Homepod
0

Bu konuda 5 mesaj var

Bunun da başlığı olsun.

Çıktı bildiğiniz gibi. Ses kalitesi benzer ürünlerin çok üstünde, ancak yetenekleri kısıtlı olduğu yönünde yorumlar hep. Alan/almayı düşünen var mı?

Ben biraz bekleyip, Apple'ın yazılım güncellemelerine göre bir tane almayı düşünebilirim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evet ses kalitesi konusunda yorumlara bakınca şaşırtıcı derecede güzel olduğu söyleniyor. Kendime almayı planlıyordum ki, iphone veya ipad zorunluluğu konulmuş. Android işin içinde olmayınca caydım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Airplay desteklemeyen cihazlar için bir esprisi yok tabii ki. Apple ürünleri kullananlar için bir sıkıntı da Apple Music dışında servisleri kullanamamak. Mesela 'Spotify'dan oynak birşeyler çal' diyemiyoruz. (Telefondan çalıp Airplay yapabiliyoruz ama dandik bluetooth hoparlörden farkı kalmaz o zaman kullanım kolaylığı açısından.) Yazılım güncellemeleriyle bunların düzeleceğini umuyorum.

kronus tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Cihazda şöyle bir güvenlik açığı varmış: Bulunduğu ortamda, eşleştirdiğiniz telefondaki mesajları size okuması için "herhangi birinin" sesli komut vermesi yeterli oluyormuş :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok