Elektrikli Dilimleyici
0

Bu konuda 6 mesaj var

Selamlar,

Şu tür cihazlar hakkında bilgisi, deneyimi, fikri olan var mı?

http://www.hepsiburada.com/sinbo-shb-3068-elektrikli-dilimleyici-pm-mtsinshb3068

Bir süredir kafamda ama emin olamıyorum, çalışan bir tanesini de göremedim işe yarayıp yaramayacağını kestiremiyorum. Rende yapmaktan hoşlanmıyoruz ama rendelenmiş ürünleri seviyoruz (yaman çelişki!) :) O yüzden bu tarz bir aletin faydalı olacağını düşünüyorum ama gerçekten işe yarar mı, performansı iyi midir, kestiremiyorum.

Sinbo markalı olanı örnek olarak verdim, Tefal, King, Goldstar gibi çeşitli markalar ve modeller mevcut. Yani illa Sinbo olacak diye bir durum yok.

Varsa deneyim ve/veya fikirlerinizi okumak isterim. Şimdiden teşekkürler. ;)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben tek bir kere kullandım, oldukça güzel rendeliyor. (Kullandığım Sinbo değildi sanırım)

Sanki temizlemesi biraz tantana gibiydi, onu da bulaşık makinasında yıkayarak falan çözecek olursanız pek problem olmayacaktır. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben tek bir kere kullandım, oldukça güzel rendeliyor. (Kullandığım Sinbo değildi sanırım)

Sanki temizlemesi biraz tantana gibiydi, onu da bulaşık makinasında yıkayarak falan çözecek olursanız pek problem olmayacaktır. 

Buna cevap verildiğini görmemişim, kusura bakmayın :)

Ben sanırım alacağım bir tane ya, salata sever bir aileyiz çünkü. Ama acaba ilk etapta deneme olması açısından ucuzundan bir tane alıp kullanışlılığı deneyip beğenirsem daha kaliteli bir ürün mü alsam?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam ucuz alacaksanız King alın, Sinbo değil. Hem Sinbo'dan daha kaliteli bir marka, hem 4 yıl garantili hem de patates dilimleyici bıçak var. Yorumlarınızı ben de bekliyorum, bir ara ben de düşündüm almayı ama kesin karar veremedim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok