The Walking Dead: Season 3 A New Frontier
0

Bu konuda 15 mesaj var

TWD3-Art11.jpg

Oyun 20 aralıkta çıktı.

Şu ara pek ilgi çekmesede ilerde illaki oynanacaktır. Ben oynamadım yorum yapamıyorum. Kalas oynanışı düzeltmişlerdir inşallah.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İlk iki sezonu bitirmiştim, keyifliydi. Sezon 3 dediğin The Walking Dead: A New Frontier olan mı? 15 TL civarına düşse alıp oynayacağım da indirim olmadı hiç sanırım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

oyun güzel, ama her ay 1 episode beklemek işkence gibi. hepsini biriktirip öyle oynayayım dedim dayanamadım, grafiklerde geliştirilmiş

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

dün ilk bölümü oynadım. güzel olmuş. grafiklerin gelişmesi güzel. (çizgi roman türünde yine) clementine i de 2. plana atmaları iyi olmuş. 2. sezonda baygınlık getirmişti çünkü. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

oyun 1. ve 2. sezondan daha kötü, clementine yok, abuk subuk karakterleri kontrol edip duruyoruz. ilk sezonlarda hayatta kalma teması vardı şimdi bilmemne grupları ortaya çıkmış dizisi gibi bir yola sapmış, o kadar yoğun olaylar silsilesi en az 5 sezonluk materyal çıkacakken 1 saate sığdırmaya çalışmışlar, clementine bile yabancı biri gibi geldi bana ısınamadım. tamam oyun fena değil ama eski havası kaçmış ayrıca grafikler her ne kadar geliştirilmiş bile olsa glitchler ve buglara rastladım, episode 2 nin sonlarına doğru bir yerde zombilerin devamlı gelip durduğu animasyon takılı kaldı ancak escye devamlı basmak suretiyle geçebildim, steam forumlarında çoğu kişide olmuş.

işin en kötü yanı 1 ay oldu daha episode 3 ün esamesi okunmuyor, 1 saatlik oyun için aylarca beklenir mi?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2 Episode birden çıktı. 3. için süre vardır. Benim beğenmediğim ise aşırı "adult" modunda olması. Herkes bir büyümüş vs. Dizinin havası sirayet etmiş biraz. Neyse çok oynadık,izledik zombi ile alakalı. Bizde de problem olabilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

oyun 1. ve 2. sezondan daha kötü, clementine yok, abuk subuk karakterleri kontrol edip duruyoruz. ilk sezonlarda hayatta kalma teması vardı şimdi bilmemne grupları ortaya çıkmış dizisi gibi bir yola sapmış, o kadar yoğun olaylar silsilesi en az 5 sezonluk materyal çıkacakken 1 saate sığdırmaya çalışmışlar, clementine bile yabancı biri gibi geldi bana ısınamadım. tamam oyun fena değil ama eski havası kaçmış ayrıca grafikler her ne kadar geliştirilmiş bile olsa glitchler ve buglara rastladım, episode 2 nin sonlarına doğru bir yerde zombilerin devamlı gelip durduğu animasyon takılı kaldı ancak escye devamlı basmak suretiyle geçebildim, steam forumlarında çoğu kişide olmuş.

işin en kötü yanı 1 ay oldu daha episode 3 ün esamesi okunmuyor, 1 saatlik oyun için aylarca beklenir mi?

bence sen episode 2 nin '' yok artık aq!! '' dedirten türde bitmesini sevmedin. :)

yarı oyun parası olduğundan (29 dolar) oynanış süresi ve bölümler arası 3 ay olması normal. önceki oyunların bölümlerinin çıkış tarihlerine baktım onlarında aralarında 2-3 ay var.

2. sezon 2014 yılında çıkmış zaten. pehh 3 sene olmuş.

clementine ın büyümesi iyi olmuş. 2. sezonda süper çocuk harry potter türü takılıyordu. öyle bir ortam o yaşta velet zorlasan survie olamaz...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Walking Dead 1-2 ve Michonne'u oynadım, hiçbirini de oynadığıma pişman olmadım. Eminim güzeldir, bütün episode'lar çıksın alıp oynayacağım bunuda.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bu oyunda episode lerin süresini feci kısaltmışlar yalnız. 1. 2. bölüm yine normaldi ama 3. ve 4. bölüm 1 saatte bitiyor, toplasan 10 tane sahne yok 4. bölümde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bunlar çok baydı artık beni. En son Game of Thrones oynadım, ne yapsan aynı şey oluyor. Öyle dandik bir motor var ki PS2 grafikleriyle 20 fps konsolda.

Hikayeyi merak ettiğimden Plus veya Gold'da beleş verdiklerinde oynarım artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bu sefer düşük fps. kalas animasyon, takılmalı geçiş işini çözmüşler. (grafiklerde değişmiş) ucuzlayınca bakabilirsin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok