iPad Mini 4
0

Bu konuda 12 mesaj var

Selam herkese,

Drone uçurmak için ve evde kullanmak için bir iPad Mini almayı düşünüyorum. İnternette araştırmalarım sonucu kafam iyice karıştı. apple.com.tr'de şuan 128gb olanı var sadece ve 2000TL. Hem o kadar veremem hemde 1500TL ye normal iPad varken 2000 vermek istemiyorum. Normal iPad'de bana çok büyük geliyor hem drone kumandasına bağlamak için hemde normal kullanmak için.

Piyasada iPad Mini 32GB'lar var fakat iPad Mini 4 mü bilmiyorum. Nasıl anlarım ? Yeni iPad Mini çıkacağı için mi apple.com.tr'de sadece 128gb var ? Öyleyse beklerim belki.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

iPad Mini 4 bildigim kadariyla sadece 128GB konfigurasyonunda satiliyor. Apple'in iPad Mini'nin satis rakamlarindan ve kar marjindan memnun olmadigi uzun suredir biliniyordu. iPad Mini satislarinin daha yuksek kar marji ile sattiklari normal (9.7") iPad satislarini azalttigini gordukleri icin kullaniciyi $329'a sattiklari normal boy iPad'lere yoneltmek amaciyla boyle bir strateji guduyorlar.

Sizin de "normal iPad varken 2000 vermek istemiyorum"  demenizden anlasildigi gibi stratejileri basarili olmus gibi goruluyor ;-)  Bu saatten sonra daha dusuk kapasiteli iPad Mini 4 cikacagini sanmiyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@ChipArchitect teşekkürler cevap için, aynen benim öyle dememden strateji tutmuş :)

O zaman şu an Türkiye'de satılan 32gb ipad mini'lerin hiç biri 4. nesil değil. Bunu göz önünde bulundurayım bari. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
11 dakika önce, Atrin said:

@ChipArchitect teşekkürler cevap için, aynen benim öyle dememden strateji tutmuş :)

O zaman şu an Türkiye'de satılan 32gb ipad mini'lerin hiç biri 4. nesil değil. Bunu göz önünde bulundurayım bari. 

iPad mini-2 veya retina işinizi görmez mi ? Drone uçurmak için 4 olması şart mı ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@pentaman değil esasında ama almışken son versiyonu alma takıntısından dolayı öyle yazmıştım fakat haklısınız. 32gb bir ipad mini 3 bulursam alırım. O zaman şu sorum olucak. iPad Mini 3 olduğunu nasıl anlıyoruz cihazların ? Belli bir seri kodu veya başka birşey var mı anlayabileceğim ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@JardeL hocam ben düzgün arayamıyorum herhalde hiç karşınıza ipad mini 4 32gb veya ipad mini 3 32gb çıktı mı ? varsa link atabilir misiniz ?

ben en ucuz bunu bulabildim. fakat ipad mini 2-3-4 mü belli değil. fakat sanırım ipad mini 2

http://www.hepsiburada.com/apple-ipad-mini-retina-32gb-7-9-wi-fi-uzay-grisi-tablet-me277tu-a-p-BD601057-U?magaza=teknoraks&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.20.6

Atrin tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

MNY32TU olanlar 4 olanlar galiba, A1538 yazisi sadece tabletin ustunde yaziyor sanirim... Google'da yazinca bir suru cikiyordu da sayfalari acinca hep farkli seyler cikti;

http://www.gold.com.tr/apple-ipad-mini-4-wi-fi-32gb-mny32tu-a-gold-tablet-pc_u

http://www.troyestore.com/Apple-iPad-mini-4-Wi-Fi-MNY32TU-A-32GB-Altin-Rengi-_27756.html [ Yakinda stokta demis ]

Miles&Smiles uyesiysen suradan da alabilirsin;

http://tr.shopandmiles.com/apple-ipad-mini-4-wi-fi-32gb---space-grey

http://tr.shopandmiles.com/apple-ipad-mini-4-wi-fi-32gb---silver 

Ürün Bedeli (Mil): 117.426 
Ürün Bedeli (TL): 1761,39  KDV Dahil

gozukuyor...

Atrin beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

MNY32** urun kodu iPad Mini 4 ilk ciktiginda olan 32GB model - su anda burada pek bulunmuyor ve Apple Store'da satilmiyor. Orada bulabiliyorsaniz demek ki ellerinde kalmis demektir.

ME277TU ise iPad Mini 2. Turkiye urun kodu ile aratinca bazen cok fazla bilgi bulunamiyor, TU harflerini LL ile degistirip Google'da model ismini aratirsaniz (MNY32LL, ME277LL gibi) o model konusunda bilgi bulmak kolaylasiyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu iPad'mi alıyoruz kaçak tütün mü alıyoruz belli değil :D

400$ Amazon.com'da ipad mini 4 64gb var. Sanırım bunu alabilirim en mantıklı bu geliyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Apple Türkiye'de çalışan bir arkadaşımız var. 128gb ipad mini 4 1600TL ye alabiliyorum onun indirimi sayesinde. Fazla mı sizce?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Neden mini istiyorsun? Çok sık yanında taşıyacak ve sadece drone uçurmak için mi kullanacaksın? Bence öyle bile olsa full size 9.7" yeni 2017 model iPad alıp geçilebilir. İşlemcisi A8 yerine A9, ekranı daha büyük ve 32GB wifi versiyonun fiyatı 1599 TL.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok