TiesTorN

~Black Angel~
 • Content count

  4,726
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  130

TiesTorN last won the day on November 2

TiesTorN had the most liked content!

1 Follower

About TiesTorN

 • Rank
  Zannenda..!
 • Birthday 01/28/1986

Profile Information

 • Cinsiyet

Recent Profile Visitors

5,981 profile views
 1. küçücük makine 15 bar verebiliyorsa o bile iyi farklı şehirde oturmasanız gelicez de, gelemiyoruz
 2. 1500 watt olmasın o... 1500 bar ne demek sen biliyo musun beton kesersin o basınçla
 3. crossclimate'ın fiyatının pilot sport 5 gibi üst segment lastiklerden bir farkı yok. hadi dediğin gibi hankook falan alsak, sadece lastikle de bitmiyor o iş. her sene 2 kere lastik değiştirme masrafını ve lastikçiye giderken yaktığın yakıtın masrafını da ekle. üstüne gereksiz bir işle vaktini harcamak da tuzu biberi.
 4. şımarma sırrı... istanbulda çok gerekli olmadığı doğru ama cc2 gayet güzel yapıyor her koşulda işi. sen eski 4 mevsim lastikleriyle karıştırdın heralde bunu. tabi ki saf bir yaz lastiği ya da saf bir kış lastiği kadar performans verecek değil, ama ikisine de yakın performans veriyor. pistte araç sürmüyorsan gayet yeterli. https://www.tyrereviews.com/Tyre/Michelin/CrossClimate-2.htm
 5. conti severiz... en iyi kış lastiklerinden, hayırlı olsun. karda buzda yola çıkmıyorsan cc kullanmana da gerek yok ki
 6. kablolu kulaklıkla işim olmayacağını 500 kere söyledim, al onu müsanip bi yere sok sen
 7. emektar logitech 933'üm bozulmuştu, 3 yıldır falan rafta tozlanıyordu. dün can sıkıntısından şunun içini bir açayım dedim. hiç bir şey yapmadım açtım tozunu aldım temizledim kapattım, alet tekrar çalışmaya başladı şen çocuklar gibi sevinçliyim yeni almış gibi oldum oh be... kablosuz rahatlığı bir başka.
 8. o olay değişmiş olabilir abi, benzer durum benim de başıma yazın başlarında geldi çünkü. ödemediğim vergiler yüzünden hesaba bloke konuldu (5800 tl gibi bir mebla önemsiz) ama bloke komple hesaba koyulmadı yani sadece 5800 lük kısma koyuldu. ben sallamadım öyle bıraktım. bir süre sonra baktım haciz gelmiştir diye uyarı geldi, baktım bloke koyduğu 5800 tl'yi hesaptan kendileri çekmiş sonrasında mevzu kapandı.
 9. iş kurduk ama illa ki bazı şeyleri yaptırman gerekiyor, sonuçta torna gibi şeyleri kendimiz yapamayız. iş kurduktan sonra deneme yanılma ile bulduk iyi ustaları.
 10. bendeki tek sorun para, kekoca bir tabir olacak ama hepsinin kralını tanıyorum. para olsa network'de sıkıntı olmaz yani. gerçi bende para olsa da kanalla manalla uğraşmam kendi garajımda kendim yaparım.
 11. yoo bende açılıyor. şuraya kopyalayayım bari; "Yıl sonuna kadar ÖTV tutarı benzinde 7,526 TL, motorinde 7,055 TL ve otogazda 5,778 TL artırılacak. Katma Değer Vergisi (KDV/Yüzde 20) dâhil edildiğinde pompa satış fiyatı da artacak. Benzinin litre fiyatına 9,03 TL, motorine 8,47 TL ve otogaza 6,93 TL vergi zammı gelecek. 27 Kasım Pazartesi günü itibarıyla İstanbul’un Avrupa yakasında benzinin litre fiyatı 34,50 TL, motorin 37,51 TL ve otogaz ise, 18,16 TL olduğu dikkate alındığı ÖTV zammı onaylandığında benzin ve motorin fiyatı 45 TL’yi geçecek. Otogazın pompa fiyatı ise, 25 TL’yi bulacak. Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde İstanbul fiyatına 1-1,50 TL ilave edilecek."
 12. aracın lastikleri 6 seneyi devirdi, yeni lastik vakti yavaş yavaş geliyor. kainat lideri ülkemiz sürekli şahlandığı için yılbaşını beklemek istemedim 4 lastik aldım bugün, bir köşeye istifledim. mevcutları biraz daha eskittikten sonra takarım. mevcut lastikler michelin pilot sport 4 ama bu seviyede bir lastiği artık almam mümkün değil. bu kadar şahlanmadığımız dönemlerde insani fiyatlara almıştım. şu an almaya kalksam 25.000 tl gibi bir rakama geliyor. tam olarak yarı fiyatına ortalama üstü diyebileceğim Falken FK520 serisi lastik aldım, testleri incelemeleri gayet olumlu gözüküyor. bir michelin veya continental olmasa da piste çıkıp yarışmıyorsanız günlük sürüşte farkedeceğiniz pek bir şey yok zaten bence. not: ebatlar; arka: 265/35 r18 ön: 235/40 r18
 13. https://haberdar.com/ekonomi/akaryakita-rekor-otv-zammi-geliyor.html artık ne desek boş... doymadılar doyamadılar.
 14. eh... ağır derecede foto&video özürlü olduğumuz için iş için bile doğru düzgün çekmezdik. halbuki yaptıklarımızı çeksek m539'u sollardık bile belki benim m539'a rakip olmam zaten her türlü imkansız çünkü adam çerez parasına araba alıp yeniliyor. biz burada bütün birikimimizi veriyoruz 25 yaşındaki arabaya.