Titanfall PC surumu $5.99
1 1

Bu konuda 28 mesaj var

50 saat civarı oynadım, COD AW 'den birkaç gömlek üstün diyebilirim, hem oyun mekaniği hem MP harita tasarımı olarak.

Bilim kurgu ve fps sevenler için tavsiye ederim çiklet parasına da düşmüş. 

DLC 'leri almak isyiyorum ama boştur diye almadım şimdiye kadar. Varmı kimse de ?  

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer digital download şeklide ise yani key verecekse sallama bir amerika adresi ile amazondan alınabiliyor yanlız bazı EA oyunlarında key vermeden direk origin hesabını eşleştirip oraya direk eklemeye çalışıyor origin hesabıda amerika değilse olmuyor diye hatırlıyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

tabiki US customerlar içinmiş, hangi vpn i kullanıpta alacağız bunu?

edit: tamam aldım gitti adresi amerikada bir mekan yapmak yetti new york için 0.53 dolar vergi çaktı :/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Frontier defence takım oyunu şeklinde oynanabilir, MaedHrOS ile ekliyiz zaten alanlar varsa beni ekleyebilirsiniz alttaki imzadan. Oynarız denk gelince.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

48 saatlik bedava sürümü oynamıştım sonra oyun indirime girmeyince 50gb lık klasörü silmiştim şimdi tekrar 50gb indirmeye üşeniyorum  malum A.K.K. hepimizin derdi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ben bir tane aldım bir daha satar mı acaba?

edit: satıyormuş , alabilirim ben.

Banka hesap no yollarsan parayı yollayayım. WhatsApp grubunda mıydın?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında fena oyun değil, ama silahlar filan Battlefield'lardan sonra acaip detaysız geliyor. Bir tane assault rifle (aslında carbine), bir tane sniper, bir tane PDW, bir shotgun şeklinde gidiyor. Eski oyunlardaki gibi yani.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

battlefield denen oyun çöp olma yolunda hızla ilerliyor, mouse macro kullanan veletlerin sayısı her gün artıyor 64 kişilik sunucular tam bir karambol, 32 kişilik rush oynayınca tadı çıkıyor gibi biraz. gerisi yalan oldu 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam sıkıntı veletlerse Battlefield rakiplerinin içerisinde yine en düzgünüdür herhalde. Mesela Titanfall tam bir velet yuvası. Yani oynayan fazla yok ama oraya 15 yaşında bir çocuk girdi mi hiçbirimizin şansı olmuyor. Oyun çok hızlı, taktiksel beceriden ziyade hızlı reflekse dayanıyor. Ben Battlefield'da çok hızlı nişan alamasam bile düşmanın gelebileceği, durabileceği yerleri önceden tahmin ederek birşeyler yapabiliyorum. Titanfall'da öyle bir durum yok. Zıplayarak binaların tepelerine tırmanmak bile mümkün, oyun alanının tamamı erişime açık. E bir de sürekli hareket var, kimse sabit durmuyor. Haliyle refleksleri iyi olan ezerek kazanıyor, bizim gibi nispeten taktiksel oynayan oyuncular dökülüyor. Bir de, oyunda sunucu seçmek yok sanırım. Varsa da ben bulamadım. Oynayacağım diyorsunuz, oyun sizi o an müsait bir sunucuya atıyor. Hani favori sunucu belirleme, arkadaşlarla birlikte oynama gibi şeyleri ben göremedim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

yıllardır call of duty aleminden zaten bu şekilde oynamaya alışkınım ben bf4 de taktik pusma falan işin içine girince zıçmıştım, tabi cod AW i saymıyoruz onda zıplama uçma işi titanfall daki gibi oldu artık iyice zorlaştı

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hız olarak eğer piyadeyi konuşuyorsak rahat bir şekilde VCOD>VTF>VBF4  diyebiliriz. Yani en yavaş ve taktiksel oynanan BF, COD  fazla oynayamadım ama BF den en az 2 kat hızlı diyebilirim.

Titanfall ise COD'a göre biraz daha yavaş bunun sebebi haritaların COD'da çok çok küçük olması, küçük haritada olaylar çok daha hızlı oluyor bir anda düşmanlar kuzeyde ise bir kaç saniye sonra hepsi güneyde olabiliyor. Tabiki FPS taktik demek illaki herkesin belli taktikleri var ama olay reflekslere kalıyor.

Titanfall 'da olay en hızlı şekilde Titan'ı çağırmak ve onun verdiği üstünlüğü pilot ve minionlar (grunt, spectre) üzerinde kullanmak üzerine kurulu. Burning kartları kullanarak Titanı erken çağırın minionları eğer yakınsa ezerek öldürün. Pilotları eğer vuramıyorsanız cannon yine zor oluyorsa chaingun kullanın. Rocket Salvo , nuclear ejection pilotlar üzerine çok etkili. Titan savaşları ise aynı BF4 tank savaşları gibi.

Daha önce dhw 'de paylaşmıştım bu video yu şimdi bu build ile oynamıyorum gerçi :

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok