[Alınık] SSD 250 veya 500'lük
0

Bu konuda 8 mesaj var

Güncelleme!

PSU ihtiyacı forum sayesinde karşılandı.

SSD olarak 120 GB'lik edindim. Sadece 240-256 GB'lik bir taneye ihtiyacım kaldı fakat ekonomik nedenlerden dolayı şimdilik erteledim. Forumdan satan olursa değerlendiririm.
---------------------

Merhaba,

Şu an için ofisteki PC'im için sessiz bir PSU ihtiyacım söz konusu. Modüler olup olmaması hiç önemli değil. 500W bile olabilir. Ofis PC'si olduğu ve şu an çok güç çeken bir ekran kartı olmadığı için fazla para vermek istemiyorum. Max 750W'lık bir şey almayı düşünüyorum. Tabi marka olarak belli başlı markalar olsa iyi olur. Corsair bu kounda öncelikli tercihim.

İkinci olarak SSD ihtiyaç(larım) var. Çok eski bir laptopumu hafiften canlandırmak için 1 adet 128 GB SSD yeterli. Agility 3 vs. olabilir. Ne olduğu neredeyse hiç önemli değil sadece fiyatı uçuk olmasın.

Bir de yine ofisteki bilgisayar takviye açısından 256 veya 512 GB'lik bir SSD istiyorum. Performans biraz daha önemli tabi ama 850 PRO'lara falan da gerek yok. Anladınız siz. Samsung, Sandisk, Corsair gibi şeyler olabilir. 

Eyvallah...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@stardust 'ın dediği SSD'yi alabilirim, hızı değerleri iyi ve fiyatı uygun. Amazondan zaten bir kaç siparişim vardı, arkadaşım getirecek amerikadan. shipping falan ödemeden halledilebilir gibi duruyor. Olmadı Narc'ın ki artık. Forumda satan yok şuan, sahibindende de pahalı. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

https://www.webdenal.com/sandisk-sdssda-240g-g25_820085.html

iyi neden abi turkiyede 200 lira gibi bulurnurken

beni su an hdd sorunum var alama sbebim miletin oglugu kabaca 8-9 senelik vista aliskanligim i kere diger hdd gocutugunde el mecbur formatalnio yeniden kuruldu falan 6-7 sene sistem devam etti yani

ikincisi cok param yok

ucunucu ve engicigi 8 senelik sisteminde 8+4 12 sata varken ferah

bu dandik anakarta ustelik cok kotu sekilde konmus kasaya uymuyo boyle yan falan 6 var sokmak iskence durumuo 3 disc 1 dvd 4 u dolu

1 2tb disc 1 ssd alsam dolucak amd sistem deli sindigindan zati 1.6gz olarak downclocklu calisitigindan

takmiyorum

ama amerikadan yolla ayni para bile olabilir

arakdas gertirecekse yine de is.

ben orjinalde manyak ucuz bi 64 yada 120 bisiler bulaydim gecicektim belki gecen sneler win7 cekindim.

lafi cok uzattim webden al 202 lira arkadas getirecek 180 liraya falan 20 lira icin deger mi

ben issiz sapsiz cebime son para 2007-2009 gibi ne girmis evde yasayan bir tirtilim abi.

bekmeye deger mi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Selam,

Bir tane SSD buldum forum sayesinde. Son bir tane ihtiyacım kaldı ama şu ara ekonomik nedenlerden dolayı acil bir ihtiyaç olarak aramıyorum. 250 veya 500lük bir model denk gelirse forumda satan belki değerlendiririm. 

İlginiz için teşekkürler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok