TiesTorN

~Black Angel~
 • Content count

  3,841
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  93

TiesTorN last won the day on July 26

TiesTorN had the most liked content!

1 Follower

About TiesTorN

 • Rank
  King of the Road
 • Birthday 01/28/1986

Recent Profile Visitors

4,292 profile views
 1. 30 saat olmuş, hala ilk adadayım... bu gidişle 200 saati deviririm ben bu oyunda. uzun zamandır aradığım tadı buldum.
 2. orjinaldeki energizer daha gerçekçi
 3. bunu mevcut indirimde 50 tl'ye aldım, 3 saat oyunun sonunda iade etmeye karar verdim. hayatımda bu kadar salakça bir save sistemi görmedim. çoğu zaman manual save yok, checkpoint ile ilerliyor olay. etrafta dolaşıyorum bir anda ambush yiyip geberiyorum 5dk önceki checkpointten başlatıyor.. haydaa. hadi buna bir kaç defa tolerans gösterdim neyse dedim, son yaşadığım şey olayı bitirdi. binaya giriyorum, 15dk boyunca güzel güzel dolaşıp etrafı keşfediyorum, alien cihazları falan taratıyorum derken rastgele scripted bir olay neticesinde tek düşman ortaya çıkıp beni öldürüyor. son kayıttan devam et dedim bir baktım binayı falan bırak 15-20dk önce ormanda bir yerlerde kaydetmiş ordan başlattı. ebenin .mı dedim alt+f4 & uninstall neticesinde refund isteğimi yaptım. oyunun yapım aşamasında hangi gerizekalı bu sistemin daha iyi olacağına karar verdi bilmiyorum ama bu saçmalıkla vakit kaybedemem.
 4. tam da burda muhabbeti geçtiği gibi oldu durum... 3 tl olmadı ama 30 tl'ye aldım, şu ana kadar toplam 20 saat oynamışım ve hala act 1'deyim (4 act var) yani baya uzunca bir oyun eğer didik didik oynayayım derseniz ki rpg demek benim için girilmedik delik bırakmamak demektir zaten. tam olarak benimseyemediğim 2 şey var biri turn based combat, oldum olası sevmem zaten, diğeri de diyaloglardaki animasyonların kısıtlı olması, genelde kitap okurmuş gibi narrator'ın anlatımları üzerine kafamızda canlandırıyoruz sahneyi. kötü diyemem sadece farklı bir deneyim. bunlar dışında oyun mükemmel. tam böyle eski nwn tarzı ağır rpg oyunu, pc exclusive deseler inanırdım arayüz o kadar iyi optimize edilmiş ki mouse klavye ikilisine.ağır tempoyla tüm gün beyin bağlamalık oyun.
 5. haberi dün gördüm kendimden geçtim. hayatımda witcher 3 kadar hatta belki daha fazla zevk aldığım tek oyundur. uzun zamandır düşünüyordum keşke remake'i gelse diye.
 6. benim ciddi olduğuma nerden kanaat getirdin acaba
 7. onları döktükten sonra ortada klavye kalırsa haber et...
 8. bu arada, ultrasonik temizleyicide hangi kimyasalı kullandığımı yazmamışım. motor temizleyici kullandım en ağır yağları ve kirleri sökebilen bir kimyasaldır kendisi.
 9. evet peki o içindeki kirler nereye akıyor? hiç bir yere... switchin içinde pislik çorbası yapıyorsun resmen. yaptığın yöntemin ömrü 1 haftadır en fazla.
 10. en azından çözümü biliyorum artık, saçmaladıkça dağıtır makinanın içine atarım ne olcak makina benim zaten. 1500 tl verip yeni klavye almaktan iyidir...
 11. benim klavyedeki 2li 3lü basma sorunu tekrarladı, artık saçma bir boyuta ulaşmıştı bazı tuşlar hiç basmıyordu. yumruklamak da pek fayda etmemeye başladı artık. sorun şu an için çözülmüş gibi duruyor. nasıl çözüldüğüne gelirsek; klavyeyi dükkana götürdüm, anakartına kadar komple dağıttım. tahminim zaten anakarta lehimli olan switchlerin kirlenmiş olmasıydı. anakartı olduğu gibi ultrasonik temizleyicinin (nam-ı diğer enjektör temizleyici) içine attım, muhtemelen switchlerdeki kılcal boşluklardaki bütün pislikleri kırdı, sonra tazzikli suyun altında kimyasalını akıtıp, kompresörden kuruması için hava bastım, sonra da 50c lik fırına attım komple kurusun diye. klavyeyi geri topladım ve voila... düzelmiş. tuşların basışı bile değişmiş mükemmel oldu şu an için.
 12. yok o eskidendi... memurun yazdığı cezalar için geçerliydi. otomatik yazılan cezalarda o gecikme olmuyor.
 13. burdan ortalama 132den daha hızlı gittiğini çıkarabilir miyiz? eğer öyleyse ben de bir dahaki gidişimde basacağım.
 14. imdb'dekilerin de çok zikindeydi senin yorumun
 15. özür diliyorum, benim nedense aklımda ferrari olarak kalmış yapmamızı istediği araba, o bize m6'sının içini yapmamızı istemişti, ferrari değil. o zaman işin daha da komiğini söylüyorum, bugün öğrendiğimiz bilgiye göre bu videodaki ferrarinin içini zaten biz yaptık (direksiyon arkasındaki ekranlar, tüm tuş takımları ve havalandırma panelleri) biz yaparken bu aracın sahibi başkasıydı. hatta bu araba kırmızı da değildi o yüzden tanıyamadık aracı. araç bu https://www.youtube.com/watch?v=nkQxSzWxy0U biz bu kazadan önce yapmıştık bu aracı, bu kazadan sonra araç mekanik garajda tamir edildi, sonra da doğan kabak almış demek ki, haberimiz yoktu. aracın kötü geçmişini silmek için kırmızıya kaplatmış.