Enyalios

Member
 • Content count

  369
 • Joined

 • Last visited

About Enyalios

 • Rank
  Tainted Soul

Profile Information

 • Cinsiyet

Recent Profile Visitors

821 profile views
 1. amiga da ne oynardım şunu ya
 2. Burak sol denen eleman biraz fazla şişiriyor sanki xiaomi marka ürünleri çorba alıyor olabilir bana öyle geldi o inceleme dışındada bakmak lazım bence.
 3. Oyun bir süre sonra tekdüze gidiyor eğer coop oynancaksa o zaman zevki çıkabilir. Tek başına zor seviyede op olabiliyor rakipler
 4. Final fight kaç sene olmuş onun yeri ayrıda bu daha iyi tabiki ilaçlı versiyonu denedim 3 stage geçtim ben orjinalini alacağım yarına kartı bulamadım gece gece :)). Online olayıda var fena değil 4 kişi falan girebiliyorsunuz.
 5. https://store.steampowered.com/app/985890/Streets_of_Rage_4/ Acayip sardı eskiden arcade salonundaki final fight ın uber versiyonu. Child of light da çok güzel bir oyun onuda epic beleş veriyor şimdi.
 6. Iron Maiden - Number of the beast Eddie baba
 7. Torchlight mı neydi Tİes in mi ne ekran kartını yakmıştı sanırım.
 8. Ya yaptırımlı hibe edilecek ama dediğin gibi bir üçkağıtını bulurlar..
 9. Bu ülkede araba yapacaklarına insanları tarım ve hayvancılığa para hibe etsinler tarımcı ve hayvancıya. Halen anlamadılar sanayi toplumu olmadığımızı tarım ve hayvancılıkla bazı sanayi toplumlarını geçebilceklerini.
 10. Banada garip geldi idle durumda biosda 35 gösteriyor bu programda 50 idi.
 11. Bende dün bf5 de 77 dereceye kadar çıktı coretemp öyle yazıyordu, acaba termal macunu düzgün yapamadımmı anlamadım nohut tanesi kadar tam ortaya sıkmıştım, gerçi bizim evde çok sıcak 30 dereceyi buluyordur akşamları, don, atletle oturuyorum. Soğutucum NOCTUA NH-U12S SE-AM4
 12. kaç mhz de çalışıyordu stock? bende yapmadım ama kendisi 4200 e falan çıkıyor 2070 super aldım bende gelmesini bekliyorum gtx 770 ile idare ediyorum :/
 13. İşlemci ne var sende ? Aynı soğutucu bendede var. 3600 var bende oyunda bf5 de 76 falan görüyor. 2600 falandır sanırım sendeki daha az ısınıyordu onlar.