Basit Oda Yerleşim Yazılımı
0

Bu konuda 9 mesaj var

Merhaba,

Evdeki bir yada iki odanın hem mobilyalarını hem işlevini değiştirmek istiyorum. Odayı ölçülerine uygun belirtip sonra içine mobilya ıvır zıvır yerleştirip yerleşimi görebileceğim bir yazılım var mıdır? Mimari çizim, ölçek falan gibi işlerle hiç aram iyi değildir. Basit bir program olması lazım, oda ölçülerime göre oda oluşturup şu duvara masa, diğer tarafa bir koltuk falan diye ölçülerle yerleştirip durumu görebilirsem ona göre mobilya falan satın almaya girişebileceğim.

Bunu insan kağıda da çizer yapar aslında belki ama mümkünse ekranda görebileyim , şekil şemal karşımda olsun istiyorum.

Var mıdır böyle yazılımlar?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam ben aynı işi coreldraw ile yapmıştım, gayet de kolay olmuştu. Böyle vektörel bir çizim uygulaması sizin de işinizi görecektir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben zamanında aynı iş için Google SketchUp kullanmıştım ama pek pratik olduğunu söyleyemeyeceğim :) Bu sebeple diğer arkadaşların tavsiyelerini dinleyin bence.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Corel'ın deneme sürümü falan bulunur, iş görür. Kullanması da çok basit, bu işi yapabilmek için yeterli beceriyi edinmeniz bir kaç dakikayı alır... Tabii bu hazır web siteleri daha kullanışlı ve görsellik açısından daha çok imkan veriyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok