ZvAnA

CHW
 • Content count

  1,985
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  45

ZvAnA last won the day on March 19

ZvAnA had the most liked content!

2 Followers

About ZvAnA

 • Rank
  ZvAnA
 • Birthday 09/24/1978

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Yaşadığı yer
  Ankara

Recent Profile Visitors

2,687 profile views
 1. DTS Ses isteniyyorsa tv almadan önce çok iyi araştırın. Bu fiyat segmentinde bulunabileceğini pek sanmıyorum.
 2. Bunun gibi küçük, aküden beselenen hiçbir pompa zaten o benzincide bastığının havanın hızına yetişemez. Lastiğin tekini 5-10 dakikada şişirse iyidir.
 3. Mutfağa falan alınacaksa çok daha uyguna SEG, regal falan alın geçin bence.
 4. Hey gidi günler, ben hatırlıyorum senin sistemi. Fanlarını boyadığın cpu bloğunun vidalarını turuncu yaptığın sistemdi değil mi?
 5. free to play olan warzone'u günlerdir oynuyoruz. Çok beğendik. Buna başlayan bir daha pubg'ye dönmez kanısındayım. Normal Modern Warfare oyununu ise uygun fiyata bulsam alacam.
 6. https://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html Yukarıdaki linkten DDU Display Driver Uninstaller'ı indirip, windowsu safe modda başlatın. DDU'yu çalıştırıp yüklü driver'ın kaldırılmasını bekleyin. Windows'u tekrar normal başlatıp ekran kartı sürücüsünü kurun.
 7. Bahsettiğiniz tip kendiliğinden pc'nin direk reset atması ya da kapanması gibi sorunlar genelde güç kaynağından kaynaklanır. Kullandığınız güç kaynağı isimsiz, yalan değerlerle piyasada bulunan ürünlerden değil. PSU sorunlarını tespit etmek için maalesef sisteme başka sağlam bir psu takıp onunla da benzer şey oluyor mu olmuyor mu bakmak lazım. Yalnız mesaj yazarken sorununuzu tekrar okuyunca yanlış anladığımı farkettim. Siz de pc'nin direk reset atma gibi bir durumu yokmuş. Bu durumda psu harici, başka bir donanım ya da yazılım kaynaklı herhangi birşey olabilir. Driver silip, temiz kurulum yapmak denenebilir.
 8. Muhtemelen güç kaynağı.
 9. elde 16gb ram varken sistemin başka bir şeyine yatırım yapmak daha mantıklı. SSD vs. Gerek yoksa da bir kenara ayırın, ileride upgrade için kullanırsınız.
 10. Telefon cephesinde apple'a pek sıcak bakmayan biri olarak söyleyeyim ki bence iphone 11 pro şuana kadar yapılmış en iyi telefon. Şu ana kadar iphone'larda hep saçma eksiklikler görürdüm. Bu eksikliklere rağmen iphone'lara verilen parayı mantıksız bulurdum. Genelde de Android tarafında fiyat olarak da daha uyguna daha donanımlı telefonları almak benim için mantıklı olmuştur. Ancak iphone 11 pro ile apple gerçekten ilk defa benim çok beğendiğim bir telefon yaptı. Fiyatı evet yine çok pahalı ama en azından kamera performansı vs. ile çok iyi bir telefon. Uzun yıllar çok rahat kullanılacak bir telefon almışsınız hayırlı olsun.
 11. Şöyle bir durum var. Odalara ethernet geliyorsa binaya kadar fiber geliyor, oradan da evin içindeki kutuya ethernetle geliyordur. Ben TT fiber abonesiyken kendi routerımı direk kullanamamıştım. Şifre ve kullanıcı adı girmeme rağmen. Onların verdikleri Tılgın modemi telefonla bridge mode'a aldırıp, Tılgına kendi router'ımı bağlayıp kullanmıştım.
 12. sinema formuna otursa ne olacak, hayatımda bir kere bile telefonda film izlemedim.
 13. Eve direk fiber geliyor ve odaya fiber çekerlerse onların vereceği ont modemi kullanmak zorundasın. Eğer Modeme ethernet kablosuyla gelirse o zaman kullanabilirsin. Ama şifre ve kullanıcı adını öğrenmen lazım.
 14. Hiç öyle birşey duymamıştım, neden göçürüyormuş ki?