Witcher dizisi geliyor.
0

Bu konuda 5 mesaj var

Andrzej Sapkowski'nin romanından uyarlanan oyununu çok sevdiğimiz Witcher'a bir de dizi yapılıyormuş. Yaptıran Netflix. Ama oyundan çok kitap temel alınacak gibi deniyor.

http://kotaku.com/the-witcher-is-getting-a-netflix-series-1795289049

kronus tarafından düzenlendi
ResetButton and Squall beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

iyi iyi, blaviken ve cintra'da yaşananları ve "3. dileği" ( :lol: ) dünya gözüyle görebileceğiz demektir...

umarım bütçesini yüksek belirlemişlerdir de kaliteli bir yapım izleriz, yoksa witcher'ın dizisi var şuan zaten ama o dandiklikte kim izler bilmiyorum :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Netflix basar parayı yaptırır gibi geliyor. Marvel dizileri veya Narcos'a bakarsak iyi şeyler beklemek lazım. Böyle olmaz yani :zuh: :

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, stardust said:

iyi iyi, blaviken ve cintra'da yaşananları ve "3. dileği" ( :lol: ) dünya gözüyle görebileceğiz demektir...

umarım bütçesini yüksek belirlemişlerdir de kaliteli bir yapım izleriz, yoksa witcher'ın dizisi var şuan zaten ama o dandiklikte kim izler bilmiyorum :)

3. dileği canlandıracak bir ortam yok bence. :lol::lol::lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Netflix 'in dizilerinde şimdlik HBO kalitesi görmedim ben. House of Cards , Narcos iyi diziler ama GOT gibi yüksek bütçe gerektiren diziler değil. Marvel dizileri de Daredevil hariç vasatın altı. Daredevil de special effects te çok başarılı değildi. 

HBO almış olsa beklentimi yüksek tutardım ama Netflix 'te biraz daha temkinliyim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok