Ghost Recon: Breakpoint
1 1

Bu konuda 5 mesaj var

Önderimden aldım bugün, oyun pek birşeye benzemiyor o kadar ancak grafikler baya iyi gerçekten ki Ultra'da oynuyorum, Ultimate değil.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Çıkış öncesi açılan iki open betada oynayıp fena bulmamıştım. Ama yapay zekası felaket yorumları çok fazla peydahlanınca bir daha bakmadım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Grafikleri iyi baya hakikaten ilerledim biraz.

Bu grafikler ile PUBG gibi birşey olsa çok iyi olur ama olmaz tabii öyle birşey. :)

Grafikleri dışında oyun iyi değil maalesef, idare eder işte open world shooter olarak.

Bu grafik kalitesinde düzgün bir hikaye, yapay zeka falan olsaymış baya iyi bir oyun olabilirmiş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Rainbow Six 3: Raven Shield ile kiyaslarsaniz nasil? taktik olayi var mi yoksa tamamen yok mu?

infestor tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Taktik olayı yok desek doğru olur. Open world üzerinde baseler var. İsterseniz stealth isterseniz, gümbürtülü patırtılı şekilde giriyorsunuz temizliyorsunuz. Genelde görevler çok benzer. Şurdan şu bilgiyi al diğer base'e git bunu bul gibi. Grafikler gerçekten harika ancak, oyunda birşeyler eksik gibi. ubisoft vazgeçmesse oyundan, gelecek olan yamalarla adam akıllı birşeye benzer belki :icon_think:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok