• Announcements

  • Mr.Crunch

   Hosting değişikliği ve YouTube linki içeren postlar   06/09/2019

   Sitenin sunucusu değişti. Değişiklik sonrası preview linki olan postlar'da hata mesajı olmadan kaydedilmemeye başladı. Bilgimiz dahilinde, inceleyeceğim. O zamana kadar bu postları preview olmadan, doğrudan link şeklinde yapıştırabilirsiniz.   Hosting ile ilgili soru, sorun başlığı    

ZvAnA

CHW
 • Content count

  1,898
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  37

ZvAnA last won the day on August 10

ZvAnA had the most liked content!

1 Follower

About ZvAnA

 • Rank
  ZvAnA
 • Birthday 09/24/1978

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Yaşadığı yer
  Ankara

Recent Profile Visitors

2,204 profile views
 1. Ben takip eetiğim vodafone'dakini anlattım ama diğer iss'lerde de gizli bir kota mevcut bildiğim. Melela superonline 1tb mı 5tb mı neymiş sanırım. Türk Telekomda da var deniliyordu ama ne kadar bir bilgim yok.
 2. 2019 başında ocak ayında bu gizli akn gündem oldu. Özellikle aralık ayında birçok insan daha akn kalkmadan 2 senelik yeni taahhütlerle vodafone'a geçmişti. Çünkü AKN kalkınca çok uygun fiyata 100 ve 50 mbit hızlarda limitsiz internet kullanılacaktı. Ben zaten bu yüzden 2018 ağustos ayında taahhüdüm henüz bitmemiş olmamasına rağmen vodafone'da taahhüt bozma cezasını ödeyeceğini beyan ettiğinden Vodafone'a geçmiştim. 600 küsür lirayı vodafone karşıladı(bu tutardaki ay boyunca 0 TL fatura geldi). Ocak 2019'da vodafone kullanıcılarına, limitsize dönmüş olmalarına rağmen aşırı kullanım uyarı mesajları geldi. Söylenene göre de 400 gb'lık bir gizli kota varmış. Ama bana 240 gb sonrası böyle bir mesaj gelmişti. Epey tepki oldu. Bir çok kişi cayma hakkını kullanıp başka hizmet sağlayıcılara gitti. Ama ben kanunen de bunu yapamayacaklarını düşündüğümden gerek duymadım. Nitekim daha sonra bu bir daha tekrarlanmadı ben 500gb'ları geçmeme rağmen bir daha ne mesaj geldi ne de başka bir sıkıntı oldu. Bir daha mesaj giden ya da aşırı kullanımdan dolayı aboneliği sonlandırılan hiç kimseyi de ne duydum ne gördüm. Oysa tb'ları geçenler oluyordu. Şuan 74,90TL' ye 100/5 mit sınırsız interneti kullanmaya devam ediyorum ve taahhüdüm olduğu için bir sene daha kullanacağım. Taahhüt bitince ne yapacağız bakalım.
 3. Logitech g13 bağımlıları, şöyle bir link gördüm, isterseniz oy verin; http://chng.it/bDjqRTyZZf
 4. Bende yoktu kaptım valla. Teşekkürler abicim.
 5. Bu senenin Qled'lerinden kaçının. Bulabiliyorsanız Q9FN çok daha iyi yeni serilerden. Diğer linkteki RU7400 serisi fiyatlarına göre oldukça iyi tv'ler.
 6. yaklaşık 10 dakika sonra Ghost Recon Breakpoint open beta'sı oynanışa açılacak. Ona takılacağım bir iki gün.
 7. Ben de aynı fikirdeyim daha çok "ne koparırsak kâr" gibi bir yaklaşım olduğunu düşünüyorum. Ama herhangi bir dizi veya filmde kamuoyuna yansıyacak gündem olacak bir konu vs gündeme geldiğinde o durumla ilgili bir sansür uygulanacaktır muhtemelen.
 8. Zaten var olan dlc'yi yanlışlıkla bir daha alma nedeniyle 129TL'lik Civilization 6 - Rise and Fall DLC'si satılıktır. https://store.steampowered.com/app/645402/Sid_Meiers_Civilization_VI_Rise_and_Fall/ 60 liraya key gönderilecektir.
 9. telekom 10gb + 1000 dak+1000 sms şeklindeki premium tarifesine 52 lira veriyorum.
 10. Steam'de DiRT Rally serilerinde epey indirim var. https://store.steampowered.com/app/310560/DiRT_Rally/
 11. Madalyonun öbür yüzüne bakmaya gerek yok çünkü sol şerit araç sollandıktan sonra sağa geçmek için var, öyle kafana göre kimseyi ilgilendirmez ben giderim yol da vermem diyemezsin, trafik kuralları, saygı bunu gerektiriyor.
 12. tam sentetikler evet min 15k km gitmeli. Yalnız ben son yağ değişiminde yaklaşık 11.000km sonra daha dün değiştirmek durumunda kaldım. Bunun nedeni de castrol edge 5w-40 benim motora pek iyi gelmedi. İnanılmaz yağ eksiltmeye başladı benim araç bu süre zarfında. O zaman 10w-40 tam sentetik yağ bulamadığım için 5w-40 kullanmıştım. Dün tekrar yarı sentetik shell helix 7 10w-40 yağa geri döndüm.
 13. Eğer sağ şeridin boş ise ve inatla soldan gidiyorsan hata yapıyorsun hocam. Sağın dolu ise ve araç sollamak için sol şeride geçtiysen ve o anda senden daha süratli biri sana yaklaşmaya başlayıp sellektör falan çakıyorsa o zaman kimse sana birşey diyemez, arkandan gelen yavaşlar, senin aracı geçip sağ şeride geçmeni bekler. Bu işin normali budur. Aynen abicim. Ben de en sol şeride geçtiğim zaman arkada hızla yaklaşan bir araç oldu mu hızım onun fren yapmasına neden olacak bir süratteyse bir anda gazlayıp atıyorum kendimi sağa. Kendimin sinir olduğu birşeyi başkasına yapmaya hakkım yok.