T800

CHW
 • Mesaj sayısı

  2.919
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

 • Days Won

  22

T800 last won the day on Mayıs 22 2018

T800 had the most liked content!

T800 hakkında

 • Rank
  I'll be back

Profil Bilgisi

 • Cinsiyet

Son profil ziyaretçileri

916 kez ziyaret edildi
 1. Ben de EK’nın katkısını kullanıyordum korozyon için ama aynen yukarıda bahsedildiği gibi memnun kalmadım. Sadece saf su kullanıyorum, 6 ayda bir gibi değiştiriyordum şimdi üşendiğimden ekleme yapıyorum üzerine, rezervuardaki su hep berrak, yabancı materyal ile ilgili bir sıkıntı olsa orada akımda görülür zaten. Korozyon olayını bilemiyorum tabii, üç yıl falan oldu, tam bilemiyorum şimdi kesin zamanına mesajlarımdan bakılabilir, ilk yılı antifriz v.b. içeren EK katkılıdır, sonrasında kullanmadım ve kullanmadığım sürede de rezervuardaki suyun durumu berraklık açısından çok daha iyiydi. Hem antifriz baya zehirli bir madde, evde bu tip birşey içeren sıvı dolaşması da iyi değil bence, ben kullanmıyorum. Benim sistem tümü ile EK fittingler dışında. Hatta sistemler diyeyim bendeki iki PC de hem GPU hem de CPU su soğutma ile çalışıyor. Bu tip soğutmanın esas etkisi GPU üzerinde, CPU üzerinde o kadar büyük farka yol açmıyor.
 2. Bu grafik tablo görünüyor bende.
 3. 60-75Hz farkı direk anlaşılıyor, 75-90Hz farkı da direk anlaşılıyor, Hz yükseldikçe farkın belirginleşmesi daha azalıyor durum böyle. Ancak bir oyun seansında bir süre 100 FPS’ye maruz kaldıktan mesela kapalı bir alana girdiğinizde FPS coşup 180-200 gibi olur ise onu anlamamak da mümkün değil.
 4. Yakınımsı ne beah.
 5. Ben sitedeki resimleri hiç görmüyorum desem yeridir, yukarıdaki de bende görünmüyor.
 6. The Division ile Wildlands çok ilgili değil ama, The Division “Looter Shooter” diyorlar, o tipte bir oyun, Wildlands bu şekilde değil, The Division, Destiny 2, Anthem aynı klasmanda sayılabilir. Wildlands zaten bir “Ghost Recon” serisi oyunu.
 7. Ubisoft Uplay mağazasından The Division 2 ön siparişi nedeniyle bedava oyun göndermiş, gördüğüm kadarıyla Watch_Dogs 2, Ghost Recon: Wildlands ve Farcry Primal oyunlarından birisini seçmem istenmiş, Assasin’s Creed Origins falan olsa daha iyiydi tabii, böyle bir imkandan yararlanmak isteyenler bakabilirler, Uplay mağazası TL ile işliyor Steam gibi, EUR falan değil Origin gibi. Diğer konu, 1 Mart tarihinde de oyunun open betası olacak yine, ilgilenenler varsa onu da duyurmuş olayım.
 8. 110 ile 180 FPS farkı falan gayet anlaşılıyor mesela, bana göre 180 FPS’den itibaren gayet iyi oluyor.
 9. Biraz bakındım performans için sanırım GTX 980Ti, GTX 1070 ayarında bir kart.
 10. Private Beta’ya katılamamış olanlar var ise söylentiye göre bir de Open Beta olacak tabii olur ise, ay sonu gibi söylentiye göre, denemek isteyenler o süreci takip edebilir.
 11. İyi birşey olsun da bu texturelar ile mi bu kadar RAM kullanımı ? Respawn takmış bu Source motoruna gidiyor, bari doğru düzgün kullan. Oyun neyse fena değil, oynanıyor bir şekilde ama iyi değil maalesef bu kısım, mesela bir GTX 960 ile falan nasıl oynanabilir bu ? Pek mümkün değil gibi. Yine iyi kötü en aşağı GTX 1060 ister bu da onunla da performansı nasıl bir bakmak lazım. Hiç olmamış bence burası oyunun, anlatmak istediğim buydu, neyse... Oyun zaten default very low o ayarları kısınca ne oluyor ki, denemedim bile.
 12. Notebook GPU’ları genelde o kadar iyi değil, oyunun da grafik kalitesi yerlerde, çok daha düzgün çalışması gerekirken olmamış. Fortnite bundan daha iyi çalışıyor.
 13. Bende de düşük değil FPS de oyunun iğrenç grafik kalitesine göre çok çok daha yüksek olması lazımdı, şikayetler var bu konuda. Pubg bundan iyi bende, 80-90 FPS iyi değil zaten, bu oyunun 1080Ti ile 1080p de o kalitese sabit 200 FPS üstü vermesi lazım, grafikleri rezalet, bir de o kalitede gayet yüksek VRAM kullanımı var, oyun fena değil de bu problemlerin giderilmesi gerekir. Titanfall 2 de bence bundan grafik olarak daha iyi. Bir de bu tarz oyunları Notebook’larda falan oynuyor teenage kesim ki bu tip oyunları en çok oynayanlar da onlar, neyi düşünerek böyle birşeyi çıkarmışlar iyi görüp anlamak mümkün değil.