üzerindeki eski boyayı sıyırıp, yeniden fabrikasyon aynı doku ile boyayıp, üstüne orjinal logoyu basıyoruz. Deri yaparken de eski boyayı soğuk buhar ile kusturup, yeniden özel deri boyası ile boyuyoruz. Bozulmuş yerleri deri macunu ile tamir ediyoruz. Yanlış anlamayın ama tabi ki burada ya da herhangi bir yerde hangi makineleri kullandığımızı söylemek uygun olmaz. "Meslek sırrı" diyelim bu soruyu soran çok oluyor ama takdir edersiniz ki uzun araştırmalar sonucu ulaştığımız bu markaları ve makineleri ulu orta söylemekten kaçınıyoruz. Kişisel olarak algılamayın.
 13. yok onlar deri ve plastik aksama giriyor her model ile gelebilirsiniz, belli bir marka yok
 14. insta istemiyosan face de var
 15. Teşekkürler. Durum tam olarak bu aslında. Üçümüz de hobimiz olan bir şeyden para kazanmaya başladık. Yapmaktan keyif alıyoruz. İnşallah sorunsuz gider.