TiesTorN

~Black Angel~
 • Content count

  4,325
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  117

TiesTorN last won the day on October 14

TiesTorN had the most liked content!

1 Follower

About TiesTorN

 • Rank
  King of the Road
 • Birthday 01/28/1986

Recent Profile Visitors

5,486 profile views
 1. evet önceki sayfada yazılmıştı zaten
 2. brent aynı, hatta düşmüş bile...
 3. cal'in tüm özelliklerini açıp upgrade'lerde de ilerleyince baya zevkli oldu oyun, kolaylaştı. mekaniklere de alıştım tabi, ilk zamanlardaki zorluk yok artık. hikayeden de daha çok zevk alır hale geldim zırt pırt gebermeyince yeni başlayanların sabretmesi lazım biraz kesinlikle.
 4. şu oyunları preorder ile alıp day-1 oynamaya çalışanlara üzülüyorum. hepsinde aynı terane işte.
 5. darboğaz genelde 1080p ve altında yaşanıyor, o da sadece cpu yükünün fazla olduğu yerlerde. 2k da darboğaz olayını fazla kafaya takmaya gerek yok.
 6. ben onu ışık oyunları olan her oyunda diyorum aslında... bir oled olmasa da, ondan sonraki en iyi şey.
 7. o checkpoint olmasa orda oyunu silerdim ben sinir oluyorum öyle gereksiz uzatmalara ben de...
 8. https://www.youtube.com/watch?v=NbpZCSf4_Yk
 9. zamanında küçük star ile atışıp küstü gitti forumdan. çok söyledim şu çocukça işleri bırak geri gel diye ama dinletemedim.
 10. he evet o da var, saymayı unutmuşum iyi oldu hatırlattığın
 11. metro exodus standart versiyon ile enhanced arasındaki rt farkı (rt desteği olmayan kartlarla oyun açılmıyor bile zaten) gayet gece/gündüz gibi, değil diyen göz doktoruna gitsin.
 12. yazılan çoğu şeyi es geçmekle birlikte, yukarıdaki "kimse nvidia'yı dlss ve rt için tercih etmiyor" gibi söylemlerin bir gerçekçiliği yok, gayet de bunlar için tercih ediyor insanlar. o konuda epi %100 haklı. şahsen rx6800 gibi bir kart yerine 3070 ti tercih etmemin tek sebebi bu ve bunun gibi nvidia artıları (freestyle da bunlardan biri)
 13. ben de bu aralar bunu oynuyorum, gerçekten bazı yerler cinnet geçirtiyor. oyunu silesim geldi kaç defa. genel olarak güzel ama kıyamadım silmeye
 14. normalde evet de, black friday gibi yoğun zamanlar için geçerli değil bu durum. aksaklıklar olabiliyor.
 15. oldu olacak kargon geç geldi diye ürünlere de 1 yıldız ver bari tam olsun... tam o kafa. bu neyin kriteri ki şimdi yani? ona bakarsak benim de HB'den aldığım ürünler 2 gün sonra geldi amazondan aldığım 3. gün gelmedi. yoğunluk durumu değişken bir durum sonuçta bölgeye göre. not: hb'yi hiç sevmem, sadece mantıksızlığına dem vuruyorum.