ADSL modem tavsiyesi istiyorum
0

Bu konuda 10 mesaj var

Biz bunu almıştık 100mbit VDSL için ZyXEL VVMG3625-T50B. Aynı ağ ismi ile 2.4 ve 5 GHz birlikte çalışabiliyor. Portlar gigabit olması lazım. Sorunsuz kullanıyoruz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sunu alicam gibi

https://www.amazon.com.tr/TP-Link-ARCHER-VR400-Archer-VR400-AC1200/dp/B01M1VAY45/ref=sr_1_2?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&crid=1WHH9CYXWVBXS&keywords=tplink+modem&qid=1690947260&sprefix=tplink+mode%2Caps%2C262&sr=8-2

Birsey daha sorayim. Modemi degistirirken Turk Telekomu falan aramak gerekiyor mu? Yoksa sifreyi falan girince direk calisiyor mu?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 saat önce, MonkeyBusiness said:

Sunu alicam gibi

https://www.amazon.com.tr/TP-Link-ARCHER-VR400-Archer-VR400-AC1200/dp/B01M1VAY45/ref=sr_1_2?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&crid=1WHH9CYXWVBXS&keywords=tplink+modem&qid=1690947260&sprefix=tplink+mode%2Caps%2C262&sr=8-2

Birsey daha sorayim. Modemi degistirirken Turk Telekomu falan aramak gerekiyor mu? Yoksa sifreyi falan girince direk calisiyor mu?

Yok araman gerekmiyor, gerekli kullanıcı adı şifreyi giriyorsun o kadar. Bu modemde ısınma problemi oluyor aklında olsun.

Bende ki ucuz aslında neden bu kadar para veriyorsun bu merete :baba:

AC1200 Mbps bende ki de.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bir problem cikarmiyorsa istedigi kadar isinablilir :)

Senin koyudugun yerine bunu tercih etmemin sebebi, verdigim linkte bir tablo var tp-link modemleri karsilartiran.

Orada vr300 modelinde mu-mimo ve beamforming yok diyor. Benim kisisel deneyimim bu beamforming baya bir fark yaratiyor.

Ote yandan bu cihazlarin ozellikleri ABD'de satilan wifi routerlara kiyasla 10 yil falan geride ve secenek de cok yok. Bu da bir tuhaf...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
48 dakika önce, MonkeyBusiness said:

Bir problem cikarmiyorsa istedigi kadar isinablilir :)

Senin koyudugun yerine bunu tercih etmemin sebebi, verdigim linkte bir tablo var tp-link modemleri karsilartiran.

Orada vr300 modelinde mu-mimo ve beamforming yok diyor. Benim kisisel deneyimim bu beamforming baya bir fark yaratiyor.

Ote yandan bu cihazlarin ozellikleri ABD'de satilan wifi routerlara kiyasla 10 yil falan geride ve secenek de cok yok. Bu da bir tuhaf...

Onu bilmiyorum doğrudur. Routerlar evet geriden takip ediyor Türkiye'de.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok