bios update beklemesi
0

Bu konuda 10 mesaj var

selamlar

asus a7v8x-mx se anakartın biosunu update etmeye çalışırken please wait yazısı 2 saate yakın beklememe rağmen gitmedi.makinada donma yok.dediğim gibi kalıyor o şekilde neden olabilir??

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Internet üzerinden mi update etmeye çalışıyorsun? BIOS dosyasını manual olarak indir ve öyle update et. Internet update biraz risklidir. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ezupdate ile yapmaya çalıştım olmadı dostan yapmaya çalışıyorum şimdi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

"The program file's part number does not match with your system" bu hatayı alıyorum 1004 ü yükledim .1006 yı yükleyeyim dedim kabul etmedi .1005 i yükledim.1006 da bu hatayı verdi.orjinal bios dosyası kullanıyorum neden böyle hata veriyorki?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Üretici firma anakart modelinde değişiklik yapmaksızın, anakart üzerindeki bazı ufak tefek değişikliklerle kartın yeni revizyonunu çıkartıyorlar. İşte bu yüzden aynı anakartın bazı BIOS sürümleri belirli bir revizyon için yazılmış olabiliyor. Ona dikkat ettin mi?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

iyide aynı yükleme bölümünde hemen bir üstteki biosu yükledim.açıklamasında da farklı revizyona aittir gibi bir açıklama görmedim ben...

internette bulduğum kadarıyla zorla yazdırma seçeneğini kullanın diyorlar ama ben cesaret edemedim :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

internette bulduğum kadarıyla zorla yazdırma seçeneğini kullanın diyorlar ama ben cesaret edemedim :)

O halde "no pain, no gain" diyerek seni uğurluyoruz...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

iyide bilgisayar benim değil.onların iyice bilgisayarsız kalmalarını riske atamam....

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Neden BIOS update yapma ihtiyacı hissediyorsun?

Spesifik olarak bios update'in çözdüğü bir durum mu var? Yoksa yapmışken yapayım durumu mu söz konusu? Eğer biosun çözdüğü bir sorun değilse, yapmasanda olur "bence".

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

hayır spesifik bir durum yok.yapmışken yapayım durumu var.performansı belki bir nebze artırır diye.

yapmıyorum tamam.kalsın böyle o zaman

teşekkürler yardımlarınız için...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok