Alışveriş için yardım
0

Bu konuda 9 mesaj var

http://www.amazon.com/Gigabyte-GC-WB867D-I-Bluetooth-Adapter-Computer/dp/B00HF8K0O6

arkadaşlar linkteki ürün uzun zamandır aradığım şey ve mutlaka almam lazım yalnız bir sorun var tr de böyle işlevsel şeyler satılmıyor (en azından ben bulamadım) amazon.com üzerinden birşey almak zaten imkansız gibi çünkü çoğu satıcı tr ye gönderim yapmıyor, bana yardım edebilecek birisi varsa çok sevinirim

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ebayden elektronik ürün alıp içinden taş çıkan kullanıcı okumuştum o yüzden tırsıyorum biraz

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ebayden elektronik ürün alıp içinden taş çıkan kullanıcı okumuştum o yüzden tırsıyorum biraz

İlk sıradaki ilanın satıcısı güvenilir görünüyor, ürün+gönderim için yaklaşık 41$ yazıyor bende Türkiye adresine. Satıcı İngiltere' den bu arada.

http://www.ebay.com/itm/Gigabyte-GC-WB867D-I-Desktop-PCI-Express-PCI-E-Mini-HALF-HEIGHT-Adapter-NO-CARD-/361442674273

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Unfortunately we couldn't complete your purchase using card Visa x-2391, because it has been denied by the card issuer. Please add a new credit card to continue payment.

dedi son aşamada kredi kartını kabul etmedi galiba ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Serhan ödemeyi Paypal'le yapsana. Paypal hesabına tanıt kredi kartını, ödeme aşamasında Paypal'i seç. Çok daha güvenli bir ödeme yöntemi, hem gelen paketin içinden taş çıkarsa Paypal'e dispute açıp ödediğin parayı kuruşuna kadar geri alıyorsun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

"Denied" dediyse son kullanma tarihi, limit, yurtiçi dışı alışverişe açıklık vs.. gibi bir takım zımbırtıları kontrol edin ve Paypal kullanın.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hello Mustafa Serhan Bedir,

Sign Up for a Free PayPal Account
scr_bulletCheck_14x13.gif 100% protection for buyers against unauthorized account use scr_bulletCheck_14x13.gif Your financial information is never shared when you send a payment scr_bulletCheck_14x13.gif Free for buyers

This email confirms that you have paid Just Laptops Ltd ([email protected]) £27,94 GBP using PayPal.

This credit card transaction will appear on your bill as "PAYPAL *JUSTLAPTOPS".

Now that you've completed your payment, sign up for a free PayPal account by clicking Sign Up Now below. You'll be able to check out faster next time and track your payment history for all of the items you purchase on eBay.

Sign Up Now!

Payment Details

Purchased From:pixel.gifJust Laptops Ltd Receipt ID:pixel.gif1493-8820-5849-4066  
Item # Item Title Quantity Price Subtotal 361442674273 Gigabyte GC-WB867D-I Desktop PCI Express PCI-E Mini HALF HEIGHT Adapter NO CARD 1 £24,95 GBP £24,95 GBP
Shipping & Handling:
(includes any seller handling fees) £2,99 GBP Shipping Insurance (not offered): -- greyline.gifTotal: £27,94 GBP This charge will appear on your credit card statement as "PAYPAL *JUSTLAPTOPS". Payment sent to [email protected] From amount: 121,18 TL To amount: £27,94 GBP Exchange rate: 1 TRY = 0,230580 GBP

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok