Battlefield Hardline
0

Bu konuda 7 mesaj var

BF4 fiyaskosundan sonra bende mesafeli yaklaşıyorum bu oyuna 5 - 10 $ a inerse belki almayı düşünürüm. Birde BF4 ten sonra grafikleri çekici gelmedi bu oyunun bana izlediğim videolarda herşey plastikmiş gibi görünüyor gözüme hep.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Betadan gördüğüm kadarıyla grafikler BF4 'e göre daha cilalı bunda haritaların küçük olmasınında etkisi vardır. Fiyatının çok hızlı bir şekilde düşeceğini düşünüyorum Tifanfall gibi. 

Ancak o zaman oyuncu ve server kalır mı o ayrı konu. BF4 'te bile istenen şeyi bulmak mümkün olamayabiliyor. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sıkı bir BF oyuncusu olmama ve BF oyunlarını geçmişte hep pre-order, limited edition, premium vs şeklinde satın almama, her birini ortalama 400-450 saat oynamama rağmen bu oyunu direk pas geçiyorum. Çok ucuzlarsa alırım da diyemiyorum.

Bunun arkasında BF4'ün yarattığı hayal kırıklığı olduğu kadar oyunun ilk betasından edindiğim izlenimler de var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

BF4 'ü betadan beri takip ediyorum bayağı saç baş yoldurdu ama şimdi %99 düzeldi. Netcode 'u beğenmiyorlar hala bazıları ama ben bir sorun göremiyorum pek iyi bir bağlantı, monitör ve PC ile daha az sorun göreceklerini düşünüyorum. Bu bağlamda Hardline 'da teknik problem olacağını pek sanmam.

Hardline bu hali ile COD 'dan 10 gömlek üstün bir oyundur bence, TDM sevenlerin ilgisini çekeceğini düşünüyorum. Kendi adima kesin alırım premium alınmaz zaten.

Hırsız polis teması bende pek bir heyecan oluşturmuyor o parayı al kaçır vs.. Tek ilgilendiğim klasik TDM ve rush kendi kişisel zevkime göre. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun cok hizli.. Silahlari hem suclular icin hemde polis icin ayri ayri aliyorsun o biraz kotu.

Mermi almak icin adamin yanina gidip e ye basiyorsun adamin yere atmasina gerek yok o olay guzel olmus.

Campaign i de bence gayet guzel olmus. Visceral kendini gostermis. Seksi bir partnerimiz var. Bazen dokular muthis gercekci, grafikleri cok guzel oyunun. 

Bolume girerken ve cikarken dizi gibi previously on hardline ve next episode of hardline diyor. 

Ultra ayarlarda 7970 ile kasma olmuyor.

aWbenfP.jpg1zwm42Y.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok