Xiaomi nerden alınır ?
0

Bu konuda 10 mesaj var

Çinli markalar piyasa girecek derken,  ne olduğunu anlamadan kendimizi kullanılır bulduk. 

Marka takıntılı olduğum, bilmediğim markaları kullanmadığım halde , Xiaomi Piston kulaklıktan sonra markaya karşı önyargım ortadan kalktı. Gayet kaliteli ,hatta premium dizayn, malzemesi olan ürünleri var. 

Sorun şu, taklitleri de yaygın ve ayırması zor. Dolayısı ile güvenilir yerden almak lazım. 

Benim bulduklarım şunlar. 

http://www.xiaomishop.com/

Bu sitenin bir avantajı var. Avrupa'da stokları varmış . Ordan gönderirlerse, çabuk geliyor. Kullanıcı yorumları iyi 

dealextreme i herkes biliyor zaten. En büyük sorun kargo süresi. 

www.dx.com

Başka alternatifler nereler?

aliexpress var ama satıcı bazında hangisi güvenilir?

Edit :Gearbest ,WOT ta uyarı verdiğinden kaldırdım. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Başlıklar karışmış biraz. piston 3 başlığınaydı herhalde. 

Gearbest ten bende mi band almıştım. Sorunsuz bir yerdi. Xiaomi için güvenilir yerler olarak görünüyor . 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sürekli alışveriş yaptığım GearBest için WOT eklentisinde uyarı veriyor. Ne kadar güvenilir bu WOT?

iki kez sorun yaşadım. Birinde 50. günde piston 3 kulaklık bozuldu. Zorunda olmadıkları halde , para iadesi yaptılarl. 

Miband için aldığım yedek band , orjianl dedikleri halde orjianl çıkmadı. Yazınca , ona da para iadesi yaptılar. 

Pek sorun yaşamadım ama huylandım şimdi. Diğer sitelerden hangileri güvenilir? Avrupada depoları olması gerek, Gearbest 7-8 günde ulaştırıyor Avrupa depoları sayesinde. Yoksa aliexpress veya Ebay den de alınır.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sürekli alışveriş yaptığım GearBest için WOT eklentisinde uyarı veriyor. Ne kadar güvenilir bu WOT?

iki kez sorun yaşadım. Birinde 50. günde piston 3 kulaklık bozuldu. Zorunda olmadıkları halde , para iadesi yaptılarl. 

Miband için aldığım yedek band , orjianl dedikleri halde orjianl çıkmadı. Yazınca , ona da para iadesi yaptılar. 

Pek sorun yaşamadım ama huylandım şimdi. Diğer sitelerden hangileri güvenilir? Avrupada depoları olması gerek, Gearbest 7-8 günde ulaştırıyor Avrupa depoları sayesinde. Yoksa aliexpress veya Ebay den de alınır.

piston dan genel olarak memnunmuydun ? gearbest hızlı ulaştıyormuş evet ama sanırım 6-7 dolar kargo fazlaydı

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Çok memnundum zaten bir tane daha aldım şu anda onu kullanıyorum. Hatta farklı varyasyonundan bir tane daha alacağım.

Gearbest in fiyatları daha pahalı değil hatta daha ucuz . ürün bazında bazan Avrupa depolarından gönderiliyorsa biraz eklenebiliyor, ama önemli değil.

7-10 günde gelmesi çok önemli. Aliexpress ten birşey alınca, gelene kadar aldığımı unutuyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben nerede ucuzsa oradan alıyorum.

O da bir taktik ama xiaomi ürünlerinde sahte çok fazla. Her mağazanın Avrupa'da stoğu yok. 

Yukarda verdiğim adreslerde orjinal satıldığı teyit edilmiş alanlar tarafından.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok