Gearbest'e de mi erişim engeli geldi?
0

Bu konuda 10 mesaj var

Şimdi tam kesin bilgiye sahip değilim, o yüzden yanlış olabilir, ama bildiğimi söyleyeyim. Elektronik sigara ithalatı sağlık bakanlığı izniyle oluyor. Tabi yurtdışında daha ucuz. Burada resmi yoldan getirenler o iznin maliyetini de fiyata ekliyorlar. En meşhur üreticiler de Çinli, o yüzden Çin sitelerinde çok ucuz. Mesela iStick Pico Aliexpress'te kargo dahil 40$, burada 350 lira filan. E şu halde kimse buradaki satıcılardan almak istemiyor. İzin olmayınca ithalatı da yasak, gümrük yakalayınca geri gönderiyor. Ben de sipariş ettim, Çin'e geri gitti. Kimine geliyormuş, kiminin ürünü takılıyormuş. Neyse, eğer Gearbest'te bu elektronik sigara alışverişi fazla abartılmışsa onun için engellemiş olabilirler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu internet sitesi (www.gearbest.com)
aşağıdaki karara istinaden 5651 sayılı Kanun uyarınca Erişim Sağlayıcıları Birliği tarafından erişime engellenmiştir.

* TÜTÜN VE ALKOL PİYASASI DÜZENLEME KURUMU'nin 05-04-2017 tarih ve 12858 sayılı kararı 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bir neden yazacaklar tabii ....

olabilir kaldı ki ,ama anlamı yok. Banggood dan alır alaccak ne değişiyor.

ResetButton tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Esigara işi artık satış yapan siteler tarafından da sıkıntı oluyor, bildiğim çoğu site esigara ve aksesuarlarının türkiye' ye satışını kapattı paketlerin gümrükten geri dönüşü iyice sıklaştıktan sonra, diğer ürünlerin satışına devam etmelerine rağmen, ama bunu kendileri yaptı tabi, gearbest olayının doğrudan esigara ile alakalı olduğunu sanmıyorum bütün siteye erişim engellendiyse. Gearbest denilince benim aklıma ilk xiaomi markalı ürünler geliyor, belki xiaomi' yi buraya getirmek isteyen bir ithalatçının işidir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok