God of War
0

Bu konuda 29 mesaj var

1 hour ago, SpeCTRuM said:

Oyunda 4 zorluk var, Ben 3. zorlukta başladım. Bazı arkadaşlar "kasma yeaa" deyince 2.ye düşürdüm. 3. zorluktan mı devam etsem?

Diğer türlü kolay oluyor, zevki kalmıyor oyunun. Bence 3. seviyeden (Give me a challenge kısmından) devam.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
18 hours ago, Lightning McQueen said:

Diğer türlü kolay oluyor, zevki kalmıyor oyunun. Bence 3. seviyeden (Give me a challenge kısmından) devam.

Tekrar o seviyeye çıkardım ama daha ilk güçlü adamda (kapıya gelen yabancı :) ) zorlandım. Neyse akşam denerim, zaten 15 dk oynayabildim dün. :) 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bence konsol oyunlarında bu seviye oyunlar yada a klasman diyelim, En az 3-4 kez tekrar bitirip başlatır insanı, o yüzden ben her zaman en düşük seviyede bitirir daha sonrasında vitesi yükseltip tekrarlara geçerim, bu şekilde hem oyundaki tecrübem artıyor ve hemde çook daha iyi oynuyorum ve detayları değiştirerek farklı bir hava yakalayabiliyorum. PS1'deki medal honor'dan beridir bu şekilde yaparım... Mesela düz mantıkla aşağıdaki video'ya bakarsanız adama ne oynamış be diyebilirsiniz oysaki tecrübe kadar silah zırh ve yeteneklerdeki özelliklerin oyundaki etkisi çok fazla. video'da da bunun etkisi çok belli oluyor. ben şuan 2. zorluktayım bitmeye az kaldı. o kadar hızlı oynuyorum ki valkürler 5dk sürmüyor 3. seviyede olsa beni pek etkilemeyecek sanki. valkür kraliçesi sigrun'a yarın gece gelmiş olurum sırf denemek için en zorda "give god of war" geçmeye çalışacağım sonra 3. tur başlayacak.  bu arada eldeki zırh silahla 3. tur oynarken herhalde açamadağım şeyleri açmak tek farklılık olacak.

mehmetclk tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok