IOS için adisyon hesaplama tarzı bir program.
1 1

Bu konuda 5 mesaj var

Merhabalar arkadaşlar;

Selfservis hizmette ürün hesaplayacak kolay ürün görseli olan bir program arıyorum maalesef bulamadım. Yabancı kaynaklarda anahtar cümle nedir bulamadım adisyon vb gibi cümlelerde bulamadım ingilizce olarak. Bizde sambapos adlı program var tam bu işe göre ama ios uyumu vb yok birde fiyatı yüksek bende kayıt ve masa masa tek tek adisyon kaydı olmayacağından premium özelliklerine gerek yok.

Misal görseller olucak programda içecekler kısmında bira ve markaları görselli bunlara dokundugumuzda sisteme atıcak adet sayısında ise altta tablo olucak x2 yapınca adet arttırımı vs olucak.

Hesap alırkende para üstleri olucak misal 100lira 50 lira 20 - 10- 5- 1 tl gibi atıyorum hesap 90 tl tuttu 100 e basınca para üstünü hesaplaması gerek. Barkod sistemi düşünmüyorum eşim siparişleri alıyor ordan direk hızlıca yeterlemesi kafi barkod işi daha çok zaman alıyor.

Önerilerinizi bekliyorum veya bana böyle bir program yazabilecek arkadaşları arıyorum :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 20.04.2017 at 18:21, kronus said:

Böyle hazır birşey var. Belki daha iyileri de vardır.

https://codecanyon.net/item/restaurant-order-mobile-app-android-ios/7668912

Apple'dan geliştirici hesabı alıp (100 dolara) 100 tane cihaza App Store'a yüklemeye gerek kalmadan yükleyebilirsiniz. 

Bir tane ücretsiz buldum tam isteklerimi karşılamıyorum ama dediğinin deneme sürümü deneyip olmadı satın alırım dediğin gibi. Deniyorum hemen

Programa baktım yemeksepeti nin app inin herhangi bir restaurant a uygulanmış versiyonu gibi müşteriler telefondan sipariş oluşturup garsona gerek kalmadan siparişi mutfağa iletiyor bu yüzden istediğim gibi değil :(.

Enyalios tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mobile POS (pos = point of sale)

Pos mobile restaurant diye arattığımda ilk gelen link

https://www.touchbistro.com/  işine yarar mı bilmiyorum incelemedim.

Bu sayfada asıl araman gereken kelimeler aslında üstte çıkıyor. Yani "iPAD POS SYSTEM FOR RESTAURANTS"

Yalnız genelde bu tip "iyi" diyebileceğim uygulamalar bir "back office" uygulaması ile gelir veya diğerleriyle entegre çalışır. Bu da fiyatı arttırır. Bir de normalde bu ekranlar özellikle restoran uygulamalarında "sipariş" ekranı garsona hitap eder ama self service için direk veya biraz özelleştirmeyle kullanılabilir... Anahtar kelimelere "self-service" de eklenebilir.

Tek başına çalışan, tam olarak size uygun bir uygulama bulamayabilirsin...İsteklerinizin çoğunu karşılayan bir uygulama bulup biraz da uygulamaya adapte olacak şekilde çalışma yapınızı değiştirmeniz gerekebilir.

Bir de niye iOS' a zorlayıp maliyeti arttırıyorruz? :D

Enyalios beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İos diye tutturmamın sebebi boş beleş kenarda yatan ipad var o yüzden :) touch bistro tam aradıgım gibi birşey fiyatı tuzlu ama napayım istatistik mutfaga sipariş iletimi vb şeylerde var güzel şeyler bunlar bir deneyeyim bakayım zaten bana 3 ay için lazım topu topu

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok