US serverı için battlenet hesabı arıyorum.
0

Bu konuda 11 mesaj var

Sen -miş -muş diyorsun, biz bizzat oynuyoruz yıllardır :) farklı region seçip oynayabiliyorsun oyunu EU'da almış olsan bile.

en azından diablo 3 ve starcraft 2 bu şekilde, diğerlerini denemedim.

ha diyorsan ki elimde sadece US hesabında geçerli olacak bir oyun key'i var, o zaman ayrı bir konu tabi. nasıl oluyor bilmiyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

wow tek clientleri ve servisleri ayri oyun.

onun haricindeki tum battlenet oyunlar bir

dabiloyu falan isltedigin tegionda oynarsin

yani sen wow amerika ariyorsun .

battle net hesabina kendin varsa sifirdan alip da baslayabilirsin

ama neden amerika

3 sene verdigim arayi saymazsak cok uzun zamandir wowdayim

oyun once amerikada kasim 2004 de basladi avrupa serverlari ve oyun subata cikti ben nisan mayis gibi basladim 2005 de.

o sirada ilk baslayip amerikada oynayanlar vardi.

ama sonrasinda raid saatleri su bu derken herkes avrupaya geri dondu

amerikada yasamiyorsan wow us lazim degil

tiestorn yani aslinda hakli hesablarin hepsi aslinda uluslar arasi hatta hayir direk hepsi amerikada bisiye tikladin mi avrupa secili avrupa serverlarindaken bile amerikaya yonetilyo

ama wow harici ayrilik yok

bunun bir sebebide ciktigi donem ayri cikip asyalari ozellikle oyunda disarda tutmak icin idi.

avrupa serverlari fransada

bazi oyunlarda region secimi bile yok.

diablo gibi bazi oyunlarda ise nerde oynarsan oyna

peki niye wow baska .cunku oyun hala aylik odemeli bir oyun

amerikada yasayan amerikadan dolar ile avrupadaki euro cindeki yuan ile ile oduyor

diger tum bahsi gecen oyunlar ya free to play.yada oyunu satin al ve serverlar var oldukca oynama imkanli.

odemeleri ayri suportlar ayri.

blizard avrupa belki taseron olarak calisiyo ein degilim

ama hesabin avrupasi amerikasi asyasi yok

su an bir hesabin varsa

amerikadaki shoptan digitalsatin alip download edip oynabilirsin

yoksa artik her hesap oyunla iliskendiridigi icin 2007 yada 2008 oncesi account bulman gerekir ki cok zor.

wowda eu asya us ayrimi kesinlikle kesinlikle battlenet hesabi ile alakali degil

konu daha acik yazilirsa soylenir.

yok bisiye bakicam edeicem arkadasla yazisicam flan gibi bisi ise

starter edition diye bisi var

lvl 20 kadar oynabiliyorsun .bi suru kisitlamasi var.

ama oyuna bakabilirsin vs vs

yarat yeni bir battlenet hesabi gir amerikadan yap

edit misal tiestorn ben hesabime girdigimde

Standard Edition Active Europe (EU)

wow licance olarak boyle yaziyo :D

yani wow da var bitek sen wow oynamdigindan

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar battlenette problem yok. Wow'un eu key ile amerika serverında oyanıyamıyorsunuz, illaki us wow key gerekli.Girilen key e göre tanıyor serverı. Yoksa battlenet aynı olabiliyor sıkıntı yok. Diabloda olay farklı onda eu keyle kayıt yapılan oyun us'dede geçerli.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

tamam ama neden amerika gerekli ne icin gerekli

amerikaya tasindinsa burdan amerikada wow oynayan adam bulmak imkansiza yakin battleneten  yeni oyun alicaksin. yok pahali oluyo oyle diyorsan risk alio baskalarini accoutlari satan adamlar var ama patlayabilirde

amerikan serverine girmen niye gerekli

bi girip bakiyim doyrsan tekrar ediyorum ac yeni bi account battle starter edition olarak lvl 200 kadar takil bak etrafa

amerikada yasamiyorsan amerikan serverda oynamanin hic bir espisiri yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ozaman bi account yeni yarat ve starter edition ile baska oynarim kardesim ve arkadasim serverinde dersen upgrade secenegi var parayi bastirsin wow amerika oyunun olur

bu devirde turkiyeden oynayanlarin %99.99 eu servarindayken.ustelikte adam wowu birakmis olsa bile heartstone yok heroes of storm falan starcraft diablo baska bisi oynuyoabilir.accountu vermez

cok cok bi parada degil

hem starter edition bedava istersen odersin

hatta soyle daha guzel bi oneri yapiyim

arkadasina yada kardesine soyle

sana recuit a pal emaili gondersinler

boylece hem onlarin serverinde baslarsan starter edition bile avatajkari var

ustelik ee tamam ben bunu oynarim diyip upgrade et dersen hesabini ve bbi kac ay odersen.sana emalini gonderen arkadas yada kardes recuit pal mount yada peti alabilir.

bunun icin hatta millet can atar

yakin arkadas bile olmasa sana altin falan verebilirler subcirition satin alt diye onlar da hediye alsin diye

en guzel en kestirme yontem budur

sana mail gelsin yeni bi account yaratim starter edition(beles) gir bi bak.lvl 20 ve baska bi suru kisitlamasi var

upgrade etmeyi sectiginde bi kac gun de genelde normal full accountun olmus oluyo

ben hala tasviye etmem cok cunku 7-9 saat farki olucak.bu da burda oglen iken orda daily reset zamani olucak.yok isten okuldan geldim oyniyim dediginde orda sabah /oglen olucak

sifir bi account yarat usa serverdan starter edition oyna gir bak degerlendir.

https://eu.battle.net/support/en/article/300486

bu avrupa en avrupayada oldugum icin tiklayinca direk burdan ciktim bilgiler ayni burdan linkle superotan tonla konu hakkinda bilgi edinebilirsin

account aramandan emin olmadigin bosa para harcamak istememeni anliyorum ondan her ne kadar super kisitli olsada gir starter bedava versionu dene diyorum

ama senin hali hazirda accountun varsa seni otmatik avrupaya yonetlebilir.o yuzden sifir account yarat amerika icin amerikan starter serverina git.hangi serverdalarsa

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok