• Announcements

  • Mr.Crunch

   Hosting değişikliği ve YouTube linki içeren postlar   06/09/2019

   Sitenin sunucusu değişti. Değişiklik sonrası preview linki olan postlar'da hata mesajı olmadan kaydedilmemeye başladı. Bilgimiz dahilinde, inceleyeceğim. O zamana kadar bu postları preview olmadan, doğrudan link şeklinde yapıştırabilirsiniz.   Hosting ile ilgili soru, sorun başlığı    

TiesTorN

~Black Angel~
 • Content count

  3,229
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  70

TiesTorN last won the day on September 4

TiesTorN had the most liked content!

1 Follower

About TiesTorN

Recent Profile Visitors

1,594 profile views
 1. kirli hava filtresinin performansa etkisi %1 falan büyütücek bişey yok. bakımdan sonra artan performans algısı da tamamen placebo. o farkı hissetmek için değiştirilen yağın yağlama özelliğinin büyük ölçüde azalması ve hava filtresinin de pislikten görünmüyor durumda olması falan lazım.
 2. olm sende acaip acaip yerlerden yakıt almayı çok seviyosun pars nedir mk
 3. gow1'e geç başladık ve çok uzun süre oynadık, 5 kere falan bitirmişimdir hatta o yüzden aklımda kaldı ayrıca videoyu ben de izledim, yenisi daha iyi bence eskisi kara kuru renksiz bişeymiş gore azalmış da diyemeyiz yani sadece değişmiş.
 4. valla ben sadece gow1 oynadığım için onunla bunun oynanışı neredeyse birebir aynı o yüzden çok hoşuma gitti.
 5. niye zam geldiğini geçtik zaten embesil... niye aynı oranda gelmesi gerekirken gelmiyo diyoruz.
 6. bi ara eşitlenmişti ya fiyatları normale dönmüştü, tekrar ne değişti diyorum işte aq
 7. 35 kuruş nedir be hayvanın çocukları... bu amk motorininin de aynı oran da artmıyor mu fiyatı, neden zam yapılırken benzin hep üvey evlat muamelesi görüyor acaba?
 8. %100 psu'dan diyemeyiz tabi ki... lakin semptomların tamamı psu kaynaklı olabilecek şeyler.
 9. vallahi sıyırmalık... sen 3 saat aralıksız mesai yapar gibi horde oyna stresten KIÇINDAN TER AKARAK 50 LEVEL GEÇ, sonunda mükemmel bonuslar levellar falan beklerken şu ekran karşılasın seni; neden bi oyuna pre-purchase yapılmaz, patch gelmeden oynanmaz canlı örneği oldu resmen.
 10. "evga xoc" da aynı işi görür.
 11. 650w oem psu ne demek anlamadım ben oem diye bir marka mı var? kaliteli markalardan 500w yeter o sisteme.
 12. 1- sistem nedir? 2- demo'ları saatlerce oynaman zaten mümkün değil, var olan bir sorunu demo oynayarak görmen de 3- kaliteli 500-600w yeterli.
 13. alakası yok, ben uzun süre parlak kalsın diye toplamda 1000 lira maliyetle yaptırdım, 1 sene boyunca da yıkarken hiç bir özen falan göstermememe rağmen parlak kaldı. şu an 1 seneyi baya geçmiş olmasına rağmen hala tamamen geçmiş değil parlaklığı... end of story.
 14. seramik kaplama gayet iyi, aracı pırıl pırıl yapıyor.