Dead Rising 4 (xone,pc) 6 Aralık 2016
0

Bu konuda 33 mesaj var

bunu izleyince ilk 2 oyunun havasının farklı olduğunu hatırlıyorsunuz. aslındaki bu oyundaki öldürdüğümüz psikopatlarada ara sahne, ufak bir hikaye yapılabilirmiş. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sarmadı pek,ara ara giriyorum ama özellikle şu robot kıyafetinin süresini kısa tutmaları sinirimi bozdu. Güzel birşey yapmışsınız 60 saniye nedir. Ver bir 2-3 dakika da keyfini süreyim. İnşallah upgrade oluyordur ilerde. Bir halt anlamadan patlıyor şimdiki haliyle o kıyafet. Diğer işler klasik zaten. 4. oyunda artık "poff" gelmiş olabilir bana. Assassin's Creed'de de aynısı olmuş. AC1-2-Brotherhoord-Revelations'dan sonra 3'te pil bitmişti benim. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

önceki mesajdaki son uptade ile kurtarılan survior ların yok olmasını çözmüşler. uptade den sonra oyuna girince hemen otis achv. sini verdi. kurtarıldıktan sonra kaybolanlarıda saydı ve mall shelter tam doldu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ihsan abi alışveriş merkezi disindaki emergency shelter larin en alt katidan alışveris merkezine kisayol gidiş varmış ben yeni fark ettim. :)

Keşke avm yi daha da büyük yapsalarmis dis mekanlardan kısıp

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben devam edemedim ya. Bu hafta Fifa'dan Final Fantasy'den ara vereyim de ilerleyeyim. Süre kısıtlaması olmayınca "saldım çayıra" modunda oynuyorsun. Öyle olunca da kolay bitmiyor haliyle hikaye. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Az once bitirdim  oyunu..

Uyduruk ve kisa olmus ama dead rising sevenler oynayacaktir. Bir onceki oyundan cok daha kotu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok