Kulaklık Önerisi
0

Bu konuda 8 mesaj var

Selam,

Foruma hoşgeldiniz.

Özellikle "kapalı" tasarım kulaklık aramıyorsanız Sennheiser Game One modelini tavsiye ederim.

Ama fiyatı açısından Hyper X Cloud II de güzel bir seçenek olabilir.

Yine de iyi bir ses kartı ile kullanacaksanız sennheiser'dan şaşmayın.

Game Zero da iyidir ama dış dünya ile bağlantınızı tamamen kesiyor, çevrenizdeki sesleri hiç duymuyorsunuz, ayrıca kulakları sıcaktan pişirmesi de cabası...

bence uzun süreli oyun seansları için uygun değil kapalı tasarım kulaklıklar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim için uzun süreli kullanımda rahatsız etmemesi , mikrafonu kaliteli olması ses kartlı olması ayrıca hep 2 lemde kaldım logitech g533 ve logitech g933 arasında sonra snnheiser aklıma geldi ondada zero ve one de ses kartı yokmuş sonra pc373 d ve pc369d arasında kaldım şu anda g933 dan yana ama bilemiyorum çok kararsızım daha fazla yorum ve açıklama gelirse çok yardımcı olur

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

size şu başlığı okumanızı tavsiye edeceğim o zaman, bu yazdığınıza benzer şeyşer daha önceden konuşuldu:

https://www.cursedhardware.com/topic/1365-oyuncu-kulakl%C4%B1%C4%9F%C4%B1-tavsiyeleri/page-1

yine bir sorunuz olursa burdan yazın bekleriz.

genel olarak belirtmem lazım ki, ses kartını içinde barındıran kulaklıklar ucuz çözümler arasına giriyor ve ses kalitesi açısından tatmin etmiyor.

Bütçe uygun olursa oyuna yönelik sound blaster z gibi bir kulaklık ile game one her zaman için daha iyi ve uzun soluklu bir çözüm olur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sennheiser 363d , Sennheiser 373d , logitech g933 arasında kaldım sennheiserlerin ses ve mikrafon kalitesi daha iyi diyorlar fakat logitech deki wireless de baya cazip kararsızım

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mano war ve g933 arasındayım şu an ikisde wireless fakat man o war gerçek 7.1 g933 ise software 7.1 ses veriyormuş birde mikrafonu man o war ın daha iyimiş bilgisi olan varmı

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok