İstanbul'da kitap alana Termos Ajanda falan... :) (İstanbul)
0

Bu konuda 1 mesaj var

Merhabalar, bu seferki fırsat kitaplar ve hediyeleri üzerinden.  Adım adım gidersek : 

Adım 1 : Hediye Termos

Bukoli adlı hizmet, biraz da yaptıkları işin duyurulması için kendileri üzerinden yapılan her sipariş için 1 adet termos hediye ediyor. 

bukoli_termos_landing_page.png

Daha önce alanların söylediğine göre içi metal, dışında da akrilik yüzey arasında değiştirilebilir bir kağıt varmış, yani yazıyı çıkartıp istediğiniz bir resmi (Ayvazovski'den bir tablo mesela) koyabilirsiniz. 

Bu hizmetin ve dolayısı ile hediyenin sadece İstanbul'da geçerli olduğunu hatırlatalım. 

Kampanyanın geçerli olduğu websiteleri; 1V1Y.COM, Babil, Decathlon, Fotopazar, Idefix, Kitapyurdu, Koçtaş, Lilakutu, Morhipo, Saçhane, Sportive, Şahinler

Adım 2 : Hediye Ajanda.

İdefix, Metis yayınevinin ürünlerine özel, Metis ürünü alan herkese ajanda hediye ediyor.

metisajanda-2017.jpg

Ben kitap fuarında mıncıklamıştım biraz, sanki sayfa altlarında yazarlardan alıntılar var gibiydi, eğer o gördüğüm şeyse bence oldukça şirin.

Adım 3 : İdefix'ten Metis kitabı almak.

Şu linkteki kitaplardan herhangi biri olabilir : http://www.idefix.com/Yayinevi/metis-yayincilik/s=897

Metis sağlam yazarların toplandığı, kolay kolay da indirim yapmayan, biraz dik duran bir yayınevidir. Kitap önermek gerekirse 

Ursula K. LeGuin - Mülksüzler (24 TL) : Bilim kurgu seviyorsanız kitaplığınızda olması gereken bir kitap olduğunu düşünüyorum, siyasi bilimkurgu denebilir.

0000000068234-1.jpg

Murat Uyurkulak - TOL (18 TL) : Ben güvendiğim bir tavsiye üzerine almıştım, henüz okumadım.

0000000121815-1.jpg

Murat Uyurkulak - Bazuka  (7.5 TL) : Aynı tavsiye ile almıştım, diğer önerdiğim kitaplar kadar kült değil, makul fiyatı ile öne çıkıyor.

0000000362413-1.jpg

Adım 4 : Siparişinizde teslimat yöntemi olarak Bukoli'yi seçiyorsunuz, İstanbul'da yakınınızdaki bir esnafa teslim ediliyor, kargo ücreti de ödemiyorsunuz.

Toparlarsak : İstediğiniz bir Metis kitabını %25 indirimli almış oluyorsunuz, kargo ücreti ödemiyorsunuz, ajanda hediyesi oluyor, termos hediyesi oluyor. 

Alternatif Adım : Eğer Metis'e bağlı kalmak istemiyorsanız ve enpara kartınız varsa babil'den 50 liralık alışverişi yapıp 25 lirasını geri alabilir , bukoli ile teslim alarak kargoyu ücretsiz hale getirebilir, termosu da alabilirsiniz ;) Detay için link

Babil-Enpara-Kampanya-Detayi.jpg

Peşin not : Evet, boş vaktim vardı, hayır ben kendime almıyorum...  :P
wazzap and stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok