Apple Youtube Sorunu
0

Bu konuda 15 mesaj var

Dünden beridir bir tuhaflık var, ne wireless ne de hücresel veri üzerinden Youtube videoları oynatılamıyor, siteye girişte falan problem yok ancak video oynatmak istendiğinde video gelmiyor, yani stream edilmiyor. Benim Iphone 6S, Ipad Air ve bir başka arkadaşın Iphone 5S'inde denedik. Hepsinde aynı. Diğer video oynatımlarında ise sorun yok, Dailymotion falan çalışıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

IOS 10.3.2, güncel, benim 6S ile iPad Air bu şekilde, diğer 5S ve 6 cihazı bilmiyorum ancak yok yani, çalışmıyor.

Sabah bir ara çalıştı sonra yine gitti.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Turkcell LTE ile 7+'da denedim, bende de şu an açmıyor videoları. VPN ile denedim ve açıldı. Sanıyorum youtube'un mobil sitesinden birşeyler engellemeye çalışıyorlar.

kronus tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim denediğim hatların hepsi Turkcell, wireless ise Turkcell Superonline idi.

AVEA'lı Android bir cihazdan da bakacağım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Turkcell abonesi bir başka arkadaşın 6S cihazında denedik maalesef o da oynatamadı. Yine Turkcell abonesi arkadaşın LG G2 Android cihazında ise videolar oynatılabiliyor. Nasıl bir sorun anlamadım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de dun iPad'de Youtube videolarini oynatamadim... Bugun denemedim ama dun durum soyleydi; video sayfasi aciliyor, playe bastiginizda ise oynatmiyor... Servis saglayici Turkcell Superonline... 

JardeL tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen durum öyle, bir başlığa rastladım konu ile ilgili, Turkcell müşteri hizmetlerine de bir anons konmuş, YouTube ile sorun yaşıyorsanız bir süre sonra tekrar deneyin gibi birşey. Ben yine de müşteri hizmetleri ile de görüştüm, iOS ile ilgili sorundan ziyade Google Play Market bağlantı hızı ve YouTube'dan stream performansının yavaş olması ile ilgili bir problemin varlığından haberdar olduklarını, iOS cihazlara özgü bir problemden an itibariyle bilgileri olmadığını söylediler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dün bende de sorun vardı. Androidtv ve ipad de videolar başlamıyordu. Ben pi hole dan kaynaklanıyor diye düşündüm, onu disable dince düzeldi gibiydi sanki? Herhalde uydunet te de bir sorun vardı. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok