2015 Game Awards
0

Bu konuda 4 mesaj var

Konami Kojima'yi sokturmamis odul torenine. (Kontratinda bir madde varmis, bu maddeyi kullanarak odul torenine gelmesini engellemis)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Star Citizen ve Quantum Break 120 yıldır üzerine çalışılan ve konuşulan oyunlar.. Bütün hype bu ikisinde bence, göreceğiz.. 

Beto da anlaşılmıcak bişi yok Beto nun animated serisinden wolf among us gibin bi seri çıkarıcak yine taletell... 

Unfarted ps4 ün iyi serilerinden ve süpriz değil...

Gerisi hakkında bişi söylemek istemiorum, far cry primal shit hariç...

Ubi feedbacklere önem verip serinin önceki oyunlarında tutan özellikleri sağım fabrikasına yollayıp serinin bi sonraki oyunu ona göre yapmaya iyi alıştı.. AC 3 teki gemi görevlerinin beğenilmesinden AC4 ü tamamen gemili gorsan oyunu yapmıştı adamlar.. Şimdi de FC3teki Yaban TV konseptini halkın beğenmesinden hareketle böyle hayvanat bahçeli bi oyun yapmışlar... Lakin Far Cry serisi o kadar uzun zaman önce sıkıcı ötesi bi seri haline geldi ki daha az önemseyemezdim..  :1pof:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Koca listedeki hicbir oyunu oynamamisim ben ya.. Strateji kategorisi yok galiba...

SPLATOON denilen oyunu oynasam hastanelik olurum ben. Ne bicim bir renk karmaşası o oyle. Iki dakika neymis diye bakayom dedim gozlerim agridi.

Nintendo oyunuymus herhalde...

Esport oyuncusu Faker alir diye dusunuyordum. Alamamis garip....

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok