Newegg Türkiyeye satış yapan mağazamı açtı?
0

Bu konuda 7 mesaj var

Selamlar,

Neweg Türkiye'ye satış yapacak mağazamı açtı nedir bileniniz varmıdır?  TL fiyatlı ürünler satıldığını gördüm es kaza denk geldim. genelde ebay amazon ve alibaba'dan bakardım, neweg'inde amerika mağazasına gözatardım ama TR'ye yönlendirelim dediği sayfada TL bazlı ürünler görünce epey şaşırdım. alan eden varmı?  fiyatlar yerli mağazalara göre daha ucuz duruyor?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yazın başında falan başlamıştı galiba buraya satmaya, ilk açıldığında bakmıştım da shipping çok yüksek çıkıyordu, pek bir mantığı kalmıyordu, ucuz olan bir ürün bile shipping yüzünden amazon' dan her türlü pahalıya geliyordu, şimdi değişmiş midir bilmiyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende böyle çıkıyor, shipping için adres falan girdiğinize emin misiniz?

1 item(s): ₺648
Estimated Duty: ₺153
Estimated Shipping:  ₺82
Grand Total: ₺883

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Newegg'in gümrük uygulaması tam olarak açıklığa kavuşmadı henüz. Amazon'un yaptığı gibi önceden sizden belirli bir depozito tahsil edip gümrük işlemlerini kendileri mi hallediyor, yoksa bu işi size mi yüklüyor belirsiz. Birkaç yerde Newegg'ten sipariş verip gümrük bedeli ödemek zorunda kalanlarla ilgili yazılar okuduğumu hatırlıyorum.

Bu tür soru işaretleri cevabını bulmadan alışveriş yapmamak lazım; kendinizi kobay yerine koymayın :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi baktım görünen adres bu, fiyatlar bir yere kadar  etki eder de sonrasında sinirleri zıplatacak uygulamaya tabi olmak tamam denilecek birşey değil. Öneriler için tşk.

https://www.newegg.com/global/tr/Product/ProductList.aspx?Submit=ENE&DEPA=0&Order=BESTMATCH&Description=512gb+SSD&ignorear=0&N=-1&isNodeId=1

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Forumda yeni başlık açılsın istiyoruz, "her şey hakkında her şey" başlıklarında değerli bilgiler kaybolmasın istiyoruz fakat forumuzun arama özelliği de faydalı arkadaşlar, 1 kelime yazıp arattığınızda bazen tam o konu ile ilgili başlığın çoktan açılmış olduğunu görebiliriz:

Asıl başlıktan devam edelim lütfen.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok