Need for Speed - Haberler / Gelişmeler
1 1

Bu konuda 37 mesaj var

TS'deki videoya bakılırsa yine mok gibi nfs çıkarmışlar. Ayrıca direksiyon desteği yokmuş ya la... Bullshit.

Yok artık desene arcade işi çöp yapmışlar :S

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Biraz gameplay videolarına baktım baya baya Burnout olmuş bu NFS artık..  Kendim bi oynayıp bakmam lazım ama almak için bi motivasyonum da yok.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

e nfs hep arcade idi  :icon_rolleyes:

Yarışa dair adam akıllı bişi kalmamış yani. Sürüş keyfi denen bişi vardı eskiden.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bir şekilde denediniz mi, oynadınız mı, yoksa vidyolara göre mi değerlendirdiniz? kötü olacaksa tüh ya.. underground tadında porşeli filan bir şey olacaktı halbuki ben ümitliydim :( ea şu porşe lisansını bıraksa bari adam gibi oyun yaptıkları yok, yıllardır markaya çöktü herifler  :icon_evil:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bir şekilde denediniz mi, oynadınız mı, yoksa vidyolara göre mi değerlendirdiniz? kötü olacaksa tüh ya.. underground tadında porşeli filan bir şey olacaktı halbuki ben ümitliydim :( ea şu porşe lisansını bıraksa bari adam gibi oyun yaptıkları yok, yıllardır markaya çöktü herifler  :icon_evil:

Bu yüzden Ruf ile anlaşıyor firmalar. Örneğin Project CARS'ta Porsche yok, ama Ruf var, aynısının şekillisi :).

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

biliom pcars baba bu arada belli aralıklarla kâr payı gönderiyor 10 euro, 15 euro.  :8  pcars2'ye kaydolabilirsem bu sefer daha fazla para basacam.

tek başına ruf kesmiyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Project CARS'a ödediğimden fazlasını geri verdiler zaten, enteresan bir durum :). Bu arada 2 için Lamborghini lisansı almışlar sanırım, ilk çıktığında kayıt oldum PCARS'tan gelen parayla.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ben haberdar olur olmaz baktım registration kapalıydı :( sende davetiye filan var mı?

Davetiye gibi bir şey göremedim ayarlarda.

analog beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok