ZvAnA

CHW
 • Content count

  2,248
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  59

ZvAnA last won the day on October 2

ZvAnA had the most liked content!

2 Followers

About ZvAnA

 • Rank
  ZvAnA
 • Birthday 09/24/1978

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Yaşadığı yer
  Ankara

Recent Profile Visitors

5,355 profile views
 1. Nickleri karıştırmışım. Olsun sen de al bir masa bu vesileyle.
 2. Silverstone kasalara bak benim hatırladıklarımdan Raven RV01 ve Raven RV03 kablo çıkışları üstte olan kasalardan. Ama hâlâ bulunuyorlar mı bilemiyorum.
 3. Olabilir, kendi atadığın bazı tuşların çalışmaması, buglar vs. epey eksiği var gözüküyor çünkü betanın.
 4. Xbox gamepass'le ea play almış olmuştuk zaten. Sonunda girip bir saat falan baktım epey bug var tabi. Pek hazır görünmüyor şu haliyle. Ama silah eklentileri ve gadgetları beğendim. Geri kalanı klasik bf3, bf4 gibi işte.
 5. Open betayı indirmeyecektim kesin bağlantı sorunları olur sinir olurum diye. Ama 17gb görünce indireyim dedim. Ve ea suncularına bağlantı hatası alıyorum. Ulan EA şu işi bir kere de düzgün yaptığını görsem de şaşırsam.
 6. Benim pc'de güncellemeler kısmında "Bu bilgisayar şuanda windows 11 için olan tüm sistem gereksinimlerini karşılamıyor" diye uyarı var. TPM bios'tan kapalı. Onu açsam herhalde indirmeye açılacak da hiç uğraşamam bebek windowsla.
 7. bir yarım saattir whatsapp mesajlarım gitmiyor. Ama görünen o ki facebook bağlantılı uygulamalarda sıkıntı var.
 8. Hocam peki bridge ile alakalı olduğuna nasıl emin oldunuz? Başka bir sebep olmasın kopmalar için. Benim bridge hep router ve modemin yanında zaten. Benim bridge software versiyonu: 1.46.1946157000 belki versiyonla alakalı bir sıkıntı mı var acaba. Modeminiz tüm cihazlara otomatik ip dağıtıyorsa belki kendiniz cihazlarınıza sabit ip'ler atmayı deneyebilirsiniz. Bazen bu otomatik ip atma işi modemlerde sıkıntılı olabiliyor.
 9. Valla benim philips hue bridge de ethernet ile routera bağlı. Ama hiç dediğiniz gibi bir şeye şahit olmadım.
 10. kobay olmak isteyen buyursun yüklesin. En azz 1 sene dokunmam valla.
 11. Zyxel iyidir hoşdur ama kullandığım modem arayüzleri hiç bir zaman kullanıcı dostu değildi. Bir araştırın o kısmını. Asus'u da kolayca göz ardı etmeyin bence.
 12. Çağlar da benzer şeyler yazmış ben de yazayım. İlk kural: Ekonomi ve uzun ömür için led aydınlatma olmalı. İkinci kural; Mutlaka değiştirilebilir olmalı. Değiştirilemez led aydınlatmalardan, Philips vs olmadıkça kaçının. Avize tasarımı subjektif bir olay, çok çeşit için avize satan yerlere gidip tarzınıza uygun ürünler bulabilirsiniz diye düşünüyorum.
 13. @jackjoker güle güle kullan. Masanın bardaklık kısmına dikkat et, hafif bir çarpmada falan kırılabiliyorlar.
 14. Dövüş mekaniği olarak bence çığır açan bir oyun olmuştu. Evet aynı düşmanı kesmek çok bayıcı olabiliyor. Ama oynanır.
 15. iyi mi? Bence çok vasat bir tanıtımdı. Şahsen bir tane ilgimi çeken bir oyun göremedim. Belki biraz Kotor, biraz da wolverine merakımı uyandırdı. Ama gerisi aynı tarz klasik ps formatı. Yeni birşey yok. Bence Ps5 kullanıcıları için hayal kırıklığı olmalı. En azından 2023'e kadar öyle olacak diyelim.