HRT Music Streamer II DAC ( KAÇIRMAYIN )
0

Bu konuda 3 mesaj var

Merhaba

bundan yıllar önce sevgili @hakancez'in Stereo Mecmuasında ki incelemesi ve önermesi ile HiFi dünyasında o dönem şiddetle önerilen DAC ı satın almıştım. Başta bu ne ya nasıl bir cihaz demiştim ama Stereo Amfime taktığım da aldığım o ses ile bir anda dünyam değişti. Cidden boyutuna rağmen inanılmaz bir alet. Bass'ları rahatsız etmeyen seviyede, sıcak orta frekans ve neredeyse tüm tonal karakteristiği sıcak ve yumuşak olan DAC'ı çok severek kullandım. HD600 kulaklık aldığım için ve bu DAC'da dahili bir kulaklık amfisi olmadığı için vedalaşmam gerekti ve yine Stereo Mecmuasında tanıdığım iFi Zen DAC satın alarak mevcut sistemimi upgrade ettim. Haliyle HRT Music Streamer II DAC de boşa düştü.

Aranızda HiFi ye merak salan, ucundan başlayım isteyen varsa bence kesinlikle kaçırmasın. İster Amfinize takın ister aktif hoparlörlerinize takın. Ciddi şekilde başarılı sonuç alırsınız.

Satışı da yok, denk getirebilirseniz bulma şansınız çok az.  Ben bizim foruma 1500'e sunuyorum. 

ürünün görsellerini görmek isterseniz aşağıda ki linke bakabilirsiniz. boyut olarak aşağı yukarı fikriniz olabilir. 

https://drop.com/buy/hrt-musicstreamer-ii

jackjoker tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, stardust said:

araştırdım biraz aleti, iyiymiş cidden. ihtiyacım olmadığı halde alasım geldi :lol:

fiyat / performans açısından cidden çok iyi. herkese hitap etmez tabi. ama hi-fi merakı olan kişi için cidden almasını isterim. şuan çünkü bulunması imkansıza yakın. olan da pek satmıyor. bende iFi Zen almasam satmazdım. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok