Turkcell Kullananlar Bir Baksın
0

Bu konuda 11 mesaj var

Arkadaşlar, normalde SIM kart değişimi için Turkcell 25₺ ücret talep ediyor. Ancak 4.5G muhabbetine bir kampanya başlatmışlar SIM kartlarını ücretsiz yenileri ile değiştiriyorlar. Ben bunu bugün teknik bir sorun için CC'ı aradığım zaman öğrendim. Hazır kampanya varken yapmak lazım.

SIM kartım eski yaklaşık 16 senelik olduğunu düşünüyorum yurt dışına çıktığım zaman telefon bazı hatları görmüyordu. Bende bunun eski SIM kartı ile ilgili olduğunu düşünüyordum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mobil imza kullanan varsa, sim kartlar zaten 128 bit ve 4.5G uyumlu. Ben de bu kampanya dahilinde degistireyim dedim, gerek olmadigini soylediler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Peki arkadaşlar benim telefon parisin göbeğinde çekmiyor iki ayrı telefonla denedim CC'yi aradım hattı kontrol ettirdim bir tek sim kaldı acaba simden midir benim problemim bilgisi olan varmı?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Numaramı Turkcell e taşıdığımda sim karta bağlı olarak telefonun çekmemesi sorunu yaşamıştım. Kartınızı başka telefona takıp deneyin çalışıyor mu, eğer başka telefonda sorun olmuyorsa sim ile ilgili olma ihtimali var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evet iki ayrı telefonla denedim, Fransa'da bazı yerlerde sadece Organge çekiyor. Onlada nasıl oluyor bilmiyorum bedava konuştum  :icon_think:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız unutmayın; eğer aynı tel numarasını bankacılık işlemleri için de kullanıyorsanız (sms ile geçici parola gönderimi vs.), sim kart değişince tekrar etkinleştirmek filan gerekiyor. Bankamatiğe gitmeniz gerekebilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bazı bankalara direk telefon bankacılığı üzerinden hallediyorlar. Arıyorsunuz SİM bloke kaldırmak için bla bla diyor. Oradan çözdüm ben sorunlarımı genelde. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Atm... olsa sorun degil ana problemim cozulsun yeterki. Yazilardan benim anladigim 128k bir kartin 4.5g ye zaten hazir oldugu yonunde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok