Başarsoft - Igo Navigasyon
0

Bu konuda 4 mesaj var

Bahsedilen firma Başarsoft mudur bilmiyorum ancak oklar onu gösteriyor. İgo'nun lisans sahibi NNG LLC ile ihtilafa düşülmüş sanırım.

http://www.hurriyet.com.tr/korsan-yazilima-5-yil-hapis-talebi-40472540

Geçen senelerde bir süre destek verememiş ve download'dan çekmişlerdi uygulamayı. Gerekçe olarak da şirketle ilgili bir sorun olduğu öne sürülmüştü ancak sonra tekrar indirmeye açılmıştı.

Bir ihtimal sorun çözülmeden satışa devam etmiş olabilirler. Fikir yürütüyorum tabii, bildiğim birşey yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu olayla alakası varmı bilmiyorum ama ben igo navigasyonu para ödeyerek ( 2013 yılında o zaman 50 tl gibi birşeydi) ömür boyu destek verdiklerini söyleyerek appstore üzerinden indirip, ios telefonum üzerinde gayet başarılı bir şekilde kullanıyordum. Herkesede tavsiye ediyordum. 

Ancak yeni köprü ve yolların yapılmasından sonra hiç güncelleme gelmemişti, bende appstore baktığımda yeni bir igo çıktığını, eskisine destek vermediklerini gördüm. Sonrasında yeni igo uygulamasına yanlış hatırlamıyorsam 6-7 ay önce 70 tl gibi bir para ödeyerek yeniden kullanmaya başladım. 

Uygulama birşekilde telefondan silindi ve yeniden yüklemem gerektiğinde tekrar satınalmam gerektiğini gördüm.  Verdiğim para da gitti.

Şu an uygulamanın yorumlarına baktığımda herkes aynı dertten muzdarip, çok küfür ettim NNG ye.. 

Sonuç; şu an google haritaların navigasyonunu ile yandexi kullanıyorum. NNG ye hala küfür ediyorum. 

srk tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok